סגור

מרצ נגד כחול לבן: תגיש הצעת חוק לתחבורה ציבורית בשבת

הכנסת תצביע על הצעת החוק של ח"כ תמר זנדברג לתחבורה ציבורית בשבת, נושא שהיה לאחת מהבטחות הבחירות המרכזיות של כחול לבן. ח"כ זנדברג: ״אני קוראת לחברי הכנסת לפעול לפי צו מצפונם ולהביא לסיום העוצר ביום המנוחה"

חדשות כיפה
כד בסיון התשפ
,
16 ביוני, 2020 15:41
יפעלו בשבת?

יפעלו בשבת?צילום: יונתן סינדל/ פלאש 90

בימים האחרונים נשלחו עשרות אלפי מיילים לחברי הכנסת של כחול לבן ומפלגת העבודה. במיילים ששלחו האזרחים לחברי הכנסת נכתב: "ביום רביעי,17.6, תעלה במליאה הצעתה של ח"כ תמר זנדברג לתחבורה ציבורית בשבת. הבטחת בקמפיין הבחירות להצביע בעד - עכשיו זה הזמן לעמוד בהבטחה, לתקן את העיוות ולהצביע בעד תחבורה ציבורית בשבת".

יוזמת החוק ח"כ תמר זנדברג קראה לציבור להמשיך את הלחץ על חברי הכנסת ואמרה היום: "אני קוראת לכם לשלוח כאן מייל לנבחרים שלכם כדי לוודא שהם יעשו מה שאתם מצפים מהם. מחר נפרסם כאן את רשימת התומכים והמתנגדים, כדי שכל חבר וחברת כנסת יידעו שאנחנו מסתכלים עליהם".

לקראת ההצבעה על הצעת החוק אמרה זנדברג: "״אני קוראת לחברי הכנסת לפעול לפי צו מצפונם ולעמוד מאחורי הבטחה משמעותית ואחת המרכזיות שהבטיח בבחירות האחרונות לציבור החופשי בישראל - סיום העוצר בשבתות והפעלת תחבורה ציבורית שבעה ימים בשבוע. זה צודק, זה נחוץ ואין שום סיבה לא לאפשר את זה.

"תחבורה ציבורית בשבת תאפשר חופש תנועה ביום המנוחה להמוני ישראלים ללא רכב פרטי ותסייע להורדה של רכבים פרטיים על הכביש של משתמשים רבים שנאלצים להחזיק רכב פרטי רק כי התחבורה הציבורית מושבתת ביום המנוחה שלהם. הגיע הזמן סוף לשים לאבסורד ולקחת מישראל את הכבוד המפוקפק של המדינה היחידה בעולם שמשביתה את התחבורה הציבורית שלה דווקא ביום המנוחה של האזרחים", ציינה זנדברג.

16.06.2020

1. נגד בורא עולם (אברהם )

אנחנו יהודים יום מנוחה לעם היהודי זה מבורא עולם

דווח על תגובה לא ראויה
16.06.2020

2. יש כבר תחבורה בשבת - בגלל המפלגות הדתיות (גיורא.)

רציתם שנת בחירות והבאתם עלינו תחבורה בשבת. החוק מיותר כי בין כה יש תחבורה בשבת. רציתם שנת בחירות- הלכתם עם בלפור- ראו מה הבאתם עלינו

דווח על תגובה לא ראויה
16.06.2020

3. ב"ה (א)

חציית /פריצת גבולות אדומים ; - אובר / יותר מדיי פלורליזם ליב רע ליזם רפורמיזם זובבבבבררגיזם "נאוריזם" "מודרניזם" וכד , -
הקדוש מהולל ה' ! הביא קורונה לעולם (עם חותמו !).
ב) אין ! "כחול" "לבן" לפניי מספר חודשים בשעה טובה פורקה. מה שנותר ממנה זה חוסן לישראל (כמה ? ח"כים זה)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

x
טסים לאומן. ארכיון צילום: פלאש 90

ראש השנה באומן? "לא נאפשר לחסידים להגיע השנה"

קרא עוד