סגור

שקד נגד רבני הציונות הדתית: "בגללם לא סופרים אותנו"

ב"הארץ" נטען כי בשיחות סגורות עם מקורביה, מתחה שרת המשפטים וחברת הבית היהודי ביקורת על הרבנים שנפגשו עם ראש הממשלה. מלשכתה נמסר: "הציטוטים המיוחסים לה אינם מדויקים ובחלקם אף הפוכים מהאמת"

חדשות כיפה
י בטבת התשעח
,
28 בדצמבר, 2017 14:33

צילום: פלאש 90. רועי אלימה

פגישת רבני הציונות הדתית עם ראש הממשלה בנימין נתניהו זכתה לביקורת בעיקר מצד גורמים בשמאל, וכעת מצטרפת לכך גם שרת המשפטים וחברת הבית היהודי, איילת שקד. בשיחות סגורות אמרה שקד למקורביה כי "בגללם לא סופרים אותנו", כך פורסם היום (ה') ב"הארץ".

על פי הדיווח, שקד הביעה מורת רוח מכך שנתניהו נפגש עם הרבנים אך באותה עת מתעלם לטענתה מסיעת הבית היהודי. "נתניהו יודע שיש לו את הרבנים. מכחלון הוא פוחד פחד מוות. הוא יודע שיש לו את הרבנים של הציונות הדתית ואותנו הוא לא סופר. לכחלון הוא נותן את כל מה שהוא רוצה", צוטטה ב"הארץ" שיחה של שקד עם מקורביה. עוד צוין כי שקד הוסיפה ואמרה שבניגוד לבית היהודי, לכחלון אין רבנים שיגידו לו שלא יעשה בעיות.

ב"הארץ" נטען עוד כי שרת המשפטים התרעמה על מכתבו של הרב חיים דרוקמן, שקרא שלא להשתתף בהפגנת הימין בירושלים נגד השחיתות. "זו טעות, גם הוא לא סופר אותנו ואסור שרבני הציונות הדתית יגבו שחיתות", אמרה שקד לכאורה.

מלשכתה של שקד נמסר בתגובה כי "השרה שקד אמרה לא אחת כי הגם שאין לה בעיה עקרונית עם חוק ההמלצות שאושר הלילה, בעיניה רצוי היה להשקיע את מאמצי הימין בהצעות חוק אידאולוגיות, כמו חוק יסוד החקיקה וחוק הלאום. עבור חוקים אלו הימין נבחר לשלטון. למיטב זיכרונה, הציטוטים המיוחסים לה אינם מדויקים ובחלקם אף הפוכים מהאמת".

28.12.2017

1. צר לי לאכזב את שקד, אבל הרבנים לא עובדים אצל הפוליטיקאים. (רוני)

ולא אמורים להיות מזוהים עם מפלגה מסוימת.

דווח על תגובה לא ראויה
28.12.2017

2. צר לי ולבני משפחתי שהרבנים דהיום אינם מהוים לדוגמא אישית וטוהר מידות --ותמורת שלמונים מוכנים למכור את נישמתם לסנדק דון ביבי וכנופייתו --לא פלא שהרבה ע (שי)

שרייך סוררים וחברי גנבים כולו אוהב שוחד ורודף שלמונים --

דווח על תגובה לא ראויה
28.12.2017

3. שקד את צודקת צִיּוֹן בְּמִשְׁפָּט תִּפָּדֶה (שלמה)

צִיּוֹן בְּמִשְׁפָּט תִּפָּדֶה
אם נתעלם מהיושר והאמת חלילה נפול. גם בעקיפין אין לגבות שחיתות אפילו של סיגריה על אחת כמה וכמה כשמדובר על שיטה של מתנות ועוד.

דווח על תגובה לא ראויה
29.12.2017

4. צודקת במאת האחוזים, ולצערי (מאיר קליין)

יום אחרי זהה דברו שבדרך כלל נתניהו לא סופר אותם. והנה הם מראים לו את רפיסותם
ומיד אחרי זה קנה אותם בסכום פעוט של 40 מליון שקל. ופתאום הרבנים מתחילים לזמר כל אחד בסגנון שלו. הרב דרוקמן, הרב יצחק הריה והרב שמואל אליהו.
פשוט בושה!

דווח על תגובה לא ראויה
31.12.2017

5. מדהים איך שהמגיבים מיד מניחים שנתניהו אשם (תמיה)

המשטרה טרם הגישה המלצה ועדיין אין כתב אישום, קל וחומר משפט, שלא לדבר על פסק דין. כנראה החוק חל על ראש ממשלה אבל לא חזקת החפות (זכות בסיסית) ולרבנים אין חובה למחות כנגד עוול כגון רדיפה מוגזמת ורצח אופי אם מדובר בנתניהו. רבנים אינם עובדים אצל שקד (לעומת בגץ...) ולא אצל המגיבים אלא לפי מצפונם, שלא חייב להיות תואם לטוקבקיסטים נקיי כפיים וטליתות תכלת...

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

ההפגנות בבלפור. ארכיון צילום: יונתן סינדל/ פלאש 90

"אפילו בשואה, הנאצים לא הרגו את התרבות כמו שאתם הורגים אותה היום"

קרא עוד