סגור

שלח ממתין לתוצאות: "חגיגת הניצחון של נתניהו היתה מוקדמת"

חבר הכנסת מטעם כחול לבן התייחס לתוצאות העדכניות, שמותירות את גוש הימין על 59 מנדטים, 2 פחות מהדרוש להרכבת ממשלה. "נפעל במהירות לעצב את הגוש של 61 המנדטים המתנגד לנתניהו". על אפשרות עריקה לליכוד: "הנדל וינקלביץ' מכירים את נתניהו ולכן יעשו הכל כדי שלא יקים ממשלה"

חדשות כיפה
ח באדר התשפ
,
04 במרץ, 2020 9:14
שלח. "חגיגת הניצחון של נתניהו היתה מוקדמת"

שלח. "חגיגת הניצחון של נתניהו היתה מוקדמת"צילום: פלאש 90. הדס פרוש

חבר הכנסת עופר שלח מתראיין היום (ד') לגל"צ ומתייחס למפת המנדטים ההולכת ומסתמנת. נכון לכרגע, ועל פי ספירת 95.5% מקולות הבוחרים, גוש הימין איננו אוחז ב- 61 המנדטים המבוקשים להרכבת ממשלה, מה שגרום לחברי כנסת במפלגת הליכוד להזיע. שלח טוען כי הכרזות הניצחון של הליכוד היו מוקדמות. "אני מזכיר שאם גוש הימין מחזיק ב- 59 מנדטים, זה אומר שיש 61 חברי כנסת שמתנגדים לממשלת נתניהו, לכן הכרזת הניצחון של נתניהו היתה מוקדמת"

עוד הוסיף שלח ואמר: "אנחנו נפעל במהירות לעצב את הגוש של 61 המנדטים המתנגד לנתניהו. אנחנו לא נשב תחתיו ואני אומר את זה לאחר ישיבת הסיעה אמש". שלח התייחס גם לאפשרות כי חברי כנסת יערקו לגוש הימין ובכך יתנו לנתניהו את המנדטים החסרים. "זה בושה וחרפה. הנדל וינקלביץ' עבדו עם נתניהו ובגלל שהן מכירים אותו הם עושים כל שביכולתם כדי שלא תקום ממשלת נתניהו" 

נציין, כי נכון לתוצאות הבחירות כרגע, גוש הימין עומד על 59 מנדטים, כאשר מאמש הוא נע ונד בין 59 ל - 58, אך לא מצליח לטפס למספר המנדטים המיוחל - 61. על פי המסתמן, גוש הימין לא יגיע למספר המנדטים המבוקשים, במה שיצריך עריקות מגוש השמאל, אליהן התייחס שלח. במידה ועריקות לא יתרחשו, ייתכן כי תכונן ממשלת אחדות. יש לציין כי עוד בטרם התקיימה ישיבת כחול לבן אמש, חלק מחברי המפלגה לא פסלו על הסף ממשלה שכזו.

 

 

 

04.03.2020

1. עופר שלח, אנטי יהודי ! (סטודנט ישראלי)

תיקרא היסטוריה, תיקרא תנך ! ארץ ישראל היהודית נכבשה ע"י הערבים, המוסלמים ! יש לנו מדינה יהודית אחת בעולם ! דיעותיך מלאות שינאה ליהודים שומרי מצוות, ולראש הממשלה מר נתניהו ! עדיף שתילחם בקרן לישראל חדשה, במיסתננים, בחברי הרשימה המשותפת הערבית שהם אנטי מדינת היהודים, בבדואים בדרום ובצפון הארץ, שגונבים קרקעות מדינה, וחלקם עסוקים בשוד וגניבות חקלאיות !!! רק נתניהו מתאים כרגע להנהיג את מדינת ישראל היהודית. כל המישפטים נגד נתניהו הם עלילת שווא של השמאל שאינו מכבד דמוקרטיה, אינו מכבד את רצון העם, ומנסים לגנוב את השילטון דרך שופטי בג"צ השמאלנים !!!

דווח על תגובה לא ראויה
04.03.2020

2. תמכור תותים (שולמן)

דווח על תגובה לא ראויה
04.03.2020

3. כחול לבן חברה למשותפת ובבחירות הבאות תהפוך למפלגת שוליים (מוישה)

למה שנשלח את ילדינו לצבא?

דווח על תגובה לא ראויה
04.03.2020

4. כמה שנאה יכולה להיות לאדם אחד (דוד)

העם מתחפש אחדות ושלח מחפש לפתור את בעית האגו שלו. זה לא יסלח.

דווח על תגובה לא ראויה
04.03.2020

5. המלך הוא ערום (דויד)

גם קולות האסירים של ש"ס לא יעזרו

דווח על תגובה לא ראויה
04.03.2020

6. לכל האליטות אשכנזיות (א.פ נהריה)

אני ספרדי גאה ואני מצטרף לכל הקופים שימשיכו להצביע רק ביבי לא יעזור לכם שום דבר

דווח על תגובה לא ראויה
05.03.2020

7. שכח שחגיגות הניצחון של כחול לבן במועד א ו-ב היו על פחות, ויותר מופרכות (הליכוד חגגו את העליה במספר המנדטים, היותם הגדולים ביותר ובפע)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

ח"כ מתן כהנא. לא חורץ את הדין צילום: פלאש 90. יוסי זליגר

כהנא מגונן על נתניהו: "לראש הממשלה עומדת חזקת החפות"

קרא עוד