סגור

מירי רגב לכיפה: "בנט ושקד בכל מקרה יהיו בממשלה שלנו"

שרת התרבות והספורט מסבירה מדוע לפתע נתניהו יוצא בהצהרות ימניות, אך לא עסק בהן במשך שנות כהונתו: "היינו בבלימה מול אובמה, שרצה שנעזוב את יהודה שומרון", וקוראת לאיתמר בן גביר לפרוש מהמירוץ: "האגו לא יכול לשחק עכשיו"

מירב כהן, חדשות כיפה
ל בשבט התשפ
,
25 בפברואר, 2020 21:03
השרה מירי רגב

השרה מירי רגב צילום: חדשות כיפה

שרת התרבות והספורט, ח"כ מירי רגב, הסבירה למה התכוון ראש הממשלה נתניהו, שטען שהציונות הדתית לא מבינה בפוליטיקה, ומספרת מדוע בשבוע האחרון אנחנו שומעים הצהרות ימניות של נתניהו. 

נתניהו אמר שהציונות הדתית עם לב גדול, אבל לא מבינה בפוליטיקה. האם האמירה הזו לא מעידה שהתחושה שנתניהו רק משתמש בציונות הדתית נכונה? 

"לא, ההפך הוא הנכון. קודם כל אני שמחה שבנט הבין שנתניהו הוא מנהיג הימין, ושם את התמונה שלו לצד ראש הממשלה בקמפיין. עד עכשיו הוא נמנע מלעשות את זה בכל הקמפיינים האחרים, בנט הבין שהוא צריך להעביר מסר לציונות הדתית שהוא הולך עם נתניהו. מדוע הוא עושה את זה? משום שבבחירות הקודמות הוא גמגם. הוא ואיילת שקד קיימו משא ומתן עם גנץ ואנחנו הצלחנו למנוע את זה ברגע האחרון וחוששים שזה יקרה שוב. 

"אנחנו פונים לציונות הדתית ומראים להם שמי שמביאים את הריבונות - אלו אנחנו, מי שפועל להגדלת היישובים - אלו אנחנו. מי שהביא תרבות וספורט, שלא ספרו את ההתיישבות - אלו אנחנו. בנט ושקד בכל מקרה יהיו בממשלה שלנו, תנו לנו את הכוח, כדי שהקול שלכם לא ילך לאיבוד ולא לבן גביר. לכן ראש הממשלה אמר עם הלב. הלב הוא דבר נהדר, אבל צריך לשלב בין הלב לראש, בין הלב להיגיון". 

בשבוע האחרון נתניהו יוצא בהצהרות ימניות במיוחד כמו חיבור 12 ישובים מההתיישבות הצעירה ביו"ש לחשמל, ובניית שכונות חדשות בגבעת המטוס ובהר חומה. איפה הייתם עשר שנים? 

"היינו בבלימה מול אובמה, שרצה שנעזוב את יהודה שומרון. היינו מול נשיא ארצות הברית שלא רצה שנישאר בהתיישבות ורצה ללכת על הסכם עם איראן. מהרגע שעלה הנשיא טראמפ קיבלנו הכרה של ארצות הברית בריבונות של ברמת הגולן, קיבלנו את מעבר השגרירות לירושלים, קיבלנו הכרה בחוקיות ביישובים ביהודה ושומרון, וקיבלנו ללא תנאים את הריבונות ביהודה ושומרון, בבקעת הירדן, צפון ים המלח". 

בליכוד ניסו להוריד את עוצמה יהודית מהמירוץ, אך ללא הצלחה. מה קרה?

אגיד לפני שהסקרים החדשים, בהם הליכוד היא המפלגה הגדולה, מנסים להרדים את הליכודניקים והימין ומעוררים את אנשי השמאל, יחד עם המצביעים של בן גביר זה יגרום לאיבוד קולות של הימין. אני ממש מבקשת, האגו עכשיו לא יכול לשחק. מה שחשוב זה ארץ ישראל ועם ישראל ולכן בן גביר צריך להודיע שהוא לא מתמודד והקולות האלו יעברו למפלגות ימין אחרות". 

25.02.2020

1. רק ימינה גדולה תמנע מביבי לברוח שמאלה. שמים טב בקלפי (יוני)

דווח על תגובה לא ראויה
25.02.2020

2. עצוב ומביש לראות שמי שקובע ובוחש עובדות בבית היהודי ובימין החדש זה העבריין מבלפור שסוגדים לו כמו לעגל הזהב ממש עבודת אלילים -ובבחירות חולב מהפראיירים (יאיר)

דווח על תגובה לא ראויה
25.02.2020

3. הציונות הדתית עלק ----פעם היתה ציונות דתית אמיתית היום הם כנופיית פנאטים קיצונים עם דעות חשוכות כמו דעאש שסוגדים לעבריין מבלפור כמו לעגל הזהב (אבנר)

דווח על תגובה לא ראויה
25.02.2020

4. שמע ישראל-ביביבלוף =לעבודת אלילים -כל מי שנותן חסות וסוגד לפושע עבריין הסנדק דון ביבי בגיהנום יסים את חייו (משיח)

דווח על תגובה לא ראויה
25.02.2020

5. כשהריקבון מתגלה אצל הסנדק דון ביבי וכנופייתו שלמעלה --מי שנושמים את הסירחון הם האנשים הפשוטים שלמטה (שי)

דווח על תגובה לא ראויה
25.02.2020

6. נתניהו אנחנו אוהבים!! מחל! מחל! מחל! (בני)

מחל! יש רק מועמד 1 לראש ממשלה והוא נתניהו!!

דווח על תגובה לא ראויה
25.02.2020

7. רגב הנאלחת הבת של מוכר המשקאות המזוייפים (שמעון לוי)

פה ג'ורה

דווח על תגובה לא ראויה
25.02.2020

8. נמאס לכולם מהרמת האף של הליכוד ונהנתניהו (אריק)

הציבור הדתי והחרדי יצביאו למפלגות ימינה ש"ס ויהדות התורה בלבד . נראה את ביבי יום אחרי שיעלמו לו בשעת אמת בבחירות . ימינה צריכה לודא שאף אחד לא ידרוך לציונות הדתית על הראש.
ואדון נתניהו גם אם ינצח צריך להתכונן עכשיו לתת את השרביט למישהו אחר בליכוד כנראה ניר ברקת שנתפס כאיש עם יכולת רצינית עם כרזמתיות ומנהיגות .

דווח על תגובה לא ראויה
26.02.2020

9. אם אין 61 לימין (כפי שמראים הסקרים אפילו יחד עם עוצמה) (יעקב)

עדיף שהליכוד יהיה קטן מגנץ, מפני שאז ביבי עלול לזרוק את כל גוש הימין ולהקים ממשלת אחדות בראשותו עם גנץ ושוב מדיניות שמאל. סבב רביעי בכל מקרה-אז אני אצביע רק נץ בקלפי לעוצמה.

דווח על תגובה לא ראויה
27.02.2020

10. חשוב (רוני)

עוד יותר חשוב שאיתמר בן גביר יהיה שר, 4 ח"כים של עוצמה יהודית טובים לציונות הדתית יותר מ-8 ח"כים של ימינה!

דווח על תגובה לא ראויה
27.02.2020

11. מקווה שמירי רגב תעלם מבמת הנציגים בכנסת ותפסק הבושה (אלי)

דווח על תגובה לא ראויה
01.03.2020

12. כחול לבן=שחיתות-הפיצו!!!!!!!!!!!!!!! (מיה)

מפלגת כחול לבן מתיימרת להיות נקייה מכל רבב של שחיתות, כאשר למעשה היא המפלגה המושחתת ביותר:

בני גנץ: פרשת המימד החמישי נחקרה על ידי מבקר המדינה, בה קיים חשד בהתקשרות שלא על פי הנהלים המקובלים בין משטרת ישראל וחברת התוכנה "המימד החמישי", שמנהלה היה גנץ. המבקר מצא כי חברת המימד החמישי הציעה למשטרה לרכוש מערכת שלא הייתה קיימת, ללא מכרז, ושולם לחברה 4 מיליון שקל, בנוסף החברה דיווחה בכזב שיש לה לקוחות נוספים. ("הארץ", כלכליסט).

יאיר לפיד: לפיד חייב להסביר לציבור מדוע לא פסל את עצמו לעסוק בעניינו של חברו מילצ'ן, ולא שיתף את בכירי האוצר, ומדוע מחק את פגישותיו הקשורות בכך מהיומן לפני שמסר אותו לעיתונאים (גלובס).ותמיהה נוספת היא: למה לפיד לא נחקר על הקשר והתמיכה בידיעות אחרונות? יאיר לפיד, בזמן כהונתו כשר אוצר, נהג להיפגש לעיתים תכופות בימי שישי בבוקר עם מו"ל "ידיעות אחרונות", (כלכליסט).

גבי אשכנזי: פרשן חדשות 13 לענייני משפט, ברוך קרא, חשף את הקלטות אשכנזי, ומנדלבליט במהלך חמשת הימים שבהם התלבט אם להתוודות כי המסמך המזויף נמצא ברשותו, בה היה ניסיון לאסוף מידע מלוכלך על בכירים בצה"ל, אשכנזי הסתיר את המסמך ומנדלבליט אומר בהקלטה שהוא עלול "להיות עד בפרשייה הזו"..
פרשה נוספת שבה נאשם אשכנזי היא הטעיית הציבור במכרז השמן בהחלטת בית המשפט המחוזי נפסק שחברת הביטוח של שמן תשלם 4.5 מיליון שקל כפיצוי למשקיעי החברה, לאחר שנטען כי הנתבעים הטעו והונו את המשקיעים בכך שלא דיווחו על סיכויי מציאת הנפט בקידוחי החברה (קידוח ים 3), אחרי שכבר נודע לחברה כי מדובר בקידוחים יבשים. (גלובס(.
בנוסף אשכנזי חשוד שדאג שיחולקו בבסיסי צה"ל עיתוני "ידיעות אחרונות" בתמורה לסיקור אוהד (מאקו, חדשות רוטר).

אורנה ברביבאי: חשודה שכשעמדה בראש אכ"א זייפה את נתוני גייוס החרדים, ע"מ לעזור ללפיד לשווק את טענתו שמעלה את אחוזי הגיוס במגזר החרדי (כאן 11.(

יואב סגלוביץ': חשוד שכבכיר במשטרה שיבש הליכי חקירה בפרשיית אשכנזי המכונה פרשיית "הרפז". (News1).

רם בן ברק: חשוד גם הוא בפרשיית המימד החמישי כמי שהיה בכיר בחברה (גלובס, ישראל היום.(

עומר ינקלביץ' הודחה משירות המדינה עקב דיווחים כוזבים במשרד לשוויון חברתי (חדשות 13.(

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

יאיר לפיד במכון הישראלי לדמוקרטיה צילום: המכון הישראלי לדמוקרטיה

יאיר לפיד: תומך בפסקת ההתגברות כחלק מהתהליך נרחב

קרא עוד