אשל לבן גביר: "נתניהו היה שמח שבנט יהיה זה שלא יעבור את אחוז החסימה"

מקורבו של ראש הממשלה אמר ליו"ר עוצמה יהודית כי ראש הממשלה היה שמח לו בן גביר היה עובר את אחוז החסימה ובנט היה נשאר בחוץ. בתגובה לפרסום, אשל תוקף את בן גביר

חדשות כיפה
כג בשבט התשפ
,
18 בפברואר, 2020 20:47
נתן אשל. ההדלפות נמשכות

נתן אשל. ההדלפות נמשכותצילום: נעם מוסקוביץ', פלאש 90

לאחר שדיווחנו מוקדם יותר כי שליחו של ראש הממשלה נתן אשל, טען כי יו"ר עוצמה יהודית איתמר בן גביר אמר לו שירוץ עד הסוף גם אם הדבר יביא לשריפת קולות, מגיעים פרטים נוספים מאשל. על פי שיחה שנחשפה בין השניים ופורסמה בחדשות 12, מקורבו של ראש הממשלה אומר ליו"ר עוצמה יהודית כי נתניהו היה שמח אם המצב בינו לבין בנט היה הפוך, ובנט הוא זה שלא היה עובר את אחוז החסימה. 

בתגובה לדברים אומר הערב יו"ר ימינה, נפתלי בנט: "לא נתקוף בתוך מחנה הימין. כל יום אני נשאל אולי 20 פעם מדוע איננו 'משיבים אש' לליכוד שתוקף אותנו. התשובה פשוטה: כי זה יפגע במחנה הלאומי ויקטין את סיכויינו להגיע ל61 מנדטים".בתגובה לפרסום דבריו, מגיב אשל ואומר: "בן גביר הורס את מחנה הימין ומעשיו מוכיחים את מה שאמר. גם אם ישאל היום אם יפרוש כשידע בוודאות שלא עובר יענה שלא. הגרוע יותר מזה שהוא אמר ואומר שהוא גם יעשה זאת בעוד 13 יום".

נזכיר, כי מוקדם יותר דיווחנו על שיחה שהתקיימה בין אשל לבן גביר, כשהראשון שואל האם בן גביר מתכוון לפרוש, זאת על רקע הסקרים האחרונים המנבאים לו כישלון. בן גביר השיב לאשל כי גם אם יפסיד הוא מתכוון לרוץ עד הסוף. הדברים של בן גביר עוררו כעס, שכן בשבועות האחרונים הוא עובר מסע לחצים כדי לפרוש ולא לבזבז קולות לימין, על פי שיחתו עם אשל, ניתן להבין כי הדבר איננו מפריע לו. 

 

18.02.2020

1. רק עוצמה יהודית!!! (יהודי )

דווח על תגובה לא ראויה
18.02.2020

2. והוא נציג המגזר ומייצג את רה"מ שלנו (האיש מטריד מינית נשים נשואות)

בושה

דווח על תגובה לא ראויה
18.02.2020

3. ימינה סגורים על כחול לבן. (דוד)

חבל לבזבז עליהם קולות

דווח על תגובה לא ראויה
19.02.2020

4. הפיצו!!! השחיתותיות של כחול לבן!!!!!!!!!!!! (מיה)

הפיצו!!!!
מפלגת כחול לבן מתיימרת להיות נקייה מכל רבב של שחיתות, מכיוון שהתקשורת לא אוהבת להביא לציבור את החשדות הקיימים כנגד 3 מתוך 4 ראשי הקוקפיט החלטתי לעזור קצת למי שלא יודע ולתמצת אותם:
בני גנץ: פרשת המימד החמישי שנחקרה על ידי מבקר המדינה, שבמסגרתה נחקרה התקשרות שלא על פי הנהלים המקובלים בין משטרת ישראל וחברת התוכנה "המימד החמישי", שיו"ר מועצת המנהלים שלה היה בני גנץ. הפרשה נחשפה לראשונה על ידי גידי וייץ בעיתון "הארץ" בפברואר 2019. המבקר מצא כי חברת המימד החמישי הציעה למשטרה לרכוש מערכת בפיתוחה. במשטרה הסכימו לערוך פיילוט, ללא מכרז, ושילמו לחברה 4 מיליון שקל. תחילה התכוונו להתחייב מראש שאם הפיילוט יצליח, ירכשו את המערכת ב-50 מיליון שקל. (למידע המלא: כלכליסט).
יאיר לפיד: לפיד חייב להסביר לציבור מדוע לא פסל את עצמו לעסוק בעניינו של חברו מילצ'ן, מדוע השאיר את העניין בינו לבין מילצ'ן ולא שיתף את בכירי האוצר, ומדוע, לפי הפרסומים (שלו או של המשטרה או של שניהם גם יחד), הזמין אליו את מילצ'ן לפגישה במשרד האוצר ואח"כ מחק את הפגישות עמו. תמיהה נוספת-למה לא נחקר על פגישותיו הרבות עם נוני מוזס (כפי שדווח אצל איילה חסון) וקידום חוק ישראל היום? (כלכליסט).
גבי אשכנזי: פרשן חדשות 13 לענייני משפט, ברוך קרא, חשף במהדורה המרכזית בערוץ 13 את הקלטות גבי אשכנזי, ואביחי מנדלבליט לשעבר במהלך חמשת הימים שבהם התלבט אם להתוודות כי המסמך המזויף נמצא ברשותו, וכן את השיחות שערך בנוגע לסוגיה הפרקליט הצבאי הראשי דאז אביחי מנדלבליט – שמעלות סימני שאלה בדבר המידע שהיה ברשותו. השיחות הוקלטו במערכת מיוחדת שהותקנה בלשכת הרמטכ"ל (למידע המלא-חדשות 13).

דווח על תגובה לא ראויה
19.02.2020

5. לא תקום עוד ממשלת ערב רב!!! (מאיר - עברי אנכי)

לא תקום עוד ממשלת ערב רב!!!

דווח על תגובה לא ראויה
19.02.2020

6. כל כתבה שלכם ברוח זו משכנעת אותי להצביע לבן גביר (יהודה)

לא אוהב את הבחור. אך היחצנות שלכם לאנשים שבגדו בציונות הדתית משגעת אותי.

דווח על תגובה לא ראויה
23.02.2020

7. מכביח צהוב (איתי וייס)

רגע בנט לא עובר היה ובן גביר לאט עבר הפעם או 2 עולים או בן גביר גם עובר וביבי והכל טוב

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

ארכיון צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

נתניהו בהודעה דרמטית: "בני ברק תיכנס לסגר"

קרא עוד