יוגב מסביר למה נעדר מהצבעת החסינות: "חיים כץ לא סייע לנערים בסיכון"

ח"כ יוגב, שנעדר מההצבעה על חסינותו של חיים כץ, טוען כי כשר רווחה, כץ התעלם מהמאבק נגד סגירת ההוסטלים לנוער בסיכון: "חשתי שאיני יכול להצביע בעד מי שלא סייע לנערות ונערים בסיכון שהיו תחת אחריותו"

יהונתן קליין, חדשות כיפה
כב בשבט התשפ
,
17 בפברואר, 2020 17:24
ח"כ מוטי יוגב

ח"כ מוטי יוגבצילום: יונתן זינדל/פלאש 90

הכנסת העניקה הבוקר (ב') חסינות מהעמדה לדין לשר הרווחה לשעבר, ח"כ חיים כץ (הליכוד), ברוב גדול, כאשר גם ראש הממשלה נתניהו הגיע במיוחד למליאה כדי להצביע בעד חסינותו של כץ, חרף העובדה שהיה מקוזז עם ח"כ תמר זנדברג, שנמצאת בחופשת לידה.

מי שנעדר מהדיון הוא ח"כ מוטי יוגב (ימינה). לאחר ההצבעה הסביר יוגב מדוע נעדר, וטען כי חיים כץ, בזמן שכיהן כשר רווחה, התעלם מהמאבק שהוביל יוגב נגד סגירת הוסטלים לנוער בסיכון, ועל כן לא היה יכול לתמוך בו.

"החלטתי לא להיות נוכח במליאה בזמן ההצבעה על חסינותו של ח"כ חיים כץ". כתב יוגב. "בכל מאמצינו לפנות אליו כשר הרווחה בנוגע לסגירת הוסטלים לנערות בסיכון ובסוגיות רווחה נוספות, זכיתי במקרה הטוב להתעלמות גורפת".

חיים כץ. מואשם במרמה והפרת אמונים

חיים כץ. מואשם במרמה והפרת אמוניםצילום: יונתן זינדל/פלאש 90

לדברי יוגב, "כאשר יזמתי דיון במליאת הכנסת בנושא סגירת ההוסטלים, הוא לא דיווח אמת מעל דוכן הכנסת, השמיץ את הנשים שהובילו את המאבק נגד סגירת הוסטלים ואף רמז כי אני וחבריי חברי הכנסת פועלים משיקולים פוליטיים.

"איני מכיר את האישומים נגד חיים כץ, איני בוחן כליות ולב, ומקווה שיצא זכאי. אך חשתי שאיני יכול להצביע בעד מי שלא סייע לנערות ונערים בסיכון שהיו תחת אחריותו כשר". סיים ח"כ יוגב.

17.02.2020

1. איזה שטויות, לא יאמן. (אייל,)

חיים כץ לא העביר כסף למטרה ספציפית שאותה רצה מוטי יוגב. אכן תירוץ מדהים.
העובדה שהשר קץ מקדם את הוועדים הגדולים, שודד באמצעותם מליארדים מהמדינה, לא מבחינתו לא מעניין. בלי קשר לוועדים, השר כץ גם הסתבך ברמה שהיא פלילית, כי ככה זה בד"כ במציאות, שחיתות שנכנסה תחת הגנת כנפי החוק מסיבות פוליטיות (כסף לוועדים)מובילה בסופו של דבר גם לשחיתות במובן הרגיל. אבל רגע, גם זה לא מעניין. בעצם נזכרתי. יוגב זה הבחור שטען שהחילונים צריכים לממן לכל ילד דתי תיכון עם פנימינ ב12,000 בשנה כי "הדתיים תורמים למדינה". עם כאלה חכים בימין הדתי, מה יש להלין על החרדים.

דווח על תגובה לא ראויה
17.02.2020

2. זה טיעון זה? (שמאל ימין שמאל)

ואם היה מעביר כסף למוסד מסויים אז היה נכון להעניק חסינות על השחיתות הזאת שאינה קשורה לעניין? מביך. על זה אמר הנביא שרייך סוררים.

דווח על תגובה לא ראויה
17.02.2020

3. בושה (איש רע)

איזה קשר בין הדברים, ישנה מלחמה בין הפרקליטות לעם ואתה מתחשבן נקודתית,תתבייש לך, איש קטן

דווח על תגובה לא ראויה
17.02.2020

4. יוגב כסמל למגזר ולתקופה (ירח )

יוגב מתחיל לחזור בתשובה. רק כשחוטפים נבוט על הראש - מתחילים להבין מהי האמת. הדי 9 הפיל אותו לאשפתות וגם ההליכה המטומטמת ימינה. סרק של סיסמא מטופשת נוסח שקד ובנט, מהרסי הבית. יוגב גמר למעשה את הקריירה כי הלך אחרי ההבל ויהבל אף הוא. ימינה תמחק כי הנחו אותה שקרנים ותמימים שהמשיח ביבי הוא שליח ה. עלי אדמות.

דווח על תגובה לא ראויה
18.02.2020

5. עצוב (בוזגלו לא טיפש)

תתבייש! צריך היה להצביע נגד בגלל השחיתות אבל השחיתות לא מפריע לכם רק התחשבנות

דווח על תגובה לא ראויה
19.02.2020

6. סיכום שחיתויות ראשי כחול לבן-הפיצו!!!!!!!!!!!!: (יוסי)

הפיצו!!!!
מפלגת כחול לבן מתיימרת להיות נקייה מכל רבב של שחיתות, מכיוון שהתקשורת לא אוהבת להביא לציבור את החשדות הקיימים כנגד 3 מתוך 4 ראשי הקוקפיט החלטתי לעזור קצת למי שלא יודע ולתמצת אותם:
בני גנץ: פרשת המימד החמישי שנחקרה על ידי מבקר המדינה, שבמסגרתה נחקרה התקשרות שלא על פי הנהלים המקובלים בין משטרת ישראל וחברת התוכנה "המימד החמישי", שיו"ר מועצת המנהלים שלה היה בני גנץ. הפרשה נחשפה לראשונה על ידי גידי וייץ בעיתון "הארץ" בפברואר 2019. המבקר מצא כי חברת המימד החמישי הציעה למשטרה לרכוש מערכת בפיתוחה. במשטרה הסכימו לערוך פיילוט, ללא מכרז, ושילמו לחברה 4 מיליון שקל. תחילה התכוונו להתחייב מראש שאם הפיילוט יצליח, ירכשו את המערכת ב-50 מיליון שקל. (למידע המלא: כלכליסט).
יאיר לפיד: לפיד חייב להסביר לציבור מדוע לא פסל את עצמו לעסוק בעניינו של חברו מילצ'ן, מדוע השאיר את העניין בינו לבין מילצ'ן ולא שיתף את בכירי האוצר, ומדוע, לפי הפרסומים (שלו או של המשטרה או של שניהם גם יחד), הזמין אליו את מילצ'ן לפגישה במשרד האוצר ואח"כ מחק את הפגישות עמו. תמיהה נוספת-למה לא נחקר על פגישותיו הרבות עם נוני מוזס (כפי שדווח אצל איילה חסון) וקידום חוק ישראל היום? (כלכליסט).
גבי אשכנזי: פרשן חדשות 13 לענייני משפט, ברוך קרא, חשף במהדורה המרכזית בערוץ 13 את הקלטות גבי אשכנזי, ואביחי מנדלבליט לשעבר במהלך חמשת הימים שבהם התלבט אם להתוודות כי המסמך המזויף נמצא ברשותו, וכן את השיחות שערך בנוגע לסוגיה הפרקליט הצבאי הראשי דאז אביחי מנדלבליט – שמעלות סימני שאלה בדבר המידע שהיה ברשותו. השיחות הוקלטו במערכת מיוחדת שהותקנה בלשכת הרמטכ"ל (למידע המלא-חדשות 13).

דווח על תגובה לא ראויה
19.02.2020

7. כחול לבן =שמאל -הפיצו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (מיה)

הגיע הזמן אחת ולתמיד לנפץ את הקשקוש שכחול לבן היא מפלגת "ימין ממלכתי" או מכבסות מילים בסגנון, מי שמצביע להם מצביע לאנשי שמאל ושלא יתפלא אם יגרשו אותו מהבית אח"כ: להלן פירוט חלקי ע"מ לקצר: בני גנץ- אמר לידיעות אחרונות שההתנתקות היתה טובה. יאיר לפיד (בראיון לעמית סגל) "צריך לפנות 80-90 אלף מתנחלים, המפלגה הקודמת של ניסנקורן היתה מפלגת העבודה (ויקיפדיה), מיקי חיימוביץ' הייתה קצינה בצה"ל בפינוי ימית (ויקיפדיה) ואמרה ל"ויינט" שאפשר לפנות התנחלויות בהסכמים. עופר שלח "תומכים בשתי מדינות (ראיון לרינה מצליח), הכיבוש משחית (ראיון ל'הארץ'). יעל גרמן היתה חברת כנסת במרצ (ויקיפדיה) ותומכת במדינה פלסטינית (ראיון לגל"צ) והצטלמה עם אוהדת של אהד תמימי שהכתה חיילים (פייסבוק). מירב כהן הייתה מועמדת ב"תנועה" בראשות ציפי לבני (ויקיפדיה), אסף זמיר- "תפנימו, הסודאנים והאריתראים כאן כדי להישאר" (ראיון ל'הארץ'). אלעזר שטרן "ההתנתקות לא הייתה אירוע עצוב עבורי", "אנחנו תומכים בפתרון שתי המדינות" (כאן 11 'כיפה קרועה').

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

יאיר שחל צילום: יחצ

יאיר שחל: האחריות על כל אחד מאיתנו

קרא עוד