סגור
בחירות 2019 סיקור מיוחד בכיפה

ליברמן שולל סופית ממשלת מיעוט עם 'המשותפת'

ליברמן אמר הבוקר כי מבחינתו יש רק אופציה אחת והיא ממשלת אחדות. בכך שולל יו"ר את כניסת הרשימה המשותפת לממשלה, אותה כינה "גיס חמישי". את נתניהו האשים ליברמן שוב בהבאה לבחירות נוספות, וביקר את השתלחות שר המשפטים בפרקליטות

חדשות כיפה
ב בחשון התשפ
,
31 באוקטובר, 2019 9:26
ליברמן. מסר של אחדות ללא ערבים

ליברמן. מסר של אחדות ללא ערביםצילום: יונתן זינדל, פלאש 90

יו"ר ישראל ביתנו, אביגדור ליברמן, אמר כי קיימת מבחינתו רק אופציה לממשלת אחדות עם הליכוד, כחול לבן וישראל ביתנו. זאת, לאחר שבמשך התקופה האחרונה נמנע מלהתבטא על האפשרות להקים ממשלת מיעוט עם כחול לבן והרשימה המשותפת. ליברמן אמר את הדברים בראיון לתוכנית 'דקל-סגל' בכאן ב'.

עוד בראיון האשים ליברמן את נתניהו בכישלון המשא ומתן לאחדות: "מה שברור שמי שמוביל אותנו לבחירות זה נתניהו. אנחנו פנינו לליכוד לפתיחת משא ומתן קואליציוני ולא קיבלנו שום תשובה. הם אפילו לא היו מוכנים לעשות ניסיון. פרסמנו מתווה לממשלת אחדות בו נתניהו ישמש ראשון כראש הממשלה ולא קיבלנו תשובה", אמר ליברמן, והוסיף: "אין דבר כזה ממשלת ימין. לנתניהו אין שום קשר לימין. נתניהו הצביע בעד גירוש יהודים מגוש קטיף. יש פה גוש הלכה שהוא הקים והוא נאחז בו. נתניהו רוצה להחזיק במקל בשתי הקצוות - גם להיות ראשון וגם להחזיק בגוש". 

בהתייחסו לאפשרות של הקמת ממשלת מיעוט בתמיכת הרשימה משותפת, ליברמן אמר: "ברור שהרשימה המשותפת זה גיס חמישי. לא במקרה ששלושה נציגים של בל"ד הורשעו בעבירות ביטחון. לא צריך להכשיר את השרץ. הרשימה המשותפת לא מייצגת את האוכלוסייה הערבית. כל מערכת הבחירות אמרנו שיש רק אופציה אחת - רק ממשלת אחדות.

אני חוזר ואומר - מי שמוביל את ישראל לסיבוב שלישי זה נתניהו. כמו שנתניהו החליט להתעלם מאיתנו, כעת אנחנו מתעלמים ממנו. יש פה ניגוד עניינים מובהק בינו לבין חברי הכנסת של הליכוד. לנתניהו יש עניין בבחירות אבל לחברי הכנסת של הליכוד אין עניין בכך", אמר יו"ר ישראל ביתנו.

ליברמן הסתייג מדבריו של שר המשפטים אוחנה על הפרקליטות, והביע את תמיכתו ביועמ"ש

 "הייתי מציע לו לספור עד שלוש. אני לא חושב שההתבטאויות האלה והאיומים המרומזים, הם בלשון המעטה ממש לא עוזרים לאף אחד, בטח לא לנתניהו. גם למתקפות חייו להיות ביטוי נכון" אמר ליברמן. "הטיימינג הוא מאוד בעייתי ומבחינת האווירה זה לא נכון להתבטא כך. אני חושב שמנדלבליט הוכיח בתפקידיו כי הוא אכן בן אדם ענייני, ישר ומקבל החלטות לגופו של עניין על סמך עובדות. לכן אני מניח שבשיקולים שלו לגמרי ענייניים".
 

31.10.2019

1. ליברמן לא טיפש (המעניש)

במחי יד הוא נטל מנתניהו את העוקץ האחרון שהיה בראשותו כנגד כחול לבן.

מה יטען עכשיו נתניהו נגד גנץ ? שיקים ממשלת מיעוט עם הדרדסים בתמיכה מחוץ של פינוקיו?

ביבי רוצה להישאר ראש ממשלה כל עוד מרחפת מעליו אימת כתבי האישום (וזה לא משנה אם תיקיו נתפרו או לא) כתב אישום, אם יהיה, זה איום בלתי מתקבל על הדעת לראש ממשלה מכהן.

אז ביבי יתלה בבלוק הימין שיצר (בדחיפת דרעי כמובן) ויסחוב את עם ישראל לבחירות שלישיות מה שיומטט את הכלכלה ואת רווחת התושבים.

בנוסף זה יאותו לאויבנו מסביב על חולשה ונרפות שלטונית ויתן להם אות לפרוץ את גבולותינו למלחמת כל בכל.

תודה נתניהו, שמת עלינו דין מוות (כביכול).

דווח על תגובה לא ראויה
31.10.2019

2. אל תאמינו לליברמן....הוא ממזמן חבר לשמאל. (עופר)

לא להאמין לליברמן לשום מילה. הבטיח ללכת עם הימין וגרר את המדינה לממשחת שמאל. שנאת ביבי....מעוורת אותו.....להזהר ממנו ובבחירות הבאות כבר הימין לא יצביע לו.....בושה.

דווח על תגובה לא ראויה
31.10.2019

3. ליברמן (יוחנן)

מר ליברמן לקחת אותנו לבחירות עכשיו אנחנו נביא אותך לבחירות נראה איך תראה אצל מצבעייך פעם שנייה שאתה מגדיל הרכבת ממשלה ואם תקום ממשלה מקומך באופוזיציה שם תתייבש ראבע שנים וחצי ואז סוף-סוף מתפטר ממך תתכונן הולכים לבחירות

דווח על תגובה לא ראויה
01.11.2019

4. כבר עדיף בחירות רק כדי לרסק את הזבלון ליברמן (נועם )

דווח על תגובה לא ראויה
01.11.2019

5. אין צורך בליברמן (דוד)

ליברמן באחדות מיותר לא יקחו אותו ישאר עם הערבים והשמאל הקיצוני באופוזיציה.

דווח על תגובה לא ראויה
02.11.2019

6. נאיביות לשמה (חיימון)

אין אמונה בגויים,גם 40 שנה בקבר....האם ליברמן בהתנהלותו כעוכר ישראל הדת והדתיים,באמת יהודי גם אם הוא נימול....גם הערבים שונאינו ומבקשיי נפשנו ורעתנו נימולים האם זה הופכם ליהודים.....

דווח על תגובה לא ראויה
11.11.2019

7. לא מאמין לו (עמוס )

הוא מסוגל להכל, בייחוד אם הוא נסחט ע"י הממסד המשפטי כפי שיואב יצחק חשף.

דווח על תגובה לא ראויה
13.11.2019

8. ליברמןלא (אבי)

לא ניתן להאמין לזבל ששלח את המדינה לבחירות נוספות ליברמן מונחה עיי פוטין הזבל כי ביבי מפריע לפוטין לעשות משהוא רוצה במזרח התיכון גם בסוריה גם בלבנון עירק ואירן לכן אין ממשלה בישראל זהו ליברמן הזבל

דווח על תגובה לא ראויה
27.02.2020

9. לא תקום עוד ממשלת ערב רב בארץ ישראל!! (מאיר - עברי אנכי)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

ראש בראש על הנהגת הימין צילום: פלאש 90. יונתן זינדל

סקר מנדטים: הליכוד מגדילה את הפער מימינה

קרא עוד