סגור

ליברמן: הליכוד והערבים מתואמים בחוק המצלמות

יו"ר ישראל ביתנו הצהיר כי מפלגתו תתמוך בחוק המצלמות, על אף ש"הוא לא יעבור", וטען כי מדובר בתיאום בין הליכוד לרשימה המשותפת: "שתיהן בעלות אינטרס עליון ללבות את האש וכל הזמן להתקוטט על הנושא"

יהונתן קליין, חדשות כיפה
ח באלול התשעט
,
08 בספטמבר, 2019 11:15
ליברמן במעלה אדומים, הבוקר

ליברמן במעלה אדומים, הבוקרצילום: יונתן זינדל, פלאש 90

תיאום בין הליכוד לרשימה המשותפת? יו"ר ישראל ביתנו, אביגדור ליברמן, ביקר הבוקר (א') בעיר מעלה אדומים, והצהיר כי ישראל תחיל את ריבונותה במעלה אדומים, לאחר הקמת הממשלה: "בקדנציה הבאה נוכל להחיל ריבונות ישראלית במעלה אדומים ולפתור את כל הבעיות של האזור, גם של תעסוקה, גם של הבנייה וגם של מעבר חופשי לירושלים", הבטיח ליברמן.

כמו כן התייחס לנושא האקטואלי של היום, חוק המצלמות, וטען כי יש תיאום בין המפלגות הערביות לבין הליכוד בנושא החוק, כי לשני הצדדים יש אינטרס להלהיט את הרוחות סביבו: "ברור שעבור נתניהו נושא המצלמות זה תחליף ל'ערבים נוהרים לקלפיות', וכמו שהוא רץ והתנצל מול הערבים אז, ברור שבמקרה הזה יש תיאום מוחלט בין הרשימה המשותפת לליכוד. שתיהן בעלות אינטרס עליון ללבות את האש וכל הזמן להתקוטט על הנושא". ליברמן הצהיר כי מפלגתו תתמוך בחוק, גם אם לא יהיה לו רוב בכנסת, אך לדבריו, "ברור שהוא לא יעבור".

ליברמן המשיך בביקורו בעיר בקו התקיף שהוא מוביל נגד הציבור החרדי, ואמר כי ישראל ביתנו תסכים לתמוך בחינוך העצמאי בתנאי שיהיו בו לימודי ליבה: "לא ניתן תמיכה ממשלתית לחינוך עצמאי מבלי שיכניסו את לימודי הליבה קרי אנגלית, מתמטיקה ומדעים לתוכנית הלימודים. ראש העיר מעלה אדומים פעל נכון כשלא הסכים לתת לבית ספר של ש"ס ושל רשת 'אל המעיין' להקים פה בית ספר. מעלה אדומים היא עיר גדולה עם אופי פלורליסטי, רוב האוכלוסייה חילונית".

08.09.2019

1. ושחיתותו (ליברמן)

ליברמן מבלבל במשחקי מילים. בשורה התחתונה ליברמן מושחת וגרם בזדון בזבוז של מליארד שקל לבחירות מיותרות במקום להשקיע בקשישים מקופחי פנסיה

דווח על תגובה לא ראויה
08.09.2019

2. חוק המצלמות וגניבת בחירות (משה)

להבנתי החוק נוצר כדי לברוח מתוצאות הבחירות--בסיבוב הקודם ביבי לא החזיר המנדט לנשיא --כמו בדמוקרטיה אלא חסם הדרך למישהוא אחר שחלילה לא ירכיב ממשלה--הוא מנסה כעת ליצור מצב לא לגמרי ברור ע'מ לחסום אפשרות שאחרים ירכיבו ממשלחה למקרה שהוא לא המנצח--הכל אנטי דמוקרטי.

דווח על תגובה לא ראויה
08.09.2019

3. הערה ל-1 (משה)

מי שגרם לבזבוז הוא ביבי --במקום להחזיר המנדט לנשיא--הוא חסם הדרך למישהוא אחר ע'י חקיקת בזק לבחירות נוספות--הכל אנטי דמוקרטי--הוא מנס כעת לחזור על אותו התרגיל בשיטה אחרת--הוא לא יתן לאף אחד בלהרכיב ממשלה גם אם לא ינצח בבחירות.

דווח על תגובה לא ראויה
08.09.2019

4. ל2, פשוט שטויות, מה הקשר למצלמות??? (נו באמת)

דווח על תגובה לא ראויה
08.09.2019

5. ל1, השורה התחתונה זה לא הכל (רציני)

ליברמן טוען שמבחינה בטחונית נתניהו עצר אותו מלפעול, בהחלט יתכן שהיה נדרש מבחינתו לצאת לבחירות, מספרית תתכן רוטציה בין ליברמן לליכוד
(הכי ראלי לדעתי מהסקרים) מאשר רוטציה כחול לבן ליכוד, בהנחה שלאף אחד אין 61

דווח על תגובה לא ראויה
08.09.2019

6. חפרן (מאיר)

חפרן כזה הליברמן הזה.
פשוט אדם הזוי.

דווח על תגובה לא ראויה
09.09.2019

7. פלורליסטי זה לא חילוני ולא קומוניסטי (רחל)

ואתה, מר ליברמן, מבין בהחלט בגוואלטים פוליטיים. אחרת לא היית יוצא על החרדים שעד עכשיו שיתפת איתם פעולה מאוד יפה. מה שבטוח, הבחירות האלה מיטיבות איתך בלבד, איש מושחת.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

דניאל זמיר צילום: עידו איז'ק יחצ

בשומרון סרבו להעלות זמר בעל נטיה מינית לתורה | הרב אליהו: "ודאי שיכול"

קרא עוד