סגור
בחירות 2019 סיקור מיוחד בכיפה

אז למה איילת שקד ניסתה להיכנס לליכוד?

אורית סטרוק מ'ימינה' מסבירה כי המחלוקת בימין היא האם 'להשפיע מבפנים' ולהצטרף לליכוד, או לנסות ליצור גוש גדול מימין לו ולנסות להשפיע דרך שם, וכי לטעמה יש מקום לשתי העמדות

חדשות כיפה
יט באב התשעט
,
20 באוגוסט, 2019 10:14
אורית סטרוק

אורית סטרוקצילום: הדס פרוש, פלאש 90

לאחר הפרסום ב'הארץ' אמש כי איילת שקד הבטיחה, לכאורה, לראש הממשלה השפעה על היועץ המשפטי לממשלה בתיקיו, בתמורה לשריון בליכוד, והסערה שהתעוררה סביב ניסיונותיה של שקד להשתלב במפלגת השלטון, חברת מפלגתה של שקד, אורית סטרוק, מסבירה מדוע שקד ניסתה בכלל להצטרף לליכוד.


(שקד בראיון בכיפה, לפני הבחירות הקודמות)

"הנה התשובה האמתית:, כתבה סטרוק הבוקר (ג'): "איילת שקד היא פוליטיקאית מוכשרת מאד ובעלת אידאולוגיה ימנית. כמוה יש פוליטיקאים מוכשרים וימניים נוספים, חברים טובים שלי, שאני מעריכה אותם מאד, שנמצאים ברשימת הליכוד כי הם בוחרים להשפיע ולקדם את האידיאולוגיה הימנית שלהם מתוך הליכוד ולא מימין לליכוד.

"השאלה מאיפה נכון יותר להשפיע, מבפנים או מימין - מונחת לפתחו של כל פוליטיקאי ימני שרוצה להשפיע. זו שאלה אמתית, לגיטימית. ורבים מתלבטים בה, התלבטות לגיטימית. אני לא יכולה ולא רוצה להגיד שום דבר רע על פוליטיקאים ימניים מצוינים שבוחרים להשפיע מתוך הליכוד, כמו זאב אלקין, יריב לוין ונוספים.
אני יכולה להעיד עליהם שהם עושים עבודה טובה מבפנים, ובהחלט מפרגנת להם על כך. יחד עם זאת, אני משוכנעת שעבודתם לא תצלח, אם לא יהיה כוח ימני חזק וגדול מאד גם מימין לליכוד. אני יודעת בוודאות ומהיכרות אישית, שגם הם מבינים שכך זה עובד.

"ומן הכלל אל הפרט: לגבי איילת שקד - ליכודניקים רבים רצו בה מאד בתוך הליכוד, היה על כך מאבק פנים-ליכודי משמעותי, ולכן טבעי שגם ההתלבטות שלה היתה יותר קשה. אני שמחה מאד שאיילת קיבלה בסופו של יום החלטה להשפיע מימין לליכוד. זו בשורה מצוינת לבוחרי הימין, כי זה בהחלט ממקסם את היכולת של הימין האידיאולוגי להשפיע על הליכוד בכנסת הבאה, ולמשוך חזק מאד את המפה הפוליטית - ימינה.
כי זה מה שחשוב למדינת ישראל, תמיד, ובמיוחד בעת הזו, ערב תכנית טראמפ, ובשעה שבליכוד יש קולות הקוראים לממשלה עם השמאל, וגם ראש הממשלה עוד לא אמר בענין הזה דברים ברורים".

20.08.2019

1. מפלגה של יחצנות בלי ערכים.. (חיים)

תגובה של יחצנים... שקד רצתה להיות חלק מהליכוד, לא רצו אותה שם.., אז ציפי שקד ראתה שבראש המפדל עומד "לולב" בשם הרב רפי פרץ. איילת נפנפה את ה"לולב",העמידה את עצמה בראש הימין המחורטט שהפך בעצת היחצנים להיות "ימינה".. בנט הביא כמה חברים, שקד הביאה כמה חברות. סמוטריץ קפץ עם מפלגת ה"קש" המכונה ה"איחוד הלאומי והצטרף ל"איחוד מפלגות הימין"שהפכה להיות "הימין המאוחד",בשם האחדות זרקו את עוצמה וזהות לכלבים. ואז כל ה"איחוד" הפך להיות "ימינה".. ואת זה היחצנים עכשיו מנסים למכור לנו.. אני לא קונה את זה. ואתה????

דווח על תגובה לא ראויה
20.08.2019

2. תתבעו דיבה במקום לבלבל את המוח (שרה)

זה שאתם לא תובעים דיבה, זה הוכחה פשוטה שהדברים נכונים.
מליון כתבות יח''צ לא ישכנעו אותי אחרת.

דווח על תגובה לא ראויה
20.08.2019

3. אם לאיילת לא היה פרצוף יפה.. (איילה)

אם לאיילת שקד לא היה פרצוף יפה, היא הייתה ממוקמת איפה שסטרוק ממוקמת.
פרצופה של הציונות הדתית בגיבוי הרב זלמן מלמד...

דווח על תגובה לא ראויה
20.08.2019

4. ערוץ 7 יורה בתוך הנגמש (איתמר)

*בן גביר נגד ערוץ 7: "מגויס כליל לירות בתוך הנגמ"ש ולעשות נזק לימין"*

ראש רשימת עוצמה יהודית לכנסת ועורך הדין שייצג את הערוץ במאבקים משפטיים שונים, יוצא למתקפה חריפה נגד ערוץ 7. הבוקר התראיין עו"ד בן גביר לתוכנית הרדיו של שרון גל ברדיו גלי ישראל, וגונן על שרת המשפטים לשעבר איילת שקד על רקע חשיפת העיתונאי חיים לוינסון כי שקד הציעה דיל חסינות לנתניהו תמורת שיבוץ בליכוד.

חרף דבריו הברורים של עו"ד בן גביר בראיון ולפיהם הוא סבור ששקד חפה מפשע, מקווה שלא תיפתח חקירה פלילית ואף מציע לשקד כי הוא ייצג אותה בתביעת לשון הרע ככל ותהיה מעוניינת להגיש, בערוץ 7 בחרו להבליט טענה של גורמים בימין ולפיהם עוצמה יהודית תוקעת סכין בגב של הימין ונתנו לידיעה הבלטה מכוונת.

בעקבות הדברים, תוקף בן גביר את ערוץ 7 ואומר כי הוא "מגויס כליל לירות בתוך הנגמ"ש ולעשות נזק לימין".

בציוץ אותו פרסם בדקות האחרונות בחשבון הטוויטר שלו, כתב בן גביר: "תראו את הפייק אתר המכונה ערוץ 7. רק הבוקר בגלי ישראל גוננתי על איילת שקד והסברתי שאני מוכן להגיש תביעת דיבה בשמה. אולם בערוץ 7 (הבנטון), בחרו להצניע זאת. יותר ממאה עשרים כתבות התפרסמו נגדנו מאז יצאנו לדרך. נדמה לי שהגיעה העת שעורך האתר עוזי ברוך יספר האם הובטח לו תפקיד כלשהו אצל בנט", לשון בן גביר.

דווח על תגובה לא ראויה
20.08.2019

5. ימינה = ליכוד (שימי)

נעם, הבית של הציונות הדתית !

דווח על תגובה לא ראויה
20.08.2019

6. בנט ושקד הם נטע זר בציונות הדתית (ישראל מונשו)

האידאולוגיה והפעילות שלהם מזמן הפוכים מערכיי מציבור. שיעזבו אותנו ויעברו לליכוד!

דווח על תגובה לא ראויה
20.08.2019

7. לא ייאמן.. (מתן)

משהו אחד לא ברור לי- כל ערכיה של הציונות הדתית יכול בעצם גם להיות מקודם מתוך הליכוד? שקד וחברי ליכוד ימניים עושים דברים חשובים, אך את השמירה על הזהות היהודית של החברה הישראלית אסור לנו להפקיד בידיהם! האחריות היא על הציבור המאמין עצמו!
היה צריך לנסות לרוץ עם נעם, ולא עם אנשי ימין חילוני בלבד. חבל!

דווח על תגובה לא ראויה
03.09.2019

8. גב' סטרוק, חבל שאת מנסה לתרץ את שקד (יעלה)

שקד אינה, ומעולם לא היתה, בשר מבשרה של הציונות הדתית. הגב' שקד מחפשת כסא, לא אידאלים.
מבחינת שקד, ליכוד, ליברמן, ימינה או כחול לבן הם היינו הך, כל עוד ישוריין עבורה מקום בכנסת.

חבל, שבציונות הדתית לא רואים, שברגע שישתלם לגברת שקד, היא תמכור את רעיונותיה ועקרונותיה בעבור חופן זוזים. אורית סטרוק לא הצטיירה לי מעולם כאדם נאיבי, ומפתיע אותי לראות שבמו ידיה, הגב' סטרוק מכשירה את השרץ ששמו אופורטוניזם טהור

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

ארכיון צילום:  Yossi Aloni/Flash90

המכון הביולוגי: "שתי תרופות התגלו כיעילות לטיפול בקורונה"

קרא עוד