סגור

סמוטריץ' נגד נתניהו: "ראש ממשלה חלש. אפס מנהיגות"

שר התחבורה יצא נגד החלטת בית המשפט שלא לאפשר הפרדה מגדרית בהופעה של זמר חרדי בעפולה: "מערכת משפט מטומטמת. סליחה שלמרות מעמדי לא מוצא מילה מעודנת יותר"

חדשות כיפה
י באב התשעט
,
11 באוגוסט, 2019 18:11
 סמוטריץ

סמוטריץצילום: פלאש 90. נעם רבקין פנטון

החלטת בית המשפט המחוזי בנצרת לאסור על הפרדה מגדרית בהופעה של זמר חסידי, גרמה שר התחבורה בצלאל סמוטריץ' לתקוף את ראש הממשלה נתניהו, ולדרוש מהמפלגות הדתיות והחרדיות "לשים סוף לכפייה החילונית". 

"מדובר בפסק דין חמור ומקומם שמצטרף לשרשרת של פסיקות שהופכות את בית המשפט למי שמציב את עצמו נגד היהדות והציבור הדתי, ומבקש לכפות עליהם את ערכיו המעוותים ולהעביר אותם חינוך מחדש", הסביר שר התחבורה. "ביטול האירוע בעפולה הוא גזל כבשת הרש של הציבור הדתי בעיר, שמבקש להנות מעט מהמרחב הציבורי ותקציביו באופן שתואם את ערכיו ואת השקפת עולמו. ספרו לנו עוד על כפיה דתית", הוסיף סמוטריץ'.

יו"ר האיחוד הלאומי תקף את ראש הממשלה: "הלוואי ויכולתי לצפות מראש הממשלה לצאת להגנתו של הציבור הדתי ולקרוא את היועץ המשפטי לממשלה, שאנשיו מובילים את הכפייה החילונית הפונדמנטליסטית הזו, לסדר. אבל הוא עסוק בלחפש כעת את המנדטים שלהם ואין לו זמן לטפל במצוקותיהם".

שופט בית המשפט המחוזי בנצרת, יונתן אברהם, פסק היום (א') כי תיאסר כל צורה של הפרדה מגדרית בהופעתו של הזמר החסידי מוטי שטיינמץ בפארק העירוני בעפולה ביום רביעי הקרוב. בפסק הדין של השופט אברהם נכתב: "אני אוסר על ביצוע הפרדה מגדרית על רקע של מין, גזע או כל מגדר אחר במהלך האירוע. כל אחד מבאי האירוע יהיה רשאי לפי שיקול דעתו לשהות בכל מקום באירוע, ונאסר בזאת על מי מן הסדרנים או המאבטחים, או כל גורם מארגן אחר באירוע, לבצע פעולה כלשהי של הפרדה על רקע מגדרי".

עוד הוסיף סמוטריץ': "אני קורה לכלל המפלגות הדתיות להודיע כעת לראש הממשלה כי יתנו את כניסתם לממשלתו אחרי הבחירות בביצוע תיקוני החקיקה הנדרשים כדי לשים סוף לכפיה החילונית הזו ולאפשר לציבור הדתי לחיות על פי אמונתו".

בציוץ שכתב בחשבון הטוויטר שלו הקצין שר התחבורה את דבריו: "מערכת משפט מטומטמת. סליחה שלמרות מעמדי לא מוצא מילה מעודנת יותר. טמטום פרוגרסיבי פודמנטליסטי. ומאחר וחסידי משילות אנחנו לא נפתור עצמנו בלגלגל את האחריות על המשפטנים: ראש ממשלה חלש שמאה אחוז מהטרלול הזה מתרחש במשמרת שלו. אפס מנהיגות. אפס משילות. דינה זילבר היא ראש הממשלה האמיתי". 

11.08.2019

1. תתפטר מר סמוטריץ ותפסיק לדבר (אפס מעשים 100 אחוז דיבורים)

דווח על תגובה לא ראויה
11.08.2019

2. במערכת המשפט סובלת מטמטום דינאמי (ארנון יששכר)

הטמטום במערכת המשפט צומח לכל הכיוונים. מערכת המשפט מגדלת מחבלים כמו שמגדלים חיידקים בצלחת פטרי.מחבל שרצח יהודי, ימומן על ידי המדינה שתדאג לתנאים של בית מלון בכלא. בנוסף יעזרו לו להוציא תואר אקדמי בכלא כדי שיוכל להיות ארכי מחבל, ובנוסף יקבל בחסות החוק קיצבה נדיבה מהרשות.ומה שנשאר לרשות המשפטית זה לכפות את ערכיה המעוותים על ציבור שומר מצוות. והכל במימון הציבור בו היא פוגעת. השיבה שופטנו כבראשונה.

דווח על תגובה לא ראויה
11.08.2019

3. סמוטריץ (אזרח)

ירדת מהפסים סמוטריץ , לא מתאים ובטח לא בתשעה באב..
מאז קיבלת תפקיד של שר הישתבשת האגו מנהל אותך..בושה!!

דווח על תגובה לא ראויה
11.08.2019

4. סמוטריץ השחצן (סמוטריץ הצייצן)

מר סמוטריץ' ה"יקר", האם אי פעם מפלגתך התמודדה לבד כדי שנדע כמה אתם שווים בכלל? ואל תגיד לי שב-2009 התמודדה האיחוד הלאומי, מאחר ואז זה באמת היה איחוד לאומי שכלל מספר מפלגות. מה שאתם קוראים לו היום האיחוד הלאומי זו פשוט מפלגת תקומה שמעולם לא התמודדה לבד ותמיד נדבקה למפלגות אחרות וקיבלה שריונים בלי שאף אחד יודע אם בכלל יש לכם מנדט אחד. אם מישהו היה צריך לקבל את מקומות 8 ו-13 זה אתם! אבל אתה יושב לי במספר 3 וזכאי לקבל את התיק השני בחשיבותו בלי שיש לך ולמפלגתך גרם של תמיכה ומטיף לנו מוסר על זה שאנחנו לא עוברים את אחוז החסימה, פשוט חוצפה. כל הסיבה שאתה בפוליטיקה זה בגלל פרוטקציות, תתמודדו פעם לבד ואז נראה כולם שאפילו אלף תומכים אין לכם! אנחנו עוד נעבור את אחוז החסימה, לנו לפחות יש סיכוי כלשהו לעבור לבד, לך אין אפילו בדיל של סיכוי.

דווח על תגובה לא ראויה
11.08.2019

5. שר הומו (נעם)

האם יש לכבוד השר סמוטריץ גם אידאולוגיה?
שר הומו במדינת ישראל זו סיבה להפלת ממשלה.
איזה עקרון יהודי דתי עקרון שמחזק את היהדות של המדינה קידמת או חזקת?
רק נעם תשמור על היהדות של המדינה

דווח על תגובה לא ראויה
11.08.2019

6. אני מבקש ממר סמוטריץ' לשמור על כבודו של ראש הממשלה. (ידידיה שילה)

מי שמבזה את ראש הממשלה בצורה כזו, זה בזיון האומה הישראלית כולה. לא מבזים כך ראש ממשלה. בלהט הבחירות שוכחים את הרב צבי יהודה קוק זצ"ל ומשנתו. חבל מאוד. ככה לא מנצחים בבחירות.

דווח על תגובה לא ראויה
11.08.2019

7. אני דווקא הסכמתי עם בצלאל. לראשונה מזה חודשים. (רק נעם)

דווח על תגובה לא ראויה
11.08.2019

8. סוף סוף קצת אמת על האיש. מגיע קצת! תמיד מקבל ליטופים המציונות הדתית. שיבין שאנחנו לו הכלבלבים שלו!! (הדר)

דווח על תגובה לא ראויה
11.08.2019

9. כלי ריק (דן)

אדם יהיר וטיפש.בושה וחרפה שכך מדבר נציג שאמור לייצג ערכים,אין בך כלום כלי ריק.אני מקווה שהציבור יתנער ממך,אתה נגע לציבור הלאומי. תתבייש לך דוחה ועעלוב שכמותך

דווח על תגובה לא ראויה
12.08.2019

10. תגובה ל6 (אפי)

נו נו. עכשיו גם לשר בממשלה אסור במצוות טאואיסטים למתוח ביקורת על ראש ממשלה. מתי כבר יצא השולחן ערוך שלכם?

דווח על תגובה לא ראויה
12.08.2019

11. 87 איש בחרו בך. ממש המון. (מנהיגות)

לא כל מי שמדבר רהוט הוא חמורו של המשיח.

דווח על תגובה לא ראויה
12.08.2019

12. עלוב. עלוב. עלוב. (יעקוב)

אלה הם מנהיגינו?

דווח על תגובה לא ראויה
12.08.2019

13. שמוטריץ צודק (שלום)

כל הכבוד שיד מישהו שיודע לומר לאאש הממשלה את האמת

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

עולים חדשים לישראל. למצולמים אין קשר לנאמר בכתבה צילום: פלאש 90. נתי שוחט

משרד הקליטה מעריך: רבע מיליון עולים חדשים בחמש השנים הקרובות

קרא עוד