סגור
בחירות 2019 סיקור מיוחד בכיפה

שרה נתניהו פועלת נגד האיחוד בימין

רעייתו של ראש הממשלה נפגשה עם אשתו של הרב רפי פרץ, מיכל, והפצירה בה למנוע איחוד של הבית היהודי עם בנט ושקד. הערב: נתניהו והרב פרץ ייפגשו

יהונתן קליין, חדשות כיפה
יח בתמוז התשעט
,
21 ביולי, 2019 17:11
שרה נתניהו

שרה נתניהוצילום: יונתן זינדל, פלאש 90

האיחוד בימין בצרות? רעיית ראש הממשלה, שרה נתניהו, נפגשה עם מיכל פרץ, רעייתו של יו"ר הבית היהודי ושר החינוך, והפצירה בה למנוע איחוד בין הבית היהודי ובין מפלגתם של נפתלי בנט ואיילת שקד. כך דיווח פרשן ערוץ 12, עמית סגל. מיכל פרץ עצמה סירבה למסור תגובה בנושא.

מטעמה של שרה נתניהו נמסר בתגובה: "שרה נתניהו ורעיית פרץ נפגשו בחטף ובאקראי בחתונה רבת משתתפים. השתיים התחבקו קצרות כשסביבן קהל גדול וקבעו להיפגש. הטענה על פרטי השיחה שלכאורה התקיימה היא בדיה וסיפור מעשייה".

כידוע, בין שרה נתניהו לבין שקד ובנט שוררת איבה אישית עזה, עוד מהתקופה בה שניהם עבדו אצל בנימין נתניהו בזמן שכיהן כיו"ר האופוזיציה. בעבר פורסמו שורת מקרים בה פעלו נתניהו ורעייתו מאחורי הקלעים, במטרה לפגוע בתדמיתם של בנט ושקד.

הדמות המועדפת | איילת שקד

איילת שקדצילום: פלאש 90

לאחר ההחלטה על פיזור הכנסת והליכה לבחירות חדשות, דווח כי שרה נתניהו הטילה וטו על הצבתה של איילת שקד ברשימת הליכוד, על אף התמיכה שהיתה לכך במפלגה. בסביבת נתניהו הכחישו אז את הדיווח, אך נראה שרעיית ראש הממשלה ממשיכה להתנגד לשקד ולבנט.

הערב (א') צפוי ראש הממשלה להיפגש עם הרב רפי פרץ, ועל פי דיווחים שונים צפוי לדרוש ממנו בעצמו שלא לוותר לשקד על המקום הראשון באיחוד מפלגות הימין. משמעות הדבר היא כי נתניהו מעדיף ככל הנראה שמימין לליכוד ירוצו שתי מפלגות, אחת בראשות פרץ ואחת בראשות שקד, כך שהמפלגה הליברלית יותר תוכל למשוך קולות מישראל ביתנו של ליברמן.

על פי דיווח ב'כאן', גם נתניהו עצמו מנסה למנוע איחוד כולל מימין לליכוד, ושוחח היום כבר 3 פעמים בטלפון עם יו"ר הבית היהודי, עוד טרם פגישתם הצפויה. על פי הדיווח, נתניהו אמר לפרץ כי שקד לא תוסיף מנדטים לאיחוד מפלגות הימין, וכן מפעיל לחץ להחזיר את עוצמה יהודית לאיחוד מפלגות הימין.

21.07.2019

1. ?????? (שלום )

הזויייייי

דווח על תגובה לא ראויה
21.07.2019

2. ומהי תגובתו של סמוטריץ' ????????????????????? (יעקב דינור)

דווח על תגובה לא ראויה
21.07.2019

3. נשמע הזוי (רדו משרה נתניהו)

דווח על תגובה לא ראויה
21.07.2019

4. שרה נתניהו עבריינית. שבי בצד ותסתמי! (עזרא מנצור)

דווח על תגובה לא ראויה
21.07.2019

5. שרה המהרסת (חרמב)

תנו לה הזדמנות לשרוף את הימין ובתנאי ששקד תהיה חלק מהאפר

דווח על תגובה לא ראויה
21.07.2019

6. על אפם וחמתם של הזוג נתנייהו (רק שקד בראש)

ויקחו לליכוד 12 מנדטים.
שקד בראש

דווח על תגובה לא ראויה
21.07.2019

7. ביבי ושרה אל תתערבו אחרת אצביע גנץ!!! (יעקב כהן)

במידה וההתערבות של הזוג נתניהו תצליח אצליח ולא יהיה איחוד אצביע לגנץ. עד כה הצבעתי לימין במשך כ30 שנה ולמפלגות דתיות לאומיות. במידה וההתערבות של ביבי ושרה תצליח אצביע גנץ.
הגיע הזמן שנחשוב על עם ישראל ומה טוב לעם שלנו. לא מה טוב לביבי אלא מה טוב לעם שלנו לאחווה ועוד נושאים.

דווח על תגובה לא ראויה
21.07.2019

8. בחירות (עדי)

איך מרשה לעצמה העבריינית שהורשעה על ידי בית המשפט לפי הודאתה להתערב במהלך של איחוד הימין.
טעה בית המשפט שלא שלח אותה לכלא.

דווח על תגובה לא ראויה
21.07.2019

9. התערבות (יוסי)

ועוד אומרים ששרה היא לא ראש הממשלה היא שולטת בפודל שלצידה

דווח על תגובה לא ראויה
22.07.2019

10. למה שרה שונאת את איילת? (שישון)

למה גברת שרה שונאת את איילת שקד
משהו יודע...לא ברורה השינאה ...או כן

דווח על תגובה לא ראויה
22.07.2019

11. התמונה שלה (אני )

התמונה של שרה אומרת,היי קוקו,הנה אני,טלהלה,אל תשכחו אותי.אולי תהיה לי התקפה....טהטהטה,ראו הוזהרתם

דווח על תגובה לא ראויה
23.07.2019

12. אהבה לחשים Win-Back המאהב לשעבר (Maria)

לאחר הקריאה תסכימו איתי שמידע זה טוב מאוד לחלוק איתכם כאן אתכם, אני מאמין שהוא יעורר השראה באחרים שכן מצאתי אושר ושמחה בנישואיי כיום, אני עד חי שזה עובד בשבילי , בעלי חוזר הביתה לאחר שנתיים של גירושין, זה כמעט לא יאומן אך פלאי.
שמי אנדראה מריה, מירושלים - ישראל, אני אחות רפואית במקצועי. לפני כמה שבועות קראתי הערות דומות על פוסט בנושא ייעוץ זוגי בבלוג על גברת ארה"ב בשם תמר. היא העידה כיצד החזירה אהבה אמונה אמיתית בנישואיה השבורים, היא אמרה שד"ר אדודובה שעזרה לה להתפייס עם בעל לאחר מספר חודשים של הפרדה. היה לי כל כך מזל שקראתי את התגובה ברשת לפני כמה ימים והעתקתי במהירות את כתובת הדוא"ל האישית של ד"ר אדודואה כדי לתקשר איתו לעזרה דחופה להחזרת בן זוגי לאהבה לשעבר בבית, הוא מקבל לעזור.
לפני חודשיים ניהלתי קטטה אדירה עם בעלי אנדראה; הוא הביט ישר בעיניי; אמר שהנישואים שלנו נגמרו, הוא אמר שהוא היה מסיים את הנישואים שלנו, הוא לקח את בני פליקס ונסע בארצנו להתגורר בקנדה עם אישה אחרת, מאז אני מנסה להתקשר ולשלוח הודעות ל אותו דרך טלפונים, חציון חברתי ואימייל אבל הוא חסם לחלוטין את התור שלי להגיע אליו והבן שלנו פליקס היה איתו ולא יכולתי לשמוע את הבנים שלי קולו, הכאב הזה שעברתי כל חיי עד היום שפגשתי נהדר ד"ר אדודואה אהבה גלשן כישוף, הייתי כל כך מתוסכל והייתי זקוק לעזרה לפחות להגיע לדבר עם הבן שלנו פליקס. קראו לי להתנצל גם כששנינו יודעים שהוא עשה לי עוול, הוא הוציא ממני את הבן שלי מעל 7 חודשים אין מילים אין אותיות. המצב הזה הורג אותי כל יום הייתי בדיכאון ונזקקתי נואשות לעזרה ופתרון דחופים בכדי לפתור את הבעיה, אז אני פונה לכתובת הדוא"ל של ד"ר אדודואה. אני מאמין שהוא יכול להיות רק תקווה לעזור לי להחזיר את בעלי הביתה עם בני פליקס. . עם זאת, ד"ר אודודואה הבטיח לי שהוא יכול לעזור לי להחזיר את בעלי והילד שלי הביתה תוך 7 ימים מרגע שאהבתי תפילות אהבה. הייתי בהלם וניסיתי את זה, אני ממלא בקפידה את הוראותיו צעד אחר צעד. יומיים אחרי שדוקטודואה אמר שהוא סיים את הקסם את כוחות הכתיב של האהבה לאוויר במקדש הפיתרון, כל אלה נעשו על ידו לבד, לא עשיתי שום דבר רק סיפקתי פריטים נדרשים. באותו לילה בעלי אנדרס התקשר אלי לטלפון הנייד כדי להתנצל, הוא היה מאוד מפוכח דיבר איתי נחמד, הוא ריחם מאוד על כל מה שהוא עשה כדי לפגוע בי. אנדרס חוזר הביתה עם פליקס שלנו. אני כל כך שמח היום שמשפחתי את משפחתי ואת בעלי ואני אוהבת אחד את השני יותר מתמיד. אודה לנצח ואודה לאודודואה. אני מבטיח לחלוק את עדות החדשות הטובות שלי לחברים שלי ולכולם כאן בעולם.
אודודווה אמר לי גם שיש לו כוחות מחוננים לפיתרון לאתגרי החיים;
 * אוהב כישוף קסם לבן זוגו המאהב של Win-Back
* כישוף קסם להצלחה כלכלית, טבעת קמע למזל טוב
* שורשים ועשבי תיבול מסורתיים לריפוי מחלות, ריפוי לסרטן
  מחלות, ריפוי HIV, לחץ דם גבוה, קסם פוריות האישה
* מספרי LOTTERY מזל
* קמע מבורך צלצל לנצח - משחק.
זה עובד בשבילי. אני מאמין שזה יעבוד גם בשבילך.
צור קשר עם Dr.Oduduwa באמצעות איש קשר בדוא"ל אישי למטה:
 (dr.oduduwaspellcaster@gmail.com)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

x
למצולמות אין קשר לכתבה צילום: אור תורה סטון

דעה: בחייכם, תנו להן להיבחן

קרא עוד