סגור
בחירות 2019 סיקור מיוחד בכיפה

פגישה גורלית: שקד ובנט יכריעו במוצאי שבת את עתידם הפוליטי

השרים לשעבר שבבחירות הקודמות התמודדו במסגרת הימין החדש, ייפגשו במטרה לקבוע באופן סופי אם הם מחדשים את השותפות הפוליטית ביניהם והאם פניהם לחיבור עם הרב פרץ וסמוטריץ או לא

משה ויסטוך, חדשות כיפה
טז בתמוז התשעט
,
19 ביולי, 2019 13:33
יקבלו החלטות. בנט ושקד

יקבלו החלטות. בנט ושקדצילום: יוסי זליגר פלאש 90

על ריקע המגעים לאיחוד בימין הדתי, נפתלי בנט, ואיילת שקד צפויים להיפגש במוצאי שבת בתל אביב כדי לקבוע באופן סופי האם הם מחדשים את השותפות הפוליטית ביניהם.

שר החינוך לשעבר וחברתו שרת המשפטים עד לפני מספר שבועות, יוועדו לפגישה מכרעת בה יחליטו, בנוסף לברית ביניהם, האם פניהם לחיבור עם הבית היהודי-איחוד לאומי, או שהם ימשכו לכיוון ריצה של שתי המפלגות בנפרד.

מחכים לסוף השבוע. פרץ וסמןטריץ

יחייכו גם אחרי השבת? פרץ וסמןטריץ'צילום: פלאש 90. יונתן זינדל

בשבוע שעבר פורסם לראשונה בחדשות כיפה כי שקד לא תצטרף למפלגתם של הרב פרץ ובצלאל סמוטריץ' באופן עצמאי ותבחר בין חבירה מחודשת לימין החדש לפרישה זמנית מהמערכת הפוליטית. השבוע דווח, גם כן לראשונה בחדשות כיפה, כי נושא עמידתה של שקד בראשות הימין החדש היא עובדה מוגמרת, זאת למרות שגם מצדה וגם מצדו של בנט הכחישו כי הנושא סוכם באופן סופי.

יש לציין כי קולות במערכת הפוליטית מציינים כי בעוד שהשרה לשעבר דוחפת לאיחוד כולל של כל מפלגות הימין הדתי, לרבות עוצמה יהודית, בסביבתו של בנט דווקא תומכים בריצה נפרדת של הבית היהודי-איחוד לאומי והימין החדש

19.07.2019

1. לדעתי שום דבר לא סופי (מתנחל)

ב"ה
רק זה שתחלל שבת ותרצה להיות בתור ראש הרשימה ואם לא שהליכוד ,הימין החדש, ליברמן,איחוד הימין ,כולם- ינשקו לה את הרגלים אבל רק שיחכו לה בתור...

דווח על תגובה לא ראויה
19.07.2019

2. תתחבר עם עוצמה יהודית-בנט (בנט כל הפוסל במומו פוסל)

אנחנו מהדרום ודי סימפטתי -את בנט למרות שבחרנו בבית היהודי-רק כי עוצמה בתוכם- אבל אם בנט פוסל את עוצמה- אנחנו סופית לא נתמוך בבנט וחבורתו ובשקד-לעולם!!!

דווח על תגובה לא ראויה
19.07.2019

3. אוי לא... איך נפיג את המתח כל השבת? (רונן)

דווח על תגובה לא ראויה
19.07.2019

4. הצעד הכי חכם ונכון (נאור)

והיחיד שיאפשר הקמת ממשלה:
א. גוש ליברלי בנט + פייגלין + הרב אמסלם + הירש
ב. גוש חרדלי האיחוד הלאומי + מפדל + עוצמה
ג. שקד נחה קצת בבית ומתפקדת לליכוד

דווח על תגובה לא ראויה
19.07.2019

5. והארץ לא רעדה (אליהו)

והארץ לא רעדה !
אונס בקפריסין , אונס של ילדה בת 11. והארץ לא רעדה. ראש הממשלה לא מגיב. שר החינוך לא מגיב.( לא הנוכחי ולא הקודם ) שר המשפטים לא מגיב ( לא הנוכחי ולא הקודם ) לא משביתים הלימודים ביום הראשון ללימודים בעניין כדי לקיים סדנאות ושיחות בעניין עם התלמידים וההורים. אין סדנאות להורים. כלום . אם לא נתייחס לזה כאילו הבא בתור יכולה להיות הבת שלנו - איך בדיוק זה ייפסק.?
אלה חבר'ה טובים. לפי הכתבות מצטיינים. מצטיינים במה ? לימודים ללא תוכן ערכי. אנחנו במשבר ערכי מחריד.
האם יש קשר בין האדישות שלנו לאונס המוני בדרום סודן , קמרון מיאנמר קונגו , בורונדי לפני רצח המוני עם נשק שלנו. לזה שלבני טובים , אין חמלה על בחורה שבוכה שהיא נאנסת.
המערכת הבחירות ממשיכה - כאילו כלום. מה התנתקנו מעצמנו , מהלב שלנו מהנשמה שלנו. רק חברת כנסת אחת - שרון השכל בכלל שואלת את המשטרה - למה לקח כל כך הרבה זמן להתחיל לחקור מקרה האונס של ילדה בת 11.
הגיע זמן למהפכה של לב. לא נהיה שותפים למערכת בחירות הזויה שמתעלמת מהשאלה המרכזית .
מי אנחנו ? עם חומל , עם אוהב כל אדם שנברא בצלם. או עם נצלני . לנצל מצוקה של שבטים באפריקה להרויח כסף. לתמוך ברודנים. ושהציניות משטלטת עלינו , קהות חושים - אנחנו עוברים לאוטומט - . לא מאפשרים לעצמנו לחוש , להרגיש את השני. הכל הוא נצלני , ייצרי ללא חמלה.
הגיע זמן למהפכה של לב .
ובינתיים נחרים את הבחירות הזויות.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

גבי אשכנזי  צילום: Miriam Alster/Flash90

אשכנזי: "תכנית טראמפ משמרת את הביטחון והרוב הלאומי"

קרא עוד