סגור
בחירות 2019 סיקור מיוחד בכיפה

הקמפיין החדש של עוצמה יהודית נגד הרב פרץ: "מכניסים את בן גביר לכנסת"

בעוצמה יהודית המשיכו להפעיל לחץ על יו"ר הבית היהודי בדרישה שיפעל להכנסתו לכנסת: "כי הסכמים מכבדים". בן גביר: "מקווה ומאמין שהרב רפי יכבד את ההסכם"

משה ויסטוך, חדשות כיפה
כ בסיון התשעט
,
23 ביוני, 2019 10:04
מתיחות בימין הדתי. סמוטריץ, בן גביר והרב פרץ

מתיחות בימין הדתי. סמוטריץ, בן גביר והרב פרץצילום: יחצ

ראש עוצמה יהודית, איתמר בן גביר, המשיך הבוקר (א') בהפעלת הלחצים על יו"ר איחוד מפלגות הימין, הרב רפי פרץ, בדרישה שיממש את ההסכם שנחתם ביניהם ויפעל להכנסתו לכנסת הנוכחית.

בן גביר לא התרשם מהטענות כאילו החלת החוק הנורבגי אינה אפשרית בזמן ממשלת מעבר ומפלגתו יצאה בקמפיין בו נכתב: "כי הסכמים מכבדים באופן מיידי. מכניסים את בן גביר לכנסת". בן גביר עצמו צייץ בטוויטר את המסר עליו חזר לאחרונה מספר פעמים: "מקווה ומאמין שהרב רפי יכבד את ההסכם".

הקמפיין של עוצמה יהודית

הקמפיין של עוצמה יהודיתצילום: מחשבון הטוויטר של בן גביר

יש לציין כי הבוקר דווח בכאן שגורמים באיחוד מפלגות הימין מעדיפים לצרף את איילת שקד ונפתלי בנט, גם אם הדבר יבוא על חשבונה של עוצמה יהודית. עם זאת, בשבוע שעבר אמר גורם בכיר בבית היהודי לחדשות כיפה כי יש מצד המפלגה כוונה להמשיך את הריצה המשותפת עם בן גביר, לאחר שהאחרון טען שהרב פרץ לא מנסה להכניסו לכנסת: "הוא גורם לעצמו נזק. אנחנו באים ממקום של רצון לחדש את ההסכם וללכת איתו ביחד וככה לא מתנהג מי שרוצה ללכת יחד".

יו"ר עוצמה יהודית לא נותר חייב והשיב: "הרב רפי פרץ, כמי שעומד בראש המפלגה של הציונות הדתית, צריך להבין ולהפנים שככה לא בונים מפלגה ומנהיגות. את הסכם שנחתם והוסכם צריך לקיים. הרב פרץ אמר בעצמו שבזכותנו הם נכנסו לכנסת והנה עכשיו הוא שר בכיר וחבר בממשלה".

בנוסף הוא אמר כי "יש לציין שסמוטריץ' רוצה לקיים את ההסכם ומסכים להתפטר, אבל הרב רפי מסרב וכל זה בזמן שלבית היהודי יש ארבעה חברי כנסת,  פרץ הפך להיות שר חינוך ומקום בקבינט. כל זה בזכות החיבור עם עוצמה יהודית, אז יש ח"כ אחד שהובטח לנו מה שנקרא כבשת הרש- גם את זה רוצים הם לא רוצים לתת. ובכל זאת אני רוצה לבוא לבחירות הבאות ממעמד של חבר כנסת עם התקציב שניתן לי כחבר כנסת. הרב פרץ אמר בעצמו שבזכות ההסכמים האלו הם נכנסו לכנסת".

 

23.06.2019

1. כפויי טובה לא מגיעים רחוק עיין ערך בנט שקד (אל תדאג איתמר)

דווח על תגובה לא ראויה
23.06.2019

2. כבשת הרש (בנימיני)

כולנו יודעים מה היה גזר הדין שניתן על ידי דוד לגוזל כבשת הרש.

דווח על תגובה לא ראויה
24.06.2019

3. בן גביר (דני דין)

ליברמן זוכה בעוד מנדטים על חשבון הציונות הדתית.

דווח על תגובה לא ראויה
24.06.2019

4. למי נצביע בבחירות הבאות אם הקול שלנו לא נכנס (למי נצביע?)

הרב רפי פנה מקומך לבן גביר.
הקול שלנו היה בשבילו

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

x
העץ שקרס צילום: מד"א

עץ קרס על שתי ילדות בדרכן לבית הספר

קרא עוד