דרעי בקריאה אחרונה לליברמן: "סיכמנו על בחירות ב 27 לאוגוסט"

יו"ר ש"ס עדיין מקווה שליברמן יתרצה ותוקם ממשלה: "העם לא צריך בחירות מיותרות". לצד זה אמר כי ראשי המפלגות סיכמו על מועדון בסוף הקיץ

משה ויסטוך, חדשות כיפה
כב באייר התשעט
,
27 במאי, 2019 13:45
ליברמן עם ליצמן ודרעי

ליברמן עם ליצמן ודרעיצילום: פלאש 90. מרים אלסטר

יו״ר ש״ס, השר אריה דרעי, פנה היום (ב'), לאחר ישיבת ראשי הסיעות עם נתניהו, לאביגדור ליברמן, והפציר בו שיסיים את המשבר שמאיים בבחירות חוזרות.

"בישיבת ראשי המפלגות סיכמנו, לצערי, על הגשת החוק לפיזור הכנסת", אמר דרעי והוסיף: "לא הלכנו לבחירות כדי ללכת שוב לבחירות, הבוחר אמר את דברו. 65 מנדטים בחרו בנתניהו לראשות הממשלה וזה הרצון האמיתי של רוב העם".לדבריו, התאריך המועדף על כל מרכיבי הקואליציה הוא כמה שיותר מהר, 90 יום, שזה ה-27 לאוגוסט".

יו"ר ש"ס פנה ליו"ר ישראל ביתנו ב"קריאה אחרונה. עם ישראל לא צריך היום שוב בחירות. ראשית, זו הוצאה ענקית מאד שיכולה לפתור הרבה בעיות, בנוסף אנחנו כבר הרבה זמן בממשלה שלא יכולה לקבל החלטות ויש לנו אתגרים רבים בביטחון. בדרום ובצפון מאתגרים אותנו יום יום שעה שעה. יש מתח גדול מאד במפרץ הפרסי".

דרעי העריך כי גם "בבחירות הבאות נתניהו ייבחר שוב וגוש הימין יעלה ואפילו יתחזק, כך שאני לא רואה את התועלת בבחירות. הויכוח הוא מינורי. המפלגות החרדיות עשו צעדים מרחיקי לכת לכיוון ליברמן, הרבה מעבר לחמישה מנדטים שיש לו. הוא חייב לגלות אחריות, ולהתגמש ולהקים את הממשלה רגע לפני שהיא מתפזרת".

27.05.2019

1. העם אמר את דברו על דבר אחר (שמעון לוי)

אתם אמרתם לעם דברים אחרים בתקופת הבחירות
ועכשיו כולכם עסוקים רק בלמצוא פתרון להחשוד בפלילים נתניהו שיוכל לברוח ממשפט ומחקירות על פרשת הצוללות ועוד

דווח על תגובה לא ראויה
27.05.2019

2. נתניהו לא בורח ממשפט (יוספה)

הוא אמר במפורש שיישפט לאחר כהונתו. כך היה נהוג בעבר בישראל. דרעי לשם שינוי נוהג בצורה ראויה וגם עמית סגל הודה שנראה לו שדרעי השתנה.

דווח על תגובה לא ראויה
27.05.2019

3. 1 - היועץ המשפטי אמר את דברו באופן חד משמעי בנוגע לפרשת הצוללות (אין חשד לפלילים מצד ראש הממשלה ולכן הוא אינו בורח משום חקירה)

מי שמעלה את פרשת הצוללות נגד ביבי, מניעיו אינם נקיים...
היועץ המשפטי אמר חד משמעית שאין חשד לפלילים בעניין זה לגבי נתניהו ולכן אין שום צורך בהעמדה לדין (או אפילו שימוע) ואחרי שנתניהו אמר מה שאמר כנגד טענות שעלו נגדו גם לאחר דברי היועץ המשפטי, היועץ המשפטי תמך בגרסת נתניהו בעניין זה.

ולא נראה לי שמישהו חושב שהיועץ המשפטי שהמליץ להעמיד את נתניהו לדין בכפוף לשימוע בתיקים אחרים חשוד בתמיכת יתר בראש הממשלה...

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

ראשי המועצות והשר כהן חותמים על ההסכם צילום: דוברות הר חברון

אזור תעשייה ענק, משותף לשלוש מועצות, יוקם סמוך להר חברון

קרא עוד