איתמר בן גביר תרם לבית"ר ירושלים: "לא סתם קבוצה"

קבוצת הכדורגל בית"ר ירושלים נקלעה למצב כלכלי קשה וחבר הכנסת איתמר בן גביר תרם לקבוצה וקור לאזרחים לתת יד | במקביל חבר הכנסת אופיר כץ הגיש היום בקשה לדיון דחוף בוועדת הספורט לאור מצבה של הקבוצה

עמיאל ירחי, חדשות כיפה 26/01/22 11:42 כד בשבט התשפב

איתמר בן גביר תרם לבית"ר ירושלים: "לא סתם קבוצה"
איתמר בן גביר , צילום: Tomer Neuberg/Flash90

קבוצת הכדורגל ביתר ירושלים נקלעה לקשיים כלכליים קשים, אוהד הקבוצה, חבר הכנסת איתמר בן גביר תרם לקבוצה וקרא לכל האוהדים לתת יד על מנת להוציא את הקבוצה ממצבה הכלכלי הקשה. גם חבר הכנסת אופיר כ"ץ התגייס לעזרת הקבוצה. 

בציוץ בטוויטר כתב בן גביר: "זה לא סוד שאני אוהד בית"ר. בית"ר היא לא עוד סתם קבוצה, היא הקבוצה שמייצגת את עיר הבירה שלנו. סמל המנורה, נחקק בה לעד. וכדי שלא יכבו לנו את המנורה, נתגייס כולנו להציל את בית"ר. אני תרמתי וקורא לכל מי שבית"ר חשובה לו להושיט יד".

במקביל, חבר הכנסת אופיר כץ הגיש היום בקשה לדיון דחוף בוועדת הספורט בכנסת על המצב הכלכלי שאליו נקלעה בית״ר ירושלים. בבקשה נכתב: קבוצת הכדורגל בית״ר ירושלים נקלעה למצב כלכלי מורכב, בשל אירועי התקופה האחרונה שהתרחשו עם בעלי הקבוצה. המצב מסכן את עתיד המועדון, מחלקות הנוער והילדים וכן את תשלום המשכורת לשחקנים ולעובדים. בית״ר ירושלים היא קבוצה שקיימת כבר 86 שנים, יש לה מסורת ומורשת מפוארת בכדורגל הישראלי, עומדים מאחוריה מאות אלפי אוהדים, אשר חוששים ודואגים לעתידה. כמו כן, עולה השאלה כיצד בשנת 2022 על אף מנגנוני הפיקוח, קבוצה מגיעה למצב כזה. על כן, אבקש לקיים דיון דחוף בוועדת החינוך, התרבות והספורט.

"גם בתקופות הכי הקשות, אני לא יכול לעמוד מהצד"

חבר הכנסת אופיר כץ הוסיף: כאוהד בית״ר, גם בתקופות הכי הקשות, אני לא יכול לעמוד מהצד ולראות את המועדון החשוב הזה מתפרק לנו מול העיניים. מועדון מהגדולים במדינה, שהולכים אחריו שנים רבות המוני אוהדים ממטולה ועד אילת. הגשתי בקשה לדיון דחוף בוועדת הספורט בכנסת בכדי שנוכל לנסות ולמנוע את קריסת הקבוצה.

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר