סגור

השגיאה של דרעי ונתניהו: "טעות גדולה שלו - ושלי שלא נלחמתי איתו"

יו"ר ש"ס מבקר את יו"ר הליכוד ומודה כי פירוק הממשלה הנוכחית "שהייתה ממשלה נהדרת" - היה טעות של נתניהו אך גם שלו, שלא נלחם איתו. על ממשלת השינוי שתושבע ביום ראשון הוא אומר: "נפיל את הממשלה הזאת מהר מאוד"

אלעד הומינר, חדשות כיפה
ל בסיון התשפא
,
10 ביוני, 2021 11:45
דרעי עם נתניהו

דרעי עם נתניהוצילום: Yonatan Sindel/Flash90

יו"ר ש"ס, השר אריה דרעי, ידוע כמי שבשנים האחרונות תומך בראש הממשלה בנימין נתניהו, ללא כחל וסרק. הבוקר (ה') בראיון בגל"צ השמיע דרעי ביקורת על נתניהו, חשף דברים שאמר לו ראש הממשלה המיועד נפתלי בנט, ואמר כי הליך העברת השלטון יעשה בצורה מוסדרת. 

סילמן: "הכי קל היה לי לצאת מלכה, להיות שיקלי וללכת לליכוד"

"יש לי הרבה ביקורת על נתניהו" סיפר דרעי בראיון. "זו הייתה טעות גדולה שלו - ושלי שלא נלחמתי איתו - לפרק את ממשלת האחדות הנוכחית, שהייתה ממשלה נהדרת".

שר הפנים, והשר לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל התחייב בראיון כי "בשום אופן בעולם לא אכנס ולא אתן לגיטימציה לממשלה הזו. אם תיווצר סיטואציה שבה יגידו 'טעינו, אנחנו חוזרים בחזרה, ונותנים לליכוד ומי שיעמוד בראשו את השלטון', אני מוכן לשמוע". בהמשך הכחיש את השמועות שיתפטר מהכנסת. "חשבתי שאם נלך לאופוזיציה אקדיש את הזמן שלי לדברים אחרים - אבל הבנתי שזאת טעות. נישן בכנסת, נאכל שם, נעבוד ונשרת את הציבור".

"בנט אמר לי: 'אתה הכי מתאים לתפקיד ראש הממשלה'"

ממשלת השינוי צפויה להישבע אמונים ביום ראשון הקרוב בשעה 16:00. "נפיל את הממשלה הזאת מהר מאוד. הם רק רוצים לראות את נתניהו מתפנה עם ארגזים". דרעי הבטיח כי השלטון יועבר בצורה מסודרת: "ניאבק בממשלה בדרכים דמוקרטיות - אבל נעביר את השלטון בצורה הכי מסודרת. אני אעזור למי שיבוא או תבוא במקומי".

במהלך דבריו חשף דרעי: "בנט אמר לי במהלך המשא ומתן 'אתה הכי מתאים לתפקיד ראש הממשלה. הכי מנוסה, למה שלא תיקח את זה?' אבל אין לי את הסגולות של לעשות הכל כדי לשבת על הכיסא הזה". 

לפני יומיים ערכו המפלגות החרדיות מסיבת עיתונאים משותפת, בה תקפו את יו"ר ימינה נפתלי. בין שאר הדברים החריפים שנאמרו, אמר שר הבינוי יעקב ליצמן: "אני כאן אומר לנפתלי בנט: אתה לא צריך להסתיר את הכיפה, אתה יכול להסיר אותה, כמו שותפך וידידך יאיר לפיד.

דרעי הגיב הבוקר על דבריו של ליצמן והסתייג מהם: "כולנו יהודים, לא משנה איזה סוג של כיפה, ואין לאף אחד זכות להגיד מי לא. זה לא הסגנון שלי. הדברים של ליצמן נובעים מכאב נוראי, אל תשפטו אותו על המילה הזו".

10.06.2021

1. הטעות שלו במקום אחר (דרעי יודע לדבר)

נתן לגנץ ערבות לקיום הרוטציה ואחכ ניער אותה מעצמו בקלילות ובחיוך. אם אתה לא רוצה לתת אל תבטיח. למילה יש ערך.

דווח על תגובה לא ראויה
10.06.2021

2. היתה ממשלה מוזרה עם שני ראשים (מלכה)

ממשחה עם שני ראשים, לא יכולה למשול.
הגיוני יותר שראש ממשלה יכהן באופו מלא תקופה מלא תקופה מסויימת וכשיגיע המועד יתחלפו.
כמו שזה היה, גנץ הפריע לנתניהו לעבוד.
שני ראשים בו זמנית - מתכון לכישלון.

דווח על תגובה לא ראויה
10.06.2021

3. דרעי ארכי נוכל (עומר)

דבריו דברי חלקלקות אבל ישב בכלא על עבירות חמורות ועכשיו מואשם בהעלמת מס.
לכאורה מייצג את הציבור החלש במציאות הוא מתנהג כגביר אמיד - גם בלבוש וגם ברכישת דירות.

דווח על תגובה לא ראויה
10.06.2021

4. כולם יתגלו במערומיהם (מאיר -עברי אנכי)


כל אנשי הצווארון הלבן, הבכירים, הדתיים והלא דתיים - המושחתים, הרמאים, המשוחדים, הגנבים והנואפים, אלה החיים על גב אחרים והעושים עוול - בכל משרדי הממשלה והמשרדים בארץ ישראל, כולם יתגלו במערומיהם. הקדוש-ברוך-הוא יגלה את כולם, חלק בתקשורת, חלק בשקט וחלק בייסורים ומחלות. הקדוש-ברוך-הוא מזכך את העולם ומכין אותו לגאולה ומשיח. אנחנו נמצאים בתקופה של זיכוך של עם ישראל. היום הכל מתגלה, יש מצלמות והקלטות בכל מקום. מי שידיו נקיות ישמח וירקוד. מי שידיו לא נקיות, מי שחוטא ועושה דברים לא טובים – שיתקן מהר מהר מהר. אם לא, בזמן הקרוב יתגלה במערומיו ובבושה גדולה מאוד מול כל התקשורת.

דווח על תגובה לא ראויה
10.06.2021

5. תם.עידן ביבי ( )

תפילו את הממשלה ו בחירות 5 6 ....
תיגיע בזמן אחרי 4 כשלונות של ביבי להפסיק לחבק אותו ולתת את השרביט ליורש בליכוד.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

הלוויית מוחמד כיוואן שנהרג במהלך שומר החומות צילום: Jamal Awad/FLASH90

מעקב "חדשות כיפה": הפועל אום אל פאחם נקנסה בעקבות קריאות הנקמה של אוהדיה

קרא עוד