סגור

שיקלי לא חוזר בו: "אצביע נגד הקמת ממשלה יחד עם המשותפת ומרצ"

אחרי שעורר סערה חבר הכנסת מימינה ממשיך לדבוק בעמדתו שלא יתמוך בממשלת החירום של בנט ולפיד: "בדיוק כפי שהתחייבנו לבוחר". כעת במערכת הפוליטית בודקים האם ידרשו משיקלי להתפטר והאם עוד חברי ימיה יצטרפו אליו

עדיאל שביט, חדשות כיפה
כד באייר התשפא
,
06 במאי, 2021 8:23
 עמיחי שיקלי

עמיחי שיקליצילום: Olivier Fitousi/Flash90

יממה בלבד אחרי המפץ גדול בימינה, בה ח"כ מהסיעה, עמיחי שיקלי, הודיע כי לא יתמוך בממשלת לפיד-בנט נראה כי הוא נותר נאמן להחלטתו. הבוקר (ה') הוא כותב בחשבון הטוויטר שלו: "שלא תהיינה אי הבנות, אצביע נגד הקמת ממשלה יחד עם המשותפת ומרצ בדיוק כפי שהתחייבנו לבוחר. יום נעים". כעת עולה השאלה האם ההתעקשות של שיקלי להודיע זאת שוב עוד עלולה להוביל לכך שיו"ר מפלגתו ידרוש ממנו להתפטר?

צילום: צילום מסך

בהמשך הבהיר שיקלי את דבריו: "אוהב את כל עם ישראל, פועל גם לא מעט לחיזוק הקשר עם ערביי ישראל אבל בוחר לקדם השקפת עולם לאומית ציונית ומה לעשות זה לא מתכנס עם תביעת קציני צה״ל בבית הדין בהאג במקרה של מרצ או תמיכה בסמיר קונטאר במקרה של המשותפת. ולא פחות חשוב לא מוכן לתת יד לחרם על מיליון וחצי מצביעי ימין". לאחר מכן עזב שיקלי את קבוצת הוואטספ "ראשי מטות ימינה". 

עם פרסום דבריו של שיקלי אמש, החל חיפוש מסיבי לסדקים נוספים במפלגה ועוד חברי סיעה שעשויים להצטרף לשיקלי. מי שסומנו היו בעיקר ח"כ עידית סילמן, אך לפי פרסום של עמית סגל הבוקר חברת הכנסת אמרה למקורביה: "אין שום סיכוי שאערוק מבנט. מגבה אותו באופן מוחלט". גם מי שעומדת לימינו של בנט לאורך השנים, ח"כ איילת שקד הבהירה שוב כי היא נאמנה לדרך שבנט בחר

"אני הולכת עם נפתלי דרך ארוכה. נכנסנו יחד לחיים הציבוריים. אני לא בטוחה שיש תקדים לאמון שיש בינינו" כתבה שקד. "אני רוצה להבהיר: נפתלי הגיע למשא ומתן עם נתניהו בידיים נקיות, בלב פתוח ובנפש חפצה. הוא ישב בישיבות ליליות, פגש את כל מי שיכל, הפך כל אבן, כדי שתקום ממשלת ימין. ראיתי זאת בעיני- הוא עשה כל שיבכולתו, וגם מעבר לכך, כדי שזה יקרה" הוסיפה לכתוב להגנת שותפה. לסיום כתבה: "לא אתן יד להשמצות פרועות: בנט אמר מההתחלה שינסה להקים ממשלת ימין וכך עשה".

06.05.2021

1. כל הכבוד (דניאל)

יישר כח, ירבו כמותו.

דווח על תגובה לא ראויה
06.05.2021

2. מסירים את הכובע בפניך על ישרותך ועמידתך האיתנה שלא לשק למצביעים. הנורים שלך בוודאי גאים שגידלו איש כמוך . פשוט כבוד למשפחתך וגםלעדה הטוניסאית שאוהבת א (שלום)

דווח על תגובה לא ראויה
06.05.2021

3. לא מתאים לו אז שיתפטר. אף אחד לא בחר בו אלא הוא רק קיבל כסא מבנט. (אורלי לוי 2 )

דווח על תגובה לא ראויה
06.05.2021

4. חשבתי שכבר בקושי יש חברי כנסת בעלי עקרונות ואמינות (שפוי)

הופתעתי. חבר הכנסת שיקלי - הוכחת שאתה ראוי לתפקידך ומבין שאתה שליח ציבור.

דווח על תגובה לא ראויה
06.05.2021

5. לא תקום עוד ממשלת ערב רב בארץ ישראל!!! (מאיר -עברי אנכי)


לא תקום עוד ממשלת ערב רב בארץ ישראל!!!

מי שתלה את יהבו בתומכי טרור גם אכל את הדגים המסריחים, גם חטף מכות, וגם גורש מן העיר.

דווח על תגובה לא ראויה
06.05.2021

6. לפטר אותו? איפה שמענו? (גלגל)

ברוסיה. עמיחי כיהודי מול הבולשביקים.

דווח על תגובה לא ראויה
06.05.2021

7. כלומניק שהביא אפס קולות (שיקלי = שקרי)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 צילום: צילום מסך

"ערוץ אפס" יורדת מהמסך לאחר חמישה פרקים בלבד

קרא עוד