סגור

חגית משה: "רוצים בית יהודי של שישה־שבעה מנדטים"

יו"ר הבית היהודי לא שוללת חבירה לעוצמה יהודית אך חוששת מכך, טוענת כי בנט "השתמש בנו וזרק", ומבהירה: "לפיד לא בא בחשבון, אם סער או בנט ילכו איתו - לא נצטרף"

חדשות כיפה
טו בשבט התשפא
,
28 בינואר, 2021 7:27
חגית משה

חגית משהצילום: יחצ

יו"ר הבית היהודי החדשה, חגית משה, אומרת כי ישיבה בממשלה עם לפיד ויש עתיד לא באה בחשבון, וכי היא תומכת ב'חוק הצרפתי', שיאפשר לראש הממשלה לחמוק ממשפט. בראיון שיתפרסם מחר (ו') בישראל היום אמרה משה כי היא חוששת מאיתמר בן גביר, אך מקווה שהיא חוששת לחינם.

חגית משה דורשת - ראש הרשימה או תיק בכיר ראשון

בראיון התייחסה חגית משה לפרסום הסרטון בו היא מדברת על הצבעה בשני פתקים בבחירות: "דיברו על אפשרות ללכת עם בנט, כי הוא הולך לכיוון של ראשות ממשלה, לעומת הבית היהודי שהיא מפלגה סקטוריאלית.
אז אמרתי שיש כאלה שרוצים ללכת למפלגת שלטון כדי להיות ראש ממשלה - זה פתק אחד, ויש פתק סקטוריאלי, שזה אנחנו, שרוצים בית יהודי של שישה־שבעה מנדטים. אבל יצא מישמָש. הם הבינו לְמה אני מתכוונת. אז טעיתי בדוגמה. בגלל זה להגיד שאני לא מבינה פוליטיקה?"

מנפתלי בנט היא נעלבה, פוליטית כמובן: "אני מעריכה אותו, הוא מוכשר. אבל הוא השתמש בבית היהודי וזרק". על האפשרות לצרף אליה ואל סמוטריץ' את איתמר בן גביר היא אומרת בכנות שהיא, "חוששת מאוד מבן גביר. אני מקווה שאני סתם חוששת. כל הגישה הזאת שלו, זה לא אני. כל ההתלהמות הזאת. זה לא הסגנון שלי, זו לא השפה שלי. אני באה משפה אחרת. אבל אני לא פוסלת. צריך לבלוע הרבה צפרדעים בדרך".

היא מצהירה על תמיכתה בחוק הצרפתי, אך כלפי העובדה שניצחונה עשוי לעזור לנתניהו להקים ממשלת 61, משה די אדישה: "אני עושה את זה כי לי חשוב הבית היהודי. זה שזה מתאים לרצונות של נתניהו, זה בסדר. אני לא ביביסטית, לא ליכודניקית, ולא באה בשם הליכוד".

לדבריה, "אם גדעון סער ילך עם לפיד, לא נלך איתו. ואם בנט ילך עם לפיד, לא נלך עם בנט. יאיר לפיד לא בא בחשבון. הגוש הערבי לא בא בחשבון".

משה, כידוע, משמשת גם סגנית ראש עיריית ירושלים, "אי אפשר לקחת 300 אלף ערבים ממזרח העיר ולמחוק אותם מהמפה. הם שם, השאלה אם הם הופכים להיות גַיִס חמישי, מחבלים, זורקי אבנים, דוקרים ועבריינים, או שאנחנו הופכים אותם לאזרחים שאנחנו מחויבים כלפיהם והם מחויבים כלפי ירושלים".

28.01.2021

1. מי אתם???? עוצמה עוברת את שניכם ביחד!!! נתניהו פיקח, סנדל את בנט! שוב נזכיר , פעם רביעית, אין עוצמה אין ימין (שלמה)

דווח על תגובה לא ראויה
28.01.2021

2. סמוטריץ גדול ממכם פי 7, בן גביר גדול ממכם פי 7, נעם גדולים ממכם פי 4. ורק אתם חיים בסרט (א אידישע קאפ)

דווח על תגובה לא ראויה
28.01.2021

3. סמוטריץ שיקר גם בנוגע לתואר שני שלא היה לו!!! (שרון)

חפשו בגוגל. אין מצב שנצביע לאדם שקרן. מספיק ביבי שבגד בשתיים משלוש נשותיו.

דווח על תגובה לא ראויה
28.01.2021

4. איחוד בלי נעם ועוצמה הוא לא איחוד (אהרון הכהן)

אנחנו לא הולכים אחרי בנט.. אנחנו הציונות הדתית השלמה סוף סוף

דווח על תגובה לא ראויה
28.01.2021

5. אז תתאחדי עם נעם,עוצמה,וסמוטריץ. מפלגה כזאת מביאה 6 מנדטים. (יהודה)

דווח על תגובה לא ראויה
28.01.2021

6. רק עוצמה יהודית (עופרה )

ללא עוצמה יהודית נלך לבחירות בפעם החמישית לא יקרה מצב שתקבלו את הקולות של עוצמה יהודית ללא המנהיגים של עוצמה יהודית . מה שבן גביר אחד יכול לעשות למען עם ישראל מאה עשרים חברי כנסת לא יעשו .נצביע רק עוצמה יהודית הכיסאולגיה והאגו שבשו לכם את האמת .

דווח על תגובה לא ראויה
03.02.2021

7. היא לגמרי התבלבלה (אלישע)

זה פשוט לא יאומן, התירוצים שלה ממש לא משכנעים לא הייתה פה שום מטאפורה. השם ישמור מה הולך עם הפולטיקאים בעולם בימינו- קודם ביידן ועכשיו גם זאתי....

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

נתניהו ובן גביר צילום: Yonatan Sindel/Flash90

דואג לבן גביר? למה נתניהו לא יוצא בקמפיין למגזר הדתי

קרא עוד