סגור

ניר אורבך הצביע: "אנחנו מפלגה חיה ותוססת"

אחוז הצבעה גבוה נרשם בבחירות לראשות הבית היהודי. מנכ"ל המפלגה אורבך הצביע: "זהו יום חג לציונות הדתית. היום - שומרים על הבית היהודי. מחר - בנט, אורבך וסמוטריץ' רצים ביחד"

יהונתן קליין, חדשות כיפה
ו בשבט התשפא
,
19 בינואר, 2021 17:50
ניר אורבך מצביע

ניר אורבך מצביע צילום: יח"צ

הבחירות לראשות הבית היהודי נמשכות כסדרן. הקלפיות צפויות להיסגר בשעה 20:00, ולקראת חצות צפויה הכרזה על המנצח. מנכ"ל המפלגה ניר אורבך, המתמודד על ראשות המפלגה מול חגית משה, הגיע להצביע בקלפי בפתח תקווה.

אורבך אמר כי  "זה יום חג לציונות הדתית ולבית היהודי. הבית היהודי הוא בין המפלגות היחידות המקיימות הליך בחירות דמוקרטי. היום - שומרים על הבית היהודי. מחר - בנט, אורבך וסמוטריץ' רצים יחד".

לדברי אורבך, "חזרנו להיות הגורם המחבר בין הימין החדש מחד והאיחוד הלאומי מאידך, ואני חושב שכבר מהערב אנחנו חייבים להיכנס בנט, סמוטריץ' ואני לחדר סגור, לשבת בשולחן ביחד ולצאת משם רק כשיצא עשן לבן".

חגית משה: "הציבור רוצה אחדות"

מוקדם יותר הצביעה המועמדת לראשות מפלגת הבית היהודי וסגנית ראש העיר ירושלים, חגית משה, בקלפי בשכונת רמות בירושלים, לצד בעלה איציק משה. לאחר ההצבעה שוחחה משה עם כתבים במקום, ואמרה: "הערב נצא לדרך חדשה. הציונות הדתית מחכה לבשורה. מי שרוצה שמה שהיה יישאר אותו דבר - שלא יצביע לי. מי שרוצה לצאת לדרך חדשה, של שקיפות ואחדות, שיצביע לי כדי שיחד נצא לדרך חדשה".

בהצהרה לתקשורת הוסיפה משה, כי תפעל לאיחוד הציונות הדתית: "הבחירות האלה יהיו דרמטיות וחשובות לציונות הדתית כולה. מה שמונח על הכף בימים אלה הוא עתידה הפוליטי של הציונות הדתית, והאם נמשיך להוות כוח פוליטי רב השפעה במדינת ישראל, או שנעלם לחלוטין.

"בשביל זה צריך שכולנו נשים את המשקעים בצד, ונחזור ללכת יחד. ברגע שאבחר אפעל באופן מיידי לחיבור אמיתי ומיזוג מפלגות עם השותפים מהאיחוד הלאומי ומיד לאחר מכן ננהל את המהלכים לחיבור גדול של כל חלקי הציונות הדתית, כפי שפעלנו בסבבי הבחירות הקודמים".

"מעל הכל הציבור רוצה אחדות. בכל פעם שניהלנו את המו"מ בתקשורת וכל צד זרק רפש על הצד השני, הציבור הצביע ברגליים ונטש", אמרה בסיום דבריה.

19.01.2021

1. הערב ניר אורבך הולך הביתה. (אריאל)

ולא, הכוונה היא לא לבית היהודי...

דווח על תגובה לא ראויה
19.01.2021

2. רק ניר אורבך (דובי מגנהיים)

בהצלחה לניר!!

דווח על תגובה לא ראויה
19.01.2021

3. ומי ישמור לנו על הבית, אתה?? השוליה של בנט שהחרבת את המפלגה תוך כמה שנים עד היסוד?? לך הביתה כבר בעקבות פרץ, פיון של השמאל!! (לך ועזוב אותנו)

דווח על תגובה לא ראויה
19.01.2021

4. מבטיח שהתפקעתי כשקראתי את הכותרת (אחיה)

יותר בקטע של מתה וגוססת, עברה מן העולם.
הבית היהודי זאת מפלגה אליטיסטית שהציבור מאס בה

דווח על תגובה לא ראויה
19.01.2021

5. רצים ביחד (יו יו, גם)

בלי בנט- עד שיתפכח.

דווח על תגובה לא ראויה
19.01.2021

6. בהצלחה ניר!! (גלי)

הכי מתאים, מחזיקים אצבעות לניצחון שלך הערב.

דווח על תגובה לא ראויה
19.01.2021

7. אתה מתכוון לגוויה החרוכה שהשארת מהמפלגה, בעבודה קשה לטובת בנט? המפלגה הזו חיה ותוססת בדיוק כמו שעשית ממנה. אם זה לא היה עצוב כל כך זה היה מצחיק. קח אח (דוד)

אתה מתכוון לגוויה החרוכה שהשארת מהמפלגה, בעבודה קשה לטובת בנט? המפלגה הזו חיה ותוססת בדיוק כמו שעשית ממנה. אם זה לא היה עצוב כל כך זה היה מצחיק. קח אחריות ושנה מקצוע .

דווח על תגובה לא ראויה
19.01.2021

8. באמת לא ראיתי אנשים ברחובות, עכשיו אני מבין למה... (אברהם)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

אלימות במשפחה צילום: shutterstock

הפשיעה בשנת הקורונה: יותר אלימות במשפחה, פחות גניבות בחוץ

קרא עוד