סגור

ליברמן: "חמאס מחזיק בטילי שיוט ופצצות מצרר. נתניהו וגנץ מסתירים זאת מהציבור"

שר הביטחון לשעבר תוקף את ראש הממשלה ושר הביטחון המכהן, בטענה שהם מסתירים מידע חשוב מהציבור, באמצעות הצנזורה. "מה שקורה בדרום זה הפקרת חיים של תושבי עוטף עזה". קרעי בתגובה: "ליברמן מוכר את בטחון ישראל"

אלעד הומינר, חדשות כיפה
י בכסלו התשפא
,
26 בנובמבר, 2020 17:53
אביגדור ליברמן

אביגדור ליברמןצילום: Tomer Neuberg/Flash90

יו"ר ישראל ביתנו, ח"כ אביגדור ליברמן, תקף הערב (ה') במליאת הכנסת את ראש הממשלה בנימין נתניהו ושר הביטחון בני גנץ, בטענה שהשניים מסתירים מידע מהציבור. "ראש הממשלה מסתיר ומפעיל צנזורה יחד עם שר הביטחון במשותף, להסתיר מאזרחי ישראל מה קורה עם התעצמות חמאס".

שר הביטחון לשעבר פנה לשר לנושאים אזרחיים במשרד הביטחון, מיכאל ביטון, שישב גם הוא במליאת הכנסת: "חמאס יודע מה הוא מפתח. כשחמאס עושה ניסוי בטילי שיוט, והוא מייצר טילי שיוט - הוא יודע שמדינת ישראל עוקבת והוא יודע שצה"ל יודע".

ליברמן תהה: "צה"ל יודע, חמאס יודע, וממי מסתירים? מתושבי עוטף עזה. מה שקורה בדרום זו הפקרת חיים, הפקרת תושבי עוטף עזה, אשקלון, שדרות, נתיבות ואופקים. חמאס עושה ניסוי כלים. הוא מפתח טילי שיוט, פצצות  מצרר, כתב"מים עם מנוע סילוני. אתה מה המשמעות?".

ח"כ שלמה קרעי (הליכוד) אמר בתגובה לדברי ליברמן: "ליברמן מוכר את בטחון ישראל בשביל פוליטיקה זולה. בושה וחרפה".

26.11.2020

1. טמטום (בויבוי)

אבל היתה שר ביטחון ומה עשית עכשיו אתה מתעורר יפחדן מגעיל פתאום יש להם טילי שיוט ולא עשית כלום לך הבית פחדן עלוב שר פשלון

דווח על תגובה לא ראויה
26.11.2020

2. ליברמן (משה)

אם אדון ליברמן אומר שהצנזורה לא מאפשרת לפרסם את דבריו הרי הוא הפר את הצנזורה ופוגע בבטחון המדינה למה לא מעמידים אותו לדין

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

הפגנת בתי החולים מול משרד האוצר צילום: דוברות הדסה

"בושה גדולה. שבעה בתי חולים קורסים"

קרא עוד