סגור

סקר מנדטים: בנט ממשיך לצמצם פערים מנתניהו

התקציב טרם אושר ובנתיים נראה כי בחירות נוספות מתקרבות. סקר חדש מלמד כי נתניהו והליכוד נחלשים בעוד שימינה ובנט מתחזקים. בשאלת ההתאמה לראשות הממשלה בנט מצמצם פערים ביחס לנתניהו

חדשות כיפה
יח באב התשפ
,
08 באוגוסט, 2020 21:11
בנט מתקרב לנתניהו

בנט מתקרב לנתניהוצילום: פלאש 90. יונתן זינדל

סקר שנערך באולפן שישי מלמד כי הליכוד של ראש הממשלה בנימין נתניהו עדיין המפלגה הגדולה בישראל ובפער גדול מהמפלגה שאחריה. בסקר שפורסם אתמול הליכוד זוכה ל-31 מנדטים, אחד פחות מהסקר הקודם. מפלגתו של יאיר לפיד, יש עתיד-תלם, זוכה ל-18 מנדטים. מיד לאחר מכן מתייצבת ימינה של נפתלי בנט עם 16 מנדטים. הרשימה המשותפת עם 15 מנדטים. כחול לבן של ראש הממשלה החליפי בני גנץ ממשיכה במגמת הירידה ומגיעה ל-11 מנדטים בלבד. ש"ס מקבלת 8 מנדטים וכך גם יהדות התורה. ישראל ביתנו עם 7 מדנטים ומרצ מקבלת 6 מנדטים. 

נראה שגם גדי איזנקוט לא יועיל לכחול לבן. בשבועות האחרונים עלה שמו של הרמטכ"ל לשעבר איזנקוט כמי שיכול להחליף את גנץ אך גם במצב כזה התמונה כמעט ולא משתנה. עם איזנקוט כחול לבן מקבלת 12 מנדטים, מנדט על חשבון יש עתיד-תלם.

בשאלת ההתאמה לתפקיד ראש הממשלה רק נפתלי בנט מצליח להתקרב יחסית לבנימין נתניהו. הפער בין השניים עומד על 10% בלבד לטובת נתניהו (36%-26%). בימין מורגשת האהדה לבנט כשעל כל שני משיבים שמעדיפים את נתניהו, אחד מעדיף את בנט. גם אנשי שמאל מעדיפים את בנט על פני נתניהו. 

אם וכאשר מדינת ישראל תגיע למערכת בחירות רביעות בתוך פחות משנתיים – 42% מהציבור יראה בנתניהו אשם. רק 14% מאמינים שגנץ אשם ואילו 31% מחלקים את האשמה שווה בשווה בין שני ראשי הממשלה.

 

08.08.2020

1. רק בנט ואיילת שקד (עופר)

הקול שלי שהיה של הליכוד...עובר לבנט ואיילת שקד.

דווח על תגובה לא ראויה
08.08.2020

2. חחחחח. שבוע טוב לאלוף בסקרים ואפס בקלפי. (יהודה)

דווח על תגובה לא ראויה
08.08.2020

3. בנט טוב בסקרים, ביבי ישתה אותו עם קשית (סקר=שקר)

בנט לא יעבור את אחוז החסימה, שקד מחללת שבת בפרהסיא, בנט תומך בלהטבים וברפורמים, סקר זה כמו בושם, תריח אבל אל תטעם.

דווח על תגובה לא ראויה
09.08.2020

4. יש מגיפה גרועה יותר מקורונה והיא המחלה הידועה (להתעורר! )

יש מגיפה גרועה יותר וזה המחלה הארורה הידועה-הסרטן, הממשלה הזו, כל ה120 חכים וראש ממשלה אפשרו להכניס אנטנות G5 ופרסו לאורך כל המדינה. הקרינה החזקה שלהם גורמת למגיפה.

צאו לרחובות לזעוק!! לא לקנות מכשירים חדשים שתומכים ברשת הזו!!! בארה"ב אנשים שרפו את האנטנות הללו, זה גרם להם לשינויים בגוף, תוך זמן קצר

דווח על תגובה לא ראויה
10.08.2020

5. שקרניהו השקרן אבי אבות השקרנים הביתהכח (יהודה המכבי)

כל גנב ביג׳י יומו וגנב הולך לכלא

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 צילום: גרעין מעלה שי

מעלה שי פונה בשבת: הערבים חגגו - ושרפו ציוד של המתיישבים

קרא עוד