סגור

נתניהו תוקף את ערוץ 12: "זרוע תעמולה חסרת בושה. פייק ניוז על סטרואידים"

ראש הממשלה זעם על הסיקור המוטה, לדבריו, של ההפגנות נגדו בערוץ הגדול בישראל: "עושים שמיניות באוויר כדי לתדלק את ההפגנות הפוליטיות שמאורגנות וממומנות על ידי ארגוני השמאל"

חדשות כיפה
ד באב התשפ
,
25 ביולי, 2020 22:35
תוקף את התקשורת. נתניהו

תוקף את התקשורת. נתניהוצילום: Olivier Fitoussi/Flash90

ראש הממשלה בנימין נתניהו תקף הערב (מוצ"ש) בחריפות את ערוץ 12, בשל סיקור ההפגנות נגדו ברחבי הארץ. בפוסט שפרסם בעמוד הפייסבוק שלו צירף ראש הממשלה תמונה של כיכר רבין בתל אביב כשהיא כמעט ריקה מאדם, במהלך ההפגנה הערב, וטען כי הערוץ מסקר את ההפגנות נגדו באופן מוטה, ומנפח את המספרים כדי להפיל את ממשלתו.

אלפי מפגינים נגד נתניהו בירושלים ובקיסריה

"ערוץ 12 הפך לזרוע תעמולה חסרת בושה של השמאל האנרכיסטי להפיל את ממשלת הימין והעומד בראשה", כתב נתניהו. "מדי ערב הם פותחים את שידורי התעמולה שלהם עם דיווחים חיים "דרמטיים" על מספרים מנופחים של מפגינים ומציגים את זה כאילו מדובר בעשרות אלפים או במאות של אלפים".

אסף אמדורסקי בראיון בהפגנה נגד נתניהו, בשבוע שעברצילום: חדשות כיפה

ראש הממשלה הוסיף כי "חדשות 12 עושים שמיניות באוויר כדי לתדלק את ההפגנות הפוליטיות שמאורגנות וממומנות על ידי ארגוני השמאל. פייק ניוז על סטרואידים. כמעט כל התוכניות, הכתבות והפרשנויות מגויסות לתעמולה בולשביקית חסרת רסן נגד ראש הממשלה".

בנוסף טוען נתניהו כי בערוץ לא מזכירים את האיומים עליו ועל משפחתו: "וכמובן הם אפילו לא אומרים מילה אחת על האיומים המפורשים לרצוח את ראש הממשלה ומשפחתו. בושה בושה בושה".

למעלה מאלף איש הפגינו הערב מול בית ראש הממשלה בירושלים. המפגינים, ובראשם אנשי "מחאת הדגלים השחורים", קוראים קריאות נגד נתניהו ודורשים ממנו להתפטר מתפקידו.

במקביל, דווח על למעלה ממאתיים איש בהפגנה מול ביתו הפרטי של ראש הממשלה נתניהו בקיסריה, שם, על פי דיווחים, עשה את סוף השבוע. בנוסף דווח על הפגנות בצמתים ועל גשרים ברחבי הארץ. המפגינים קוראים לנתניהו להתפטר, ומניפים שלטים נגד שחיתות.

25.07.2020

1. ביבי יהרוס את המדינה כדי להתחמק מהכלא. (שרון)

מוקף באפסים עושי דברו - ממשלה לא מתפקדת.

דווח על תגובה לא ראויה
25.07.2020

2. ממשלה רעה לישראל. מיליון מובטלים והם מתעסקים בהטבות מס אישיות לביבי - האיש שבגד באשתו הראשונה והשלישית. האיש שהבן שלו הלך לפוסיקט בערב שבת וביקש מחבר (יאיר)

דווח על תגובה לא ראויה
25.07.2020

3. זה גם נגד עמיר פרץ וגנץ (דפנה)

דווח על תגובה לא ראויה
25.07.2020

4. הם מחזקים או.י להצביע לליכוד (יהודה)

שימשיכו כך. מאחל לימינה לעבור את אחוז החסימה.... חחחח... חזקים בסקרים חלשים בקלפי.

דווח על תגובה לא ראויה
26.07.2020

5. לא צחוק (המעניש )

הבן אדם הזה איבד את הכיוון כבר לחלוטין, מטורלל לגמרי.
אני ממש מתחיל לדאוג לבריאות הנפשית שלו ולמה הוא מסוגל להוביל את המדינה שלנו. בחיים לא ראיתי דבר כזה, אם היה איזשהו ספק לגבי כוונותיו אז עכשיו אפשר כבר לראות בבירור מוחלט שהוא יקח אתונו לאבדון ורק שלא יאבד את כסא קאש הממשלה. הוא נראה לי מפוחד ולחוץ מאוד ממה שהולך לבוא עליו במשפט וזה דוחק אותו למקומות לא טובים.

מישהו בליכוד חייב להתעורר לפני שיהיה מאוחר מידי וכולנו נפסיד.

דווח על תגובה לא ראויה
26.07.2020

6. חפשו עכשיו בגוגל: קווי יו"ש נעים בדרכים (נתנאל אילוז)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר