סגור

מנכ"ל חדש למשרד החקלאות - נחום איצקוביץ'

ד"ר נחום איצקוביץ' נכנס לתפקיד מנכ"ל המשרד, אחרי שהממשלה אישרה את מינויו. השר אלון שוסטר: "נכס אדיר למערכת הציבורית, יש לו ניסיון ארוך שנים בשירות הציבורי במגוון תפקידים בכירים"

חדשות כיפה
ט בתמוז התשפ
,
01 ביולי, 2020 10:36
ד"ר נחום איצקוביץ

ד"ר נחום איצקוביץ', מנכ"ל משרד החקלאותצילום: הותר לשימוש

ד"ר נחום איצקוביץ נכנס הבוקר (ד') לתפקידו כמנכ"ל משרד החקלאות ופיתוח הכפר, לאחר שהממשלה אישרה בתחילת השבוע את מינויו בישיבתה השבועית.

לד"ר איצקוביץ ניסיון עשיר וארוך שנים בשירות הציבורי. ד"ר איצקוביץ ניהל בשבע השנים האחרונות את הרשות להשקעות ולפיתוח התעשייה והכלכלה במשרד הכלכלה והתעשייה, קודם לכן כיהן כמנכ"ל משרד הרווחה והשירותים החברתיים במשך שש שנים, מנכ"ל משרד התיירות, וקודם לכן, בין השנים 1994 ל-2006 כיהן כראש המועצה האזורית עמק חפר במשך שלוש קדנציות.

ד"ר נחום איצקוביץ, נשוי ואב לשלושה, בעל תואר ראשון בחקלאות מהאוניברסיטה העברית, תואר שני במינהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן ותואר דוקטור (PHD) בניהול מהסורבון.

במשך השנים כיהן נחום איצקוביץ בתפקידים ציבוריים שונים, בהם: יו"ר המרכז האקדמי רופין, יו"ר החברה הכלכלית לפיתוח עמק חפר, חבר בדירקטוריון הקרן הקיימת לישראל, יו"ר המועצה הציבורית להנצחת החייל במשרד הביטחון, חבר בוועד המנהל של האוניברסיטה העברית.

השר אלון שוסטר ברך את ד"ר איצקוביץ: "נחום הוא נכס אדיר למערכת הציבורית, יש לו ניסיון ארוך שנים בשירות הציבורי במגוון תפקידים בכירים, ואני שמח שהוא נענה לבקשתי לכהן כמנכ"ל משרד החקלאות ופיתוח הכפר. אנו עומדים בפני תקופה מאתגרת בענף החקלאות, שבה נעשה ככל יכולתנו כדי להוביל את ענפי החקלאות ליציבות כלכלית ובה נדאג לביטחון המזון בישראל. אני בטוח שהוא יצעיד את המשרד בצורה הטובה ביותר כפי שעשה בתפקידיו הקודמים".

מזכ"ל הקיבוץ הדתי, אמיתי פורת, בירך על המינוי: "החיבור של נחום לחקלאות, הניסיון כמנכ"ל משרד הרווחה, היותו חבר במועצת ברשות מקרקעי ישראל וההיכרות עם הקרן הקיימת יסייעו לו להצעיד קדימה את משרד החקלאות ופיתוח הכפר".

פורת רואה במינוי של ד"ר איצקוביץ יתרון נוסף מעבר להיותו בעל ניסיון כראש מועצה אזורית "נחום שימש מנכ"ל משרד הרווחה, בשנים האחרונות הובלנו בתנועה יוזמה של הקמת של "בית לחיים" במסגרתו שילבנו בקיבוצים בעלי מוגבלויות בוגרים בתוך הקהילה והענקנו להם חיי חברה, סביבת עבודה מוגנת ומרחב עצמאי. אנחנו רואים בכך משימה לאומית ובטוחים שעתה עם מינוי של איצקוביץ נזכה לשיתוף פעולה מוגבר גם בנושא החברתי החשובה הזה אותו לתפיסתנו צריכה להוביל ההתיישבות העובדת והמרחב הכפרי".

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

טקס קביעת המזוזה צילום: דוברות בנימין

מגרון: בית ראשון ביישוב הקבע

קרא עוד