סנדרס מגיב לדני דנון: "אני יהודי ומאד גאה במורשת היהודית שלי"

הסנאטור הדמוקרטי מגיב לשגריר ישראל באו"ם, זאת לאחר שזה כינה אותו "בור ושקרן" בנאום שנשא בועידת איפא"ק. עוד קודם לכן, בסביבתו של ראש הממשלה מיהרו להתנער מדבריו של דנון

חדשות כיפה
ה באדר התשפ
,
01 במרץ, 2020 21:42
ברני סנדרס. "גאה במורשת היהודית שלי"

ברני סנדרס. "גאה במורשת היהודית שלי"צילום: shutterstock

המועמד הדמוקרטי לנשיאות ארה"ב, ברני סנדרס, מגיב לדני דנון, זאת לאחר ששגריר ישראל באו"ם כינה אותו "בור ושקרן" בנאום שנש בועידת איפא"ק. "אני יהודי ואני מאוד גאה במורשת היהודית שלי", אמר סנדרס לרשת CBS, "אני לא אנטי ישראל, אבל מה שאנחנו צריכים במדינה הזאת - זו מדיניות חוץ שלא רק מגינה על ישראל, אלא גם מתמודדת עם סבלו של העם הפלסטיני".

כזכור, בנאום שנשא דנון באיפא"ק ,הוא כינה את סנדרס "בור ושקרן" וזאת בתגובה לכך שהמועמד הדמוקרטי כינה את ראש הממשלה "גזען". "אנחנו לא רוצים את סנדרס כאן באיפא"ק, ולא בישראל", אמר דנון, "מי שקורא לראש ממשלת ישראל 'גזען' הוא שקרן או בור, או שילוב מסוכן של השניים". 

דבריו של דנון יצרו תקרית לא נעימה מול המפלגה הדמוקרטית, וגורמים בסביבתו של ראש הממשלה מיהרו להתנער מדבריו של דנון, תוך שהם טוענים כי ההתבטאויות של השגריר נאמרו ללא תיאום מוקדם מול נתניהו. 

01.03.2020

1. סנדרס (דוד)

כל הכבוד לשגריר.ראש הממשלה היה צריך להגיב לו בשפת הביבים שבה נקט הסנטור כלפיו

דווח על תגובה לא ראויה
01.03.2020

2. ברני אתה לא יהודי (אפי)

אין יהודי שידבר ככה נגד העם היהודי ומדינת ישראל ולא משנה מי הוא מאחל לך שלא תבחר ותפרוש לכתוב ספר אם אתה יודע לכתוב אתה נתמך על ידי אוייבי ישראל במפלגה הדמוקרטית כל המוסלמיות תומכות BDS ואתה מרוצה אז אתה לא יכול להיות יהודי אתה שונא יהדות זה בטוח יש רק מדינה יהודית אחת ואתה מעדיף את הפלסטינים אז איזה מין יהודי אתה ?

דווח על תגובה לא ראויה
04.03.2020

3. מילא סנדרס נבילה,אבל הליכוד הרכרוכיים ממהרים להשתחוות (שחר)

לא יאומן דנון יצא גבר,ביבי יצא נקניק כרגיל צריך להגיד לקאפו הזה סנדרס שהסבל של הערבים- הם מייצרים וגם לכל העולם כולו.י-בוגד

דווח על תגובה לא ראויה
10.03.2020

4. עוד יהודי בוגד , יונדרייט מודרני ה' יצילנו (נפתלי (לא בנט))

גלגול של רבשקה

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

חוגגים 80 לרב שטיינזלץ צילום: ארגון שפע

הרב שטיינזלץ זצ"ל: google translate תורני

קרא עוד