סגור

השר אזולאי בטקס החלפת השרים: חובה להנגיש את שירותי הדת

במשרד לשירותי דת נערך טקס החלפת השרים, בהשתתפות סגן השר בן דהן, דוד אזולאי ואריה דרעי. שר הדתות לשעבר נפתלי בנט לא הגיע למקום

חנן גרינווד, כיפה
כט באייר התשעה
,
18 במאי, 2015 14:36
דוברות המשרד לשירותי דת

דוברות המשרד לשירותי דתצילום: דוברות המשרד לשירותי דת

טקס החלפת שרים נערך היום (ב') במשרד הדתות בהשתתפות סגן השר לשירותי דת היוצא הרב אלי בן דהן, השר הנכנס דוד אזולאי, יו"ר ש"ס השר אריה דרעי ומנכ"ל המשרד אלחנן גלט.

בתחילת הטקס נרשמה דרמה קלה, כשסגן השר בן דהן איחר, אך לאחר עיכוב קל הטקס נערך כסדרו. שר הדתות לשעבר נפתלי בנט לא הגיע להחלפת השרים, זאת כפי הנראה מכיוון שבפועל כיהן הרב בן דהן כשר הדתות.

אזולאי שכבר החל בפגישות עבודה ראשוניות ציין: "אני ניגש לתפקיד הזה ואני מודע לגודל האחריות, הציפיות, והמשימה הרובצת עלי. חשוב לזכור שהמשרד נותן שירותי דת מלפני הלידה ועד אחרי מאה ועשרים וכי בקצה השני נמצא האזרח הקטן המצפה מאיתנו. אם נשמע אותו ונבין לליבו נפתור בעיות רבות".

השר הנכנס ברך את עובדי המשרד, "הרמטכ"ל הטוב ביותר צריך חיילים טובים וכי בלעדיהם אי אפשר להצליח. חובה על כל אחד מאיתנו לעשות הכל להנגשת שירותי הדת ולקרב את הדור הצעיר. אני רוצה לברך את היוצאים. בשם ה' נעשה ונצליח ונזכה לקדש שם שמים".

סגן השר היוצא הרב אלי בן דהן אשר בירך את השר הנכנס ואמר לעובדי המשרד ולשר החדש "במשרד הזה אפשר לעשות קידוש ה' גדול או חס ושלום חילול ה' גדול. אני מאחל שתמשיכו להצעיד את המשרד קדימה, שתעשו הרבה קידוש ה' ותחברו את עם ישראל לתורת ישראל. בכל התייעצות אשמח לסייע. היהדות שייכת לכולנו ובאחריות של כולנו".

יו"ר ש"ס ושר הכלכלה הנכנס אריה דרעי הגיע גם הוא לברך יחד עם חברים נוספים מהמפלגה ומסר: "המשימה הגדולה ביותר היא להנעים ולעשות את מה שבאמת הדת היהודית צריכה לעשות, בסבר פנים יפות ואני בטוח שדוד יעשה את זה ויצליח. אנחנו איתך."

אלחנן גלט, המנכ"ל היוצא של המשרד לשירותי דת הוסיף:" אני רוצה לברך יחד עם החבורה הנפלאה שיושבת כאן ברכה מיוחדת לעובדי המשרד שהיו חלק מהנגשתו לעם ישראל בכל אתר ואתר. יש צמאון גדול לכל דבר שבקדושה בקרב מדינת ישראל והנוער".

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

רצים לנשיאות. מרים פרץ ובוז'י הרצוג צילום:  Hadas Parush/Flash90

מרים פרץ ובוז'י הרצוג מצטרפים למרוץ לנשיאות

קרא עוד