אושר סופית: הגנים יפעלו גם בל"ג בעומר

הושג הסכם עם הסייעות שגני הילדים ייפתחו גם ביום שלישי הקרוב. לפי ההסכם, שנחתם עם הסתדרות, כל הסייעות יעבדו בגנים בכל הרשויות

חדשות כיפה
טז באייר התשפ
,
10 במאי, 2020 20:38
ילמדו גם בל"ג בעומר (למצולמות אין קשר לכתבה)

ילמדו גם בל"ג בעומר (למצולמות אין קשר לכתבה)צילום: Yossi Zeliger/Flash90

לאחר דיונים ארוכים הגיעו הערב (א') הסייעות יחד עם הסתדרות המורים להסכמה, בה גני הילדים יפעלו גם ביום שלישי בל"ג בעומר, וזה יעשה בתשלום ולא בהתנדבות.  לפי ההסכם, כל הסייעות יעבדו בגנים בכל הרשויות.

הסערה הגיעה לאחר שמאות גננות פנו בשישי במכתב למזכ"לית הסתדרות המורים, יפה בן דוד, בו הן מוחות על קריאתה להן להפעיל את הגנים בל"ג בעומר, בהתנדבות."אנחנו לא מבינות איך אפשר להפקיר אותנו בימים אלה ולתת הנחיה שמעמידה אותנו מול התסכול המתמשך של ההורים", תהו הגננות  "הארגון מפקיר אותנו בהחלטות הזויות וחסרות מנהיגות ואנחנו מתביישות".

מי שהקדימה את ההחלטה, היא עיריית ירושלים שהודיעה כי הסייעות יקבלו שכר על עבודתן בל"ג בעומר. ראש העיר ירושלים, משה ליאון הסביר "אלה ימים מורכבים שבשביל לצלוח אותם נדרשת מאיתנו גמישות ויצירתיות רבה. אני מבטיח להורים שנעשה ככל שביכולתנו, תמיד, על מנת לסייע ולהקל"

10.05.2020

1. בזיון כזה!! (תמר)

איפה הגננות?????? היו להן עכשיו 60 ימי חופשה על חשבוננו!! ללא זום וחמישה מרחוק!! איזה ניצול של הסייעות..... בושה! פשוט בושה

דווח על תגובה לא ראויה
10.05.2020

2. רשב"י נוקם ח"ו (גורו לכם)

הנה זו פנייה ישירה ואחרונה מהשמים לח"כים ועסקנים ורבנים ונכדים וכו' שלנו, ברגע האחרון: אתם משחקים באש. רבי שמעון לא יסלח לכם, כלל ישראל לא יסלח, הקב"ה גם לא יסלח לכם!

*בימי ה‘בית יוסף‘ רבי שמעון התגלה בחלום למרן ואמר שאם יבטלו את ההילולא שלו, כפי שרצו מטעמי תערובת, תבוא מגיפה [כך מעיד החיד“א בקונטרס מעשי ניסים וכך מספרים גם גורי האר“י].

*בשנת תקע“ז ביטל אחד מגדולי ישראל את ההילולא, גם כן מטעמי תערובת, ולא הוציא שנתו (עדות הרה“ק ר‘ מרדכי מקרעמניץ זי“ע ב‘חיבת ירושלים‘).

*בשנת תרע“א שוב פעם הכריז אחד מרבני צפת על חרם שנשים לא תעלינה להילולא - וגם הוא לא הוציא שנתו (מופיע בכל ספרי התקופה). ולמה להביא סיפורים אם הדבר מופיע בשולחן ערוך, ב‘מגן אברהם‘ (סימן תצ“ג), על צדיק אחד שאמר תפילת ’נחם‘ כל השנה משום אבלות, ומכיוון שנהג כן גם בל“ג
בעומר לא הוציא שנתו. רחמנא ליצלן.

*שד‘ ישמור אתכם. שד‘ ירחם עליכם, אתם צריכים הרבה רחמי שמים.... אבל אתם משחקים באש. לפני שבועיים, כאשר גזרתם את מה שגזרתם עכשיו כולם רואים שזה כבר רשעות לשמה. עשרות מקורות קדושים מספרים שרבי שמעון משתוקק להילולא הזאת כל השנה, וכועס על מי שמפר אותה, לָמָּה תָמוּתוּ ???(ירמיהו פרק כז פסוק יג).

*על ידי רבי שמעון פסקה מגיפת כ“ד אלף תלמידי רבי עקיבא. זו היתה מגיפה נוראה של כאלף ניגפים ביום, ורבי שמעון עצר אותה. גם השנה רק רבי שמעון יעצור את המגיפה. וח“ו להיפך.

*אפשר בהחלט לראות אצבע אלקים במצב המשתפר, כאשר רשב“י מאותת שאת ההילולא שלו אפשר לחגוג. מי הטיפש שחושב שהמצב המשתפר קשור להוראות משרד הבריאות, בשעה שהן מופרות בכל הארץ ברגל גסה ובמסכה מוסטת. מי שאינו טיפש יודע שזה לא מציאותי שזה יהיה כוחנו ועוצם ידינו. זה רק חיוך מן השמים לקראת ל“ג בעומר.

*גורו לכם וחוסו על עצמכם! חבל שתשלמו את המחיר ישר מהשמים בקרוב, ושהיהדות החרדית תצטרך בהעדרכם למצוא עסקנים חדשים ח“ו. תבקשו סליחה מרשב“י, תבקשו סליחה מעם ישראל. ברגע האחרון אנחנו מתחננים אליכם: אל תפגעו ואל תיפגעו באש הצדיק! תעצרו את בזיון רשב“י זי"ע ועם ישראל, ותעצרו את המגיפה!

*לָמָּה תָמוּתוּ (ירמיהו פרק כז פסוק יג)...

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

הקפאת בנייה. קרני שומרון, אילוסטרציה צילום: שריה דיאמנט, פלאש 90

הקפאת הישובים המבודדים כבר החלה?

קרא עוד