סגור

מגישת החדשות של ערוץ 20 פורשת

דנה סומברג, שהגישה את המהדורה המרכזית של ערוץ 20 במשך כחצי שנה, הודיעה כי היא עוזבת את הערוץ: "קשה לסכם את רכבת ההרים שעברנו ואת התקופה המדהימה הזאת". באחרונה בוטלה רצועת החדשות של 18:00 בערב, אותה הגישה סומברג

חדשות כיפה
ט באייר התשעט
,
14 במאי, 2019 9:55
דנה סומברג במהדורה הראשונה בערוץ 20

דנה סומברג במהדורה הראשונה בערוץ 20צילום: צילום מסך מיוטיוב

הקיצוצים בערוץ 20 נמשכים. מגישת מהדורת החדשות של השעה 18:00, דנה סומברג, הודיעה הבוקר (ג') כי היא עוזבת את הערוץ, לאחר שנתיים בהן הגישה בו מהדורות שונות.

 

"אני נפרדת בימים אלה מערוץ 20 וממשיכה הלאה. קשה לסכם את רכבת ההרים שעברנו ואת התקופה המדהימה הזאת... תודה לכל האנשים הנפלאים שעבדו איתי ובאפס משאבים ובחדוות יצירה עזרו ליצור קול חדש בתקשורת הישראלית. הרבה הצלחה לערוץ 20".כתבה סומברג בטוויטר.

דנה סומברג (37) הגיעה לערוץ 20 בשנת 2017, לאחר ששימשה ככתבת וכמגישה בערוץ 2 ובמעריב. היא הגישה בתחילה את התכנית 'לפני כולם', ובהמשך הגישה את המהדורה המרכזית של הערוץ למשך כחצי שנה, ממרץ ועד דצמבר 2018, אז הוחלפה על ידי אמיר איבגי. לאחר מכן הגישה את מהדורת החדשות המוקדמת, של השעה 18:00.

באחרונה סובל ערוץ 20 מקיצוצים משמעותיים במצבת כוח האדם ובאגפים השונים, בעיקר במחלקת החדשות, עקב קשיים תקציביים. גם הרצועה אותה הגישה סומברג בוטלה לאחרונה במסגרת הקיצוצים.

 

20.06.2019

1. חבל מאוד. טעות גדולה לוותר על סומברג. (ירדן)

חבל מאוד. סומברג מיוחדת חיננית, נעימה אינטליגנטית. שווה עשרה ריקלינים. ריקלין כבר עושה לנו חררה. תוחזר דנה סומברג החד פעמית!!

דווח על תגובה לא ראויה
21.06.2019

2. חבל מאוד. סומברג באמת מיוחדת. (ירדן)

טבעית, אמיתית, מול כל המיופיפות מפלסטיק בערוצים השונים. מעבירה את המידע בצורה הכי מעניינת ואפילו מרתקת. מעניין מי יזכה בה עכשיו.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

בית כנסת באפרת. מניין מצומצם ברווחים גדולים צילום: גרשון אלינסון, פלאש 90

כשהקורונה תיגמר: השבוע הזה יהיה בליבת ועדת החקירה

קרא עוד