מזל טוב גיה באר גורביץ' בחרה לבתה שם תנ"כי מהמם

השחקנית החרוצה מארץ נהדרת הפכה לאמא לשניים, ואחרי לידה מלחיצה במיוחד היא משתפת את השם שניתן לתינוקת הקטנטנה: "התינוקת לא מגיבה, לא נושמת והגוף שלה שמוט, כמו בובה. לוקחים אותה החוצה. אני נתקפת פחד אימים"

חדשות כיפה 15/05/22 10:32 יד באייר התשפב

גיה באר גורביץ' בחרה לבתה שם תנ"כי מהמם
גיה באר גורביץ', צילום: Ronen Fadida (רונן פדידה) CC BY-SA 4.0

לפני מספר שבועות ילדה השחקנית העסוקה גיה באר גורביץ' את בתה השנייה, אחות לדוד, יחד עם בעלה השחקן והיוצר יוגב יפת. בפוסט שהעלתה לחשבון האינסטגרם שלה, שיתפה גורביץ' את השם  המקראי של התינוקת הקטנטנה, שנקראת על שם אחת הנשים היפות בתנ"ך: אביגיל. 

בעבר סיפרה השחקנית על חווית הלידה הדרמטית, במיוחד כאשר רצתה כל כך ללדת באופן רגיל. "יום שבת. שבוע 40 בדיוק. יורדים לי המים. אנחנו עולים לחדר לידה אני מתחילה לפחד שהלידה לא מתקדמת. ד"ר ליאת זקר נכנסת 'גיה יש האטות בדופק אנחנו צריכים להיכנס לניתוח קיסרי עכשיו! אני: 'לא!!! זה לא קורה לי שוב! אני כל כך רוצה ללדת רגיל!' אבל אין התקדמות והעוברית במצוקה. צריך לחשוב עליה. כאן אני מוותרת. אני בוחרת שלא ללכת ראש בקיר. ואני שלמה עם ההחלטה".

"6:23 הופ! היא בחוץ! כאן מתחיל סרט אימה של 12 דקות! התינוקת לא מגיבה, לא נושמת והגוף שלה שמוט, כמו בובה. לוקחים אותה החוצה. אני נתקפת פחד אימים. אני בגיהנום. ככל שהזמן עובר אני משלימה מה שקורה 'זהו, זה סוף הסיפור'. אני נפרדת ממנה, מכה על חטא. הכאב עצום. לאט לאט אני שומעת את הדופק לי נחלש. זהו, גם אני עומדת למות", כתבה.

"הלב שלי נמס ומתמוגג מאהבה"

"6:35 נכנסת אחות עם תמונה בטלפון של התינוקת ״היא בסדר! היא נושמת ובוכה, ואין נזק״ אני רועדת, ירדה לי אבן עצומה מהלב. אני נרדמת. אחרי כמה שעות של התאוששות עלינו ליולדות א'. טיפול חלום, חדר 5 כוכבים. בחדר אני פוגשת את התינוקת היפה שלי. יוגב מביא לי אותה והלב שלי נמס ומתמוגג מאהבה. אני מנשקת ומחבקת אותה", שיתפה בהקלה.

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר