צופית גרנט מנפצת סטיגמה באינסטגרם: "צעד משמעותי"

השחקנית והמגישה צופית גרנט בתיעוד מרגש מתוך בית הנשיא, שם נפגשה עם הגברת הראשונה מיכל הרצוג והעניקה לה את דו"ח מדד הסטיגמה שדירג ביטויים והתבטאויות פוגעניות בתחום בריאות הנפש

חדשות כיפה 29/03/22 08:46 כו באדר ב'

צופית גרנט מנפצת סטיגמה באינסטגרם: "צעד משמעותי"
צופית גרנט, צילום: אילן בשור

השחקנית והמגישה האהובה צופית גרנט שהתחתנה עם הזמר והיוצר שולי רנד ממשיכה לנפץ סטיגמות, והפעם במקום מיוחד. גרנט הגיע אל בית הנשיא ונפגשה עם מיכל הרצוג במסגרת הענקת מדד הסטיגמה בתחום בריאות הנפש.

צופית גרנט מתרגשת: "צעד משמעותי"

גרנט שהגיע למפגש עם אשת הנשיא בנושא, כתבה באינסטגרם: "מדד הסטיגמה שלנו הגיע לבית הנשיא - עוד צעד משמעותי במסע שלנו להפחתת הסטיגמה, בהתרגשות גדולה הענקנו היום את דו"ח מדד הסטיגמה לגב' מיכל הרצוג, רעיית נשיא המדינה".

/>
הדו"ח סוקר את השימוש הפוגעני בביטויים מעולם בריאות הנפש בתקשורת וברשתות החברתיות. המדד דירג ביטויים והתבטאויות פוגעניות בתחום בריאות הנפש, בהם נעשה שימוש בתקשורת, ברשתות החברתיות, בנאומים של נבחרי ציבור, ציוצים בטוויטר של מובילי דעה וקובעי מדיניות, בשנת 2021.מיכל הרצוג אמרה במפגש: "אני רוצה להודות לכם על הפתיחות, השיתוף ועל ההתגייסות לשרת את הציבור. להיות פעילים ופעילות בארגון שנותן מענה ציבורי זה אף פעם לא פשוט, אז אני מודה לכם. אני יודעת שזה מצריך משאבי נפש מעבר לזמן ולאנרגיות. אתם פעילים בארגון שהוא דוגמה ומופת לעמותה שמתנהלת בצורה נפלאה.

כולנו שווים כל אחד עם החולשות והחוזקות שלו ולכן חשוב שכולנו נדבר ונתקן את הטעויות בכדי באמת להוריד את חסמי הבושה ולהתמודד. זה יהפוך את החברה שאנו חיים בה לטובה וסובלנית הרבה יותר".

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר