עמית סגל נפרד מרזי ברקאי: "נתן לי הזדמנות"

הפרשן הבכיר של חדשות 12 הודה לרזי ברקאי לאחר ההודעה על פרישתו מהגשת התוכנית "מה בוער" בגלי צה"ל ואמר: "על אף המחלוקות לאורך השנים, לא אשכח שהיית הראשון שנתת לי הזדמנות"

חדשות כיפה 26/01/22 11:09 כד בשבט התשפב

עמית סגל נפרד מרזי ברקאי: "נתן לי הזדמנות"
סגל, צילום: דוברות אוניברסיטת אריאל

העיתונאי ואיש התקשורת רזי ברקאי (72) הודיע בתחילת השבוע על רצונו לפרוש מהנחיית התוכנית "מה בוער" בגלי צה"ל, זאת לאחר 27 שנים בהן שידר את הרצועה. הבוקר (ד') הוא הגיש בפעם האחרונה את מה בוער. הפרשן הפוליטי של חברת החדשות, עמית סגל, נפרד ממנו, ואמר: "תודה על הכל". 

מהדורת הפרידה המורחבת החלה ב-9:00 ונמשכה שעתיים, אותן הגיש ברקאי לצד עמיתיו, אילנה דיין ורינו צרור. מעבר לנושאים שעל סדר היום, כללה התכנית ראיונות מפתיעים וקטעי ארכיון מהרגעים הגדולים, שהצטברו במהלך יותר משנות דור.

במהלך השידור שאלה דיין את ברקאי: "משהו בפרידה מחברך רוני דניאל ז"ל הוביל אותך לקבל את ההחלטה לפרוש?"
ברקאי השיב: "אני חושב שכן, המוות שלו היה כל כך פתאומי. התחושה שלי היא שמיציתי - יש צעירים וצעירות נהדרים ומוכשרים מאוד שייקחו את המיקרופון".

עמית סגל: "לא אשכח שהיית הראשון שנתת הזדמנות לי ולעוד רבים"

בציוץ שהעלה לחשבון הטוויטר שלו כתב סגל, "על אף המחלוקות לאורך השנים, לא אשכח שהיית הראשון שנתת הזדמנות לי ולעוד רבים לפרוח במחיצתך, בין תשע וחמש דקות לחמישה לאחת-עשרה. תודה על הכל". 
 
ברקאי, זוכה פרס סוקולוב לשנת 2002 אוחז במיקרופון יותר מ-50 שנה. בשנים 1970-1993 כיהן ככתב פוליטי ומדיני בקול ישראל, כשליח הרדיו בוושינגטון, וכמגיש ומייסד התוכנית "הכל דיבורים". בשנת 1993 עבר לגלי צה"ל ושנתיים אחר כך החל לשדר את התוכנית היומית "מה בוער". 

רזי ברקאי

רזי ברקאי צילום: פלאש 90

 לאחר ההודעה על פרישתו, אמר העיתונאי, "לכל הקולגות שרוצים לראיין אותי, ולא עניתי להם, בשלב הזה לא אתראיין. למחבקים, חיבוק ענק בחזרה, ולמקללים, אתם רק עושים לי חשק לחזור, אז מבחינת האינטרס שלכם, תפסיקו". 

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר