הדוברת הסרוגה מ'ידיעות' מצטרפת לגל אורן לרנר

צביה חקלאי, הדוברת המוכרת מהוצאת ידיעות ספרים מצטרפת למשרד הפרסום ותשמש כיועצת תקשורת בכירה. חקלאי: "מודה על האמון והזכות שניתנה לי"

חדשות כיפה 20/07/21 13:11 יא באב התשפא

הדוברת הסרוגה מ'ידיעות' מצטרפת לגל אורן לרנר
צביה חקלאי, צילום: ללא

הדוברת המיתולוגית של "ידיעות ספרים" צביה חקלאי מצטרפת למשרד הפרסום והיח"צ גל אורן לרנר. חקלאי, ניהלה במשך 6 שנים את מערך התקשורת של הוצאת הספרים הגדולה. תשמש כיועצת תקשורת בכירה במשרד ותנהל את תחום התרבות, ספרים, צרכנות, וקהילות במשרד.

חקלאי מגיעה מבית "ידיעות אחרונות" לאחר ששימשה שם כשש שנים כדוברת של הוצאת הספרים "ידיעות ספרים" והייתה אמונה על מערך יחסי הציבור של אנשי תקשורת, פוליטיקאים ומובילי דעת קהל רבים וביניהם:  נשיא המדינה הנכנס בוז'י הרצוג, יהורם גאון, האלוף גיורא איילנד, חנוך דאום, הרב רפי פוירשטיין, הרב ישראל מאיר לאו, סיוון רהב מאיר ועוד. 


חקלאי תשמש כיועצת תקשורת בכירה במחלקה שמטפלת בלקוחות מגוונים במשק הישראלי וביניהם, עיתון ישראל היום, רשויות מקומיות ואזוריות, עיריית ירושלים, האגודה להתנדבות, עמותת עלה, וכן פוליטיקאים, עורכי דין ונבחרי ציבור.

צביה חקלאי אמרה על המינוי כי: "מתרגשת לקראת האתגר הבא, מודה על האמון והזכות שניתנה לי ועל הדלת שפתחו בפניי מנהלי המשרד"

בגל אורן לרנר הוסיפו ואמרו כי: "צביה היא תוספת כוח משמעותית למחלקת יחסי הציבור והאסטרטגיה של המשרד, היא מביאה איתה ניסיון רב ומגוון ותאפשר למשרד לכבוש פסגות נוספות ובתחומים נוספים".

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר