לראשונה: מרים פרץ תקבל חיקוי בארץ נהדרת

המועמדת לנשיאות, אשת החינוך מרים פרץ תקבל חיקוי בתוכנית הסאטירה על-ידי הקומיקאית תום יער | ביום ראשון תגיע פרץ לפגישה אצל רה"מ נתניהו

מתן ליונס, חדשות כיפה 26/05/21 14:35 טו בסיון התשפא

מרים פרץ, צילום: צילום מסך, טוויטר
מרים פרץ, צילום: צילום מסך, טוויטר

אשת החינוך מרים פרץ תתמודד ב-2 ביוני מול יו"ר הסוכנות היהודית יצחק הרצוג על תפקיד הנשיא הבא של מדינת ישראל. כחלק מהפרסום שהמרוץ לנשיאות מביא עמו, תקבל פרץ חיקוי בתוכנית הסאטירה "ארץ נהדרת" על ידי הקומיקאית תום יער. גם בוז'י הרצוג יזכה לחיקוי של השחקן רועי בר נתן.

כמו כן התפרסם היום (ד') כי ראש הממשלה בנימין הזמין לפגישה ביום ראשון את המועמדת לנשיאות מרים פרץ וביום למחרת את יצחק הרצוג. מסתמן כי נתניהו לא יצהיר על תמיכה באחד משני המועמדים לנשיאות.

מרים פרץ

מרים פרץצילום: פלאש 90. יונתן זינדל

פרץ כתבה ביום שהגישה את מועמדותה: "הנני, הימים הקשים שעוברים על כולנו הביאו אותי לקבל החלטה עליה חשבתי רבות בחודשים ובשבועות האחרונים, להתמודד על תפקיד נשיאת המדינה. לא כך דמיינתי את הכרזת התמודדותי על תפקיד נשיאת מדינת ישראל. רצה הגורל וסד הזמנים שהוכתב בכנסת מחייב אותי להגיש את מועמדותי כשברקע קולות הטילים, וצה"ל יחד עם כוחות הביטחון האחרים פועלים להגנה על אזרחי המדינה. אך דווקא בעת הקשה הזו, כשהמדינה שלנו עומדת למבחן, זה הזמן לאחדות".

"כל חיי הקדשתי לאיחוד לבבות וקרבה, וכך ייראה בית הנשיאה בראשותי – בית של שלום ואיחוד, בית של קירוב לבבות ואחדות בעם. בבית הנשיאה אפעל לחזק את המרקם החברתי המיוחד של כל אזרחי המדינה, כל אחד בייחודיות שלו. בית הנשיאה בראשותי יתמקד בהעצמה ועשיית הטוב, בית שיארח ויתארח, וייגע בכל אזרחי הארץ. בית הנשיאה שלי יהיה בית לסולידריות והקשבה, בית של העם, עבור העם ולטובתו". 

"נכון, אינני פוליטיקאית", הבהירה מרים פרץ, "אני אשת חינוך ותיקה, אם ל-6 ילדים ששירתו את המדינה. אני אוהבת את המדינה ושילמתי מחיר כבד מנשוא כדי להבטיח את שלומה ושלמותה. והיום אני מציבה את עצמי לבחירה, לייצג את כולכם כנשיאת המדינה האהובה והיקרה שלנו. הבחירה לנשיאות נתונה בידי 120 חברי הכנסת שלנו, וכולי תקווה שגם הם יתייצבו מאחוריי לנשיאות מאחדת שמגיעה מהעם, של העם ולמענו".

 

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר