התיירות בגוש עציון על המפה

המועצה האזורית גוש עציון מציגה בתערוכת התיירות את שלל האטרקציות בגוש. "הזדמנות מיוחדת לחשוף את חבל הארץ המרהיב הזה"

חדשות כיפה גלעד כהן, חדשות כיפה 12/02/19 15:55 ז באדר א'

התיירות בגוש עציון על המפה
גם השר יריב לוין הגיע לבקר בדוכן, צילום: תיירות גוש עציון

למעלה מ-20 אלף איש מבקרים כעת בתערוכת התיירות השנתית בגני התערוכה בתל אביב. בין עשרות המציגים ניתן למצוא גם את המועצה האזורית גוש עציון שמציעה למורי דרך וחברות תיירות להגיע לאזור המרהיב ולטעום מהאטרקציות ומקומות הבילוי בגוש. 

ראש המועצה אזורית גוש עציון שלמה נאמן אמר: "התיירות בגוש עציון פורחת והמספרים מדברים בעד עצמם. ישנה מגמת עליה במספר המבקרים ואנחנו ממשיכים להשקיע תקציבים רבים בפיתוח האתרים והאטרקציות, שמושכות את הקהל הרחב לבוא, ליהנות לצד לימוד על אחד המקומות ההיסטוריים והאסטרטגיים במדינת ישראל. מדובר בשילוב מנצח של חדש וישן, כיף וערכים."

הדוכן של גוש עציון בגני התערוכה

הדוכן של גוש עציון בגני התערוכהצילום: תיירות גוש עציון

המועצה האיזורית גוש עציון הקימה דוכן עם עמותת התיירות גוש עציון ומציעים לבאי התערוכה משלל האטרקציות בגוש חדשות וישנות כאחד. החל מאמת הביאר שנפתחה בשנה האחרונה, גן לאומי הרודיון ההיסטורי וכלה בחדרי בריחה מאתגרים ביותר. 

משה ברוס מנכ"ל תיירות גוש עציון אמר כי עמותת התיירות גוש עציון משתתפת בתערוכת התיירות הבין לאומית imtm, אך השנה לאור הצמיחה בכמות המבקרים ופיתוח אתרי תיירות חדשים בגוש עציון הוחלט להגדיל את הביתן של תיירות גוש עציון. "זו הזדמנות מיוחדת לחשוף את חבל הארץ המרהיבה ואתרי התיירות בגוש עציון. אני מזמין את כולכם לבוא ולטייל בגוש עציון ולהנות מחוויה בלתי נשכחת."

בגוש מתגאים בכך שישנה עלייה דרמטית של כ 60 אחוז משנת 2015 במספר המבקרים באתרי התיירות, על אף תקופה בטחונית קשה כעת נראה שהצליחו לעלות שם על דרך הישר והתיירים מהארץ ומחו"ל מגיעים בהמוניהם.