סגור

עידן רייכל מדבר על החבר שאיבד באסון המסוקים: "הוא נוכח תמיד"

רגע לפני שהוא משיא משואה ביום העצמאות ה-72 למדינת ישראל, התראיין היוצר המוכשר, וסיפר על התחושות שמלוות אותו בימים אלה, ועל חבר הילדות שנספה ב"אסון המסוקים"

חדשות כיפה
ב באייר התשפ
,
26 באפריל, 2020 13:14
עידן רייכל

עידן רייכלצילום: צילום מסך n12

עידן רייכל, נמנה על גדולי היוצרים שקמו בעשורים האחרונים למדינת ישראל. הפרויקט שהקים, הביא לקדמת הבמה מוזיקה אותנטית בשפות שונות, וכן, יצר שיתופי פעולה עם יוצרים מכל גווני הישראלית. 

את ההודעה על כך שנבחר להשיא משואה בטקס הקרוב, שישודר ביום העצמאות. קיבל בהפתעה מאת שרת התרבות מירי רגב. לדבריו: "אני מאוד בחרדה לשמור מרחק, והדבר הראשון שעבר לי בראש זה שחייל מעביר את המשואה, ואמרתי לעצמי, 'אני צריך לבוא עם כפפות, או שהוא יבוא עם כפפות?'".

יחד עם הזמר, ישיא משואה גם יושב ראש ארגון יד לבנים - אלי בן שם, שאיבד את בנו קובי ב"אסון המסוקים" ב-4.2.1997. והוא היה חבר ילדות של רייכל. "קובי ואני היינו מגיל אפס ביחד", הוא מספר,  "פעם כתבתי על זה, שקובי תמיד גדול ממני בשנה. גם היום, אחרי הרבה שנים". על אלי - אביו של אמר רייכל: "זהו מפעל חייו בכל ה-20 ומשהו שנים האחרונות. יושב ראש ארגון 'יד לבנים' עשה המון למען המשפחות השכולות. הוא איש מלא שמחת חיים, והוא מתעסק הכי הרבה עם אובדן, שכול ומוות".

29.04.2020

1. אסור לשמוע אותו. חי עם גויה אוסטרית הביא איתה שתי גורות. (קריאת שמע על המיטה חרב של שתי פיות חב״ו)

הוא יותר גרוע מהשואה , יש מסבירים שהשואה בגלל ההתבוללות זה אחרי השואה לקח לו אוסטרית מהעם של הגרמני האוסטרי משמיד השש מיליון והלך להשמיד עוד את עם ישראל. מלבד התיקון הנוראי שלבוא על גויה ילדיו אינם יהודים לא יעזור כלום ומכניס הקדושה בטומאה ממש לינוק מן הקדושה לגמרי. הפך הגמור של עם ישראל.
אסור לשמוע את המוזיקה המזיקה שלו לא משנה התכנים גם מה שלא שירי עגבים ו אמת לא מובן לא רק איך נותנים לו להדליק משואה כאילו שזה בסיידר ... והוא ישראלי ... מה ישראלי בו שלוקח גויה וממשיך השואה ויותר גרוע ממנה כי קדושי השואה נצחיים,,, מה הדוגמא לנוער ולכלל לקבל זאת הבסיידר ומתקבל? ודאי לא להזדעזע, אז שבאתר דתי!!! יביא אותו!!! בגלל כמוהו אולי נהרגים חילים. הוא נותן את הכח בשיא העומק לסטרא אחרא(, ועוד אוסטרית!!!)

דווח על תגובה לא ראויה
01.05.2020

2. מכבי צהוב (איתי וייס)

רגע יום עצמאות שמח ראיתי את רייכל אוהב ישראל נכה עוזרי עופרה עבדו ביחד נחמד לחשוב אחרת לא נמנע מלדבר שטויות אחרות

דווח על תגובה לא ראויה
01.05.2020

3. מכבי צהוב (איתי וייס)

רגע יום עצמאות שמח ראיתי את רייכל אוהב ישראל נכה עוזרי עופרה עבדו ביחד נחמד לחשוב אחרת לא נמנע מלדבר שטויות אחרות

דווח על תגובה לא ראויה
01.05.2020

4. ממש עצוב..... עידןןן אין עליךךך (אריאל)

דווח על תגובה לא ראויה
03.05.2020

5. איש עם מידות טובות ומוסר נחמד, אך אי אפשר להתעלם מן העובדה שעידן רייכל מתבולל והביא לעולם 2 גוייות (יואב)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

השבעת הכנסת ה-24 צילום: Marc Israel Sellem/POOL

מערכת הבחירות עדיין כאן | סיכום השבוע הפוליטי

קרא עוד