חדשות דרמטיות: תמר איש שלום והילה קורח יחליפו תפקידים

העיתונאית והרופאה תעבור להגיש את מהדורת החדשות המרכזית, לסירוגין עם אודי סגל. איש שלום, שהחזיקה בתפקיד בעשור האחרון, תעבור להגיש את מהדורת השבת. "תמר היוותה תמיד סמל של עיתונות ישרה, ביקורתית, חותרת לאמת ולא מתפשרת"

חדשות כיפה 21/12/21 12:08 יז בטבת התשפב

חדשות דרמטיות: תמר איש שלום והילה קורח יחליפו תפקידים
תמר איש שלום, צילום: חדשות 13

חילופי תפקידים ברשת: מגישת מהדורת החדשות המרכזית של חדשות 13, תמר איש שלום, תעזוב את תפקידה אחרי עשור ותעבור להגשת מהדורת חדשות השבת במקום הילה קורח, שתעבור להגשת מהדורת החדשות היומית. אודי סגל, שהגיש את המהדורה יחד עם איש שלום, יגיש את המהדורה לסירוגין עם קורח, ולא במקביל כפי שהיה עד עכשיו. 

איש שלום תוביל יחד עם העורך החדש, פיני אסקל, מהלכים לשדרוג מהדורת השבת, ותיקח חלק משמעותי בעשייה המגזינית ובעיצוב התכנית, לרבות כתבות ופרויקטים מיוחדים בהובלתה. קורח מסיימת קדנציה מוצלחת של שנתיים וחצי ב"חדשות השבת", ותוביל עם סגל את המהדורה בהובלת העורך ניר נוימן וראש דסק הסדרות והתחקירים רועי ינובסקי.

הילה קורח

הילה קורח צילום: עדי אורני

אבירם אלעד, מנכ"ל חברת החדשות, מסר: "במשך 11 שנה הובילה תמר איש שלום בצורה מעוררת השראה את המהדורה המרכזית של חדשות 10 ולאחר מכן חדשות 13. בהגשה מקצועית ונטולת פניות, תמר היוותה תמיד סמל של עיתונות ישרה, ביקורתית, חותרת לאמת ולא מתפשרת. בגישתה המקצוענית תמר הייתה ותמשיך להיות סמל לכל עיתונאי ועובדי חדשות 13. אין לי ספק שבתפקידה החדש כמגישת מהדורת שבת תמשיך תמר להוביל לשיאים חדשים". 

באשר להילה קורח, אמר אלעד כי היא, "עיתונאית בעלת יכולות רבות ומגוונות, שמביאה למסך הגשה מרתקת ולא שגרתית שמצליחה לפנות אל הצופים בשפה שונה ובלתי אמצעית. אני בטוח שיחד עם אודי, המהדורה המרכזית של חדשות 13 בהובלתם תמשיך לצמוח ולפרוח". 

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר