נתוני הרייטינג: איזו תוכנית זכתה לאחוזים מרשימים בקרב רווקים?

הערוצים המסחריים ממשיכים להתחרות על תשומת לבו של הצופה הממוצע. הזמר במסכה קוטפת את המקום הראשון עם נתוני צפייה מרשימים בקרב משקי בית ורווקים כאחד. אולם, במקום השני בטבלה יש הבדל

שמחה ברנס, חדשות כיפה 21/11/21 18:55 יז בכסלו התשפב

חתונה ממבט ראשון, צילום: קשת 12
חתונה ממבט ראשון, צילום: קשת 12

תוכנית הריאליטי המוזיקלית של קשת, "הזמר במסכה", גורפת שיאי רייטינג בתחרות על הרצועה הנצפית ביותר ובדירוג השבועי מובילה עם נתוני צפייה מרשימים ושלושה פרקים בשבוע. יתירה מכך, קשת 12 מובילה את הדירוג השבועי עם 9 מתוך 10 התוכניות המובילות ביותר. 

בקרב משקי הבית, מובילה התוכנית "הזמר במסכה" עם 20.9% אחוזי רייטינג, כאשר אחריה מככבות העונה ה-19 של ארץ נהדרת וחתונה ממבט ראשון. המתחרה על אותה רצועת פריים טיים מול "הזמר במסכה", הישרדות VIP עונה 5 של רשת 13, מגיעה רק למקום השביעי בקרב משקי הבית וזוכה ל-14.2% צפייה, כאשר לפני מספר שבועות, עם ההשקה של שתי התוכניות, "הישרדות" עקפה את קשת 12 וזכתה לרייטינג של 20% ו-599 אלף צופים. 

הזמר במסכה, הספגטי

הזמר במסכה, הספגטי צילום: ערן לוי

 

 לעומת זאת, בקרב יחידים נתוני הרייטינג היו מעט שונים. "הזמר במסכה" זוכה למקום של כבוד גם בקרב הבודדים שבינינו, והתוכנית של קשת 12 עדיין מככבת במקום הראשון. אולם, התוכנית למציאת אהבה של אותו ערוץ, "חתונה ממבט ראשון", הגיעה למקום השני בקרב על הרייטינג עם 419,000 צופים ובכך עקפה את ארץ נהדרת שהגיעה למקום השלישי עם רק 400,000 צופים רווקים. גם כאן, "הישרדות" של רשת 13 הגיעה למקום השביעי בדירוג עם 342,000 צופים, ולמקום העשירי בקרב מי שאינם מוגדרים בתור משק בית, הגיעה מהדורת השבת של הילה קורח ברשת 13 עם 305,000 צופים בלבד. 

https://youtu.be/VJNNjWIEqtg

(הטריילר לעונה החדשה) 

אל תשחקו אותה: כך תוכלו ללמוד בקלות את ההלכה. כל הפרטים >>

כתבות נוספות

/
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר