"עלומים" | התאגיד מציג דרמת מתח חדשה

עד כמה נערים הנדחקים לשולי החברה מסוגלים לפרוץ את מעגל האלימות שבו הם כלואים ולשנות את מהלך חייהם? את השאלה הזו מנסים בתאגיד להציף עם הסדרה החדשה שתשודר ממש אחרי החגים בכיכובם של יהודה לוי ושני כהן

שמחה ברנס, חדשות כיפה 19/09/21 15:00 יג בתשרי התשפב

צילום: משה נחומוביץ'
צילום: משה נחומוביץ'

אחרי שנה עמוסה בסדרות מקור איכותיות מבית תאגיד השידור הציבורי, עם פתיחת השנה החדשה הם עושים זאת שוב. בשבועות הקרובים תעלה דרמת המתח החברתית בכאן 11, שמעלה את השאלה, האם ניתן לשנות מסלול חיים של נער שנולד למציאות של עוני, פשע וסמים?

בסדרה מככבים צוות שחקנים מרשים, כאשר ביניהם יש את יהודה לוי שמשחק בימים אלו גם במעילה, שני כהן, יניב ביטון (בתפקיד דרמתי ראשון), אופק פסח, אמיר טסלר, רונה לי שמעון, בן סולטן ורבים נוספים.

הסדרה מגוללת את סיפורם של חבורת נערים בביה"ס לנוער בסיכון ומציגה את מורכבות היחסים שלהם עם מפקד תחנת המשטרה המקומית (יניב ביטון). הגעתו של יניב (יהודה לוי)- איש עסקים מתל אביב שהגיע לרצות עבודות שירות בבית הספר- מאפשרת הצצה כואבת אל אחת מהחצרות האחוריות של ישראל. מעטים הנערים מבוגרי בית הספר שהצליחו להתגייס לצבא, ולאושר (אמיר טסלר) יש סיכוי להיות אחד מהם. בעידודם של יניב ונעמי (שני כהן), מורתם המסורה של הנערים, אושר מתחיל תהליך של "מחיקת תיקים" לקראת גיוס לצה"ל. בעוד שיניב ונעמי יוצאים למלחמה על עתידו של אושר, הוא נקרע בינם לבין חברו הטוב מנחם (אופק פסח), שלא מניח לו להתקדם בחייו.

היוצר והתסריטאי הראשי הוא גיא סידיס (בלו נטלי, איפה אתה חי?!), ביחד עם היוצרת והשותפה התסריטאית נירית ירון (סיפורי תל אביב). בנוסף לתאופיק אבו-והיל (הנערים), שהוא יורצ שותף, תסריטאי ובמאי. המפיקים הם עמית דקל, נירית ירון. הפקה: ראבל סרטים

תשעת הפרקים של הסדרה ישודרו החל מה-04 באוקטובר, בימים שני וחמישי, בשעה 21:30 ב- כאן 11 ובדיגיטל. 

כתבות נוספות

/
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר