סגור

חוזרים לקדם מטרות לאומיות למען החקלאים שנפגעו ומגרילים דירה יוקרתית בירושלים!

הפעיל החברתי שמואל סקט ממשיך לעזור לחקלאים שנפגעו דרך קרן "עם ישראל חי" הנלחמת בטרור החקלאי בדרך ייחודית ומעוררת השראה. הצטרפו, סייעו ואולי תזכו בדירה יוקרתית בירושלים במיליון דולר. הגרלת החלומות הם קוראים לזה כשהם גם מגשימים חלום לחקלאים שנפגעו

תוכן שיווקי
יג בכסלו התשפ
,
11 בדצמבר, 2019 13:01

צילום: יחצ

הטרור החקלאי הוא תופעה שמאיימת על חקלאים בכל רחבי מדינת ישראל. את הפרסומים על האירועים התכופים אנחנו מכירים מזה מספר שנים. הצתות של מתבנים, שדות, עקירת עצים והשחתת כרמים, כשלכולם יש מכנה משותף – עבודה של שנים נשרפת בלילה אחד מול העיניים. ידי החקלאים כבולות. הם רואים איך העבודה הקשה שלהם, הפרנסה שלהם ומפעל חייהם נחרב ונשרף ואין להם מי שימנע את זה.

לקח יותר מדי זמן עד שהביטוי "טרור חקלאי" נכנס לשפה. בהתחלה היה קשה לשייך את זה למילה טרור, שלה יש קונטציות מסוימות, אבל חקלאים שעברו את האירועים האלו לא יכולים למצוא מילה אחרת חוץ מ"טרור". מובן מאליו שיש פה ממד לאומני, שמבקש לעקור את החקלאים והחקלאות הישראלית והיהודית מרגבי האדמה שהם כל כך אוהבים. השיטות האלימות האלו נועדו בכדי לסלקם מהשטח או לחייב אותם לקחת "שמירה" של עבריינים מהאזור, שבמקרים רבים הם גם אלה שמייצרים את השריפות.

המשטרה לא מצליחה להשתלט על התופעה והחקלאים הרבים נשארים בלי מענה. שמואל סקט, יו"ר עמותת "עם ישראל חי" החליט שאי אפשר לעמוד מנגד. "אני רואה את האירועים החוזרים והנשנים של הטרור הזה ואני לא יכול לעמוד מהצד", אומר סקט, "זו פגיעה באדמתנו, בחקלאים שלנו וכמובן שגם בזהות היהודית והישראלית שלנו, זה הלב הפועם של הציונות – רגבי אדמתנו".

סקט החליט להתגייס לטובת החקלאים בנגב, בגליל, ביהודה ושומרון, עוטף עזה ורמת הגולן ויחד עם העמותה שלו הם יוצאים בקמפיין רחב לציבור הישראלי והאמריקאי בקריאה לסייע לחקלאים על ידי תרומה.

"כל שקל שייתרם בקמפיין הזה יילך לסיוע לחקלאים, לשיקום השדות, המטעים ומפעל החיים שלהם וכמובן גם למלחמה נגד הטרור החקלאי", אומר סקט.

הקמפיין שיצא לדרך, קורא לציבור לתרום לקרן "עם ישראל חי" ובתמורה ייכנסו התורמים להגרלה על דירה יוקרתית בשווי מיליון דולר בירושלים. הדירה מצויה בלב ירושלים וצופה על הר הבית, הר הזיתים ומקומות נוספים, והכל בכרטיס הגרלה במחיר מיוחד.

מאז הקמתה ב-2001, מנוהלת קרן 'עם ישראל חי' על ידי שמואל סקט בהתנדבות מלאה והיא עמותה ללא מטרת רווח וללא מנגנון תפעולי, שקרוב ל-100% מהכנסותיה מוקדשות למטרות ציוניות בישראל. הצוות המצומצם של הקרן מורכב ממתנדבים בלבד, ולכן כל תרומה שמגיעה לקרן מועברת במלואה להגשמת המטרות של הקרן והתומכים. עד כה תמכה הקרן תרמה מיליוני דולרים וסייעה להקים מרכז התפתחותי-טיפולי לילדים בעלי צרכים מיוחדים בעיר עמנואל, בית ספר לאילוף ואימון כלבי חילוץ, הצלה ושמירה של 'מגן – מכללת ארץ ישראל' – IDU(איתר נעדרים), בסיוע לנזקקים, רכשה 200 אלף עצי פרי שהועברו לחקלאים בכל רחבי מדינת ישראל, סייעה בבניית מבנים ברחבי יהודה ושומרון ועוד שלל פרויקטים חשובים.


"אני קורא לעם ישראל" מסכם סקט, "להירתם ולהתגייס לקמפיין החשוב, להיות שותפים בסיוע לחקלאים שלנו ובכך נסייע להגשמת החלום הציוני של כולנו – פיתוח ארץ ישראל, יישובה ושגשוגה".

לרכישת כרטיס הגרלה הקליקו כאן, זכו לקחת חלק במלחמה נגד הטרור החקלאי, ואולי תזכו בדירה חלומית ויוקרתית בירושלים עיר הקודש. ההגרלה בע"ה תתקיים בנר שמיני של חנוכה.

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

שר השיכון יעקב ליצמן צילום: אוליבר פיטוסי, פלאש 90

ליצמן: "לא נאפשר סגר בחגים"

קרא עוד