חדשות כיפה

מחדשים את חדרי הילדים בקיץ? קבלו 8 טיפים חשובים!

במהלך חודשי הקיץ חל גידול משמעותי במעברי דירות ובשיפוץ ורענון הבית, בעיקר בחדרי ילדים, במסגרת ההכנות לקראת שנת הלימודים החדשה. אם גם אתם מתכננים שדרוג לחדרי הילדים, הבאנו לכם כמה טיפים שחשוב שתדעו.

צילום: shutterstock

הדבר החשוב ביותר בתכנון חדר הילדים ובטח בחדר נוער, הוא לשתף את הילד/ הנער בבחירת מערכת העבודה המיועדת עבורו. השיתוף מעצים אותו, מחזק את הקשר המשפחתי , ומעלה את הביטחון עצמי של הילד המציג את דעתו בעבור הוריו, ויותר מהכול, מקשר בין הילד לרהיט, באופן שסביר להניח יגרום לו לשמוח יותר מנוכחותו בחדר.

בבחירת מערכת לימוד לחדר הילדים, יש לזהות ולהתמקד בצרכים המשתנים של המשתמש, ומה עתידים להיות הצרכים שלו בשנים הבאות. בהתאם לכך, יש לבחור את מקומות האחסון המתאימים, ולשלב נכון את כמות הכוורות לתלייה, בחירת מגירות אחסון, ושימוש בכוורות ריצפתיות לאחסון נוסף.

רהיטי דורון

רהיטי דורוןצילום: איתי סיקולסקי

הכינו את המקום המיועד למערכת העבודה בחדר, זהו את נקודות החשמל, חיבורי אינטרנט, שימוש נכון בתאורה הטבעית, וניצול נכון של החלל. לדוגמה, בבחירה של שולחן עבודה פינתי, יש להקפיד על הגודל הנכון והמתאים לחלל, שלא יהיה קטן מידי לשימוש ולא גדול מידי ומשתלט על החלל.

הגדירו תקציב מראש. עיברו בין חנויות וקבלו הצעות מחיר, אספו מידע וקבעו תקציב הוצאה בו תוכלו לעמוד. הצעות מפתות עומדות לפניכם, היצמדו לכללים שקבעתם ולתקציב שברשותכם. קחו בחשבון שישנן עלויות נוספות להובלה והרכבה של הרהיט- שקללו אותם בתוך תחשיב ההוצאה.

דאגו שיהיו בחדר מספיק מקומות אחסון: מדפים, כוורת, מגירות ועוד. טיפ קטן- חלק ממקומות האחסון יכולים לשמש רוב הזמן כמושבי אירוח אם מרפדים ומסדרים אותם נכון.

רהיטי דורון

רהיטי דורוןצילום: איתי סיקולסקי

בתכנון גובה כוורות התלייה על הקיר - שימו לב שעליהם להיות נגישים לפי גובה המשתמש.

שימו לב לפתחים בחדר- יש להקפיד כי הדלתות, החלונות, וסידור הריהוט המתוכנן יהיה מותאם.

רכשו ברשת מוכרת, בעלת וותק וניסיון בתחום. חשוב ביותר! בדקו היטב, האם נותנים לכם תעודת אחריות ומה היא כוללת. האם קיבלתם תאריך אספקה קבוע מראש הרשום על הקבלה שברשותכם, וכן, האם התחייבו לכם על תאריך לאספקת המוצר.

 

 

באדיבות - אסף טייכמן, סמנכ"ל רהיטי דורון.

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

ראש מועצת אפרת וראש דסק החוץ של מועצת יש"ע, עודד רביבי, נואם באירוע בוושינגטון צילום: Yossi May photo

מועצת יש"ע בארה"ב: המטרה - ריבונות ביהודה ושומרון

קרא עוד