חדשות כיפה

בנק לאומי: לא על הדיגיטל לבדו

בנק לאומי משיק סניף נייד שמגיע למתקשים בתנועה, שירות ללא תור לאנשים מעל גיל 75 ותאפשר פגישה אישית עם בנקאי ללא תלות בסניף

חשבונות

חשבונותצילום: pixabay

בנק לאומי משיק בימים אלה את "לאומי 1 ללקוח",  תכנית להתאמת מודל השירות של הבנק ללקוחותיו. במסגרת התכנית, הלקוחות הפרטיים יוכלו מעתה לקבוע פגישה אישית עם בנקאי בתיאום מראש, בכל סניפי לאומי ובכל מקום בארץ. הבנקאי יגיע מוכן לפגישה בהתאם לנושא המבוקש והלקוח לא יצטרך להמתין בתור. את הפגישה ניתן יהיה לתאם באמצעות כל ערוצי לאומי: האתר, האפליקציה ומרכז הבנקאות הטלפוני.

עוד יצויין, כי במסגרת התכנית ניתן יהיה לבצע את רוב הפעולות הבנקאיות באמצעות מרכז הבנקאות הטלפוני, כאשר לקוח לא ימתין למענה מעבר ל-2 דקות, והחשוב ביותר – רובן המוחלט של הפניות יטופל בשיחת טלפון אחת. לרשות הלקוחות יעמדו כמובן גם הערוצים הדיגיטליים הישירים: אתר לאומי, האפליקציה במובייל, צ'ט דיגיטלי או שירות "הזמן שיחה".

דני כהן, ראש החטיבה הבנקאית בלאומי: "לתכנית איתה אנו יוצאים היום יש מטרה אחת – להעניק שירות טוב יותר ללקוחותינו.  בסקר האחרון שערך בנק ישראל בקרב הציבור, ראינו כי השירות במערכת הבנקאית אינו מספק - במיוחד בכל הקשור לזמינות הסניפים והבנקאות הטלפונית - וזוכה לציון ממוצע של כ-53%, בעוד שלאומי אף נמוך מהממוצע.  זה לא משהו שאנו צריכים לקבל. לכן, בשנה האחרונה למדנו לעומק את הרגלי הצריכה של הלקוחות שלנו ובנינו תכנית שירות חדשה - כזו שתתאים עצמה לשינויים שחווה עולם הבנקאות. לאומי יהיה לבנק הראשון בישראל שמתאים את מודל השירות לעולם הבנקאות החדש והופך אותו לנגיש וטוב יותר."

על רקע מגמת הדיגיטציה המואצת של המערכת הבנקאית בשנים האחרונות, ומתוך רצון להמשיך ולסייע לצרכי האוכלוסייה המבוגרת בקרב לקוחות הבנק, הודיע לאומי כי ב-2019 יושק סניף בנק נייד - רכב 'ישראל IL', בנוסף לרכב שהושק בשנה החולפת. כיום, הסניף הנייד מעניק שירות בנקאי מלא  לעשרות אלפי לקוחות של הבנק המתגוררים בבתי אבות ובדיור מוגן בכל רחבי הארץ. לאור הביקוש והצלחת המיזם, הוחלט על הרחבת פעילות זו, הסניף הנייד יעניק שירות לאלו המתקשים להגיע לסניף, בסביבת מגוריהם ותוך תיאום טלפוני מראש – רכב על פי דרישה.  באשר למענה במרכז הבנקאות הטלפוני – לקוחות מגיל 75 ומעלה יקודמו בתור ולא יידרשו לזיהוי ממוכן.

כהן מציין, כי "אנחנו מבינים כי המהפיכה הדיגיטלית אינה אינטואיטיבית עבור האוכלוסייה המבוגרת ואיננו מקלים בכך ראש. לכן עלינו להרחיב משמעותית את הפתרונות לטובת אוכלוסיה זו. לשם כך העמדנו בסניפים דיילים ומדריכי דיגיטל אשר עומדים לרשות הלקוחות ומסייעים להם לבצע פעולות בנקאיות שכיחות בעמדות לשירות עצמי, בנוסף על הוספת רכב ישראל IL, שיגיע לפי דרישה. מדובר בתהליך, לא הכל יקרה מחר בבוקר, אנו מחוייבים לנושא וכבר ברבעון הראשון של 2019 נרגיש בשינוי ". 

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

משטרת ישראל צילום: צילום מסך

צפו: משטרת ישראל על הבמה עם עידן רייכל

קרא עוד