מלחמת מגן וחץ
מלחמת מגן וחץ

SHEIN בחרה בצד של הרוצחים: ההחלטה המרתיחה של ענקית האופנה

אחת מחברות האופנה הכי פופולריות בישראל ובמיוחד בקרב הציבור הדתי חושפת פנים אנטישמיות - זה התחיל עם פריט של דגל פלשתין שעלה והוסר, והמשיך עם ביטול ההטבה הקבועה רק בישראל

תהילה שינובר תהילה שינובר, חדשות כיפה 15/10/23 15:10 ל בתשרי התשפד

SHEIN בחרה בצד של הרוצחים: ההחלטה המרתיחה של ענקית האופנה
שיין, מתגלה כאנטישמית, צילום: shutterstock

אתר האופנה "שיין" הוא אחד האתרים הפופולריים ביותר לקניית בגדים, בייחוד בקרב נשים דתיות. האתר מציע מגוון של חולצות, חצאיות ושמלות על פי כללי הצניעות, במחירים זולים בהרבה מהשוק. אלא שעכשיו, כשמלחמה נוראית מתחוללת בין ישראל ועזה, האתר החליט לתפוס צד וחשף פנים אנטישמיות.

מכרו דגל פלשתין וביטלו את המשלוח בחינם - חברת שיין מתגלה כאנטישמית

אתמול (שבת) פרסמו בעמוד האינסטגרם של "ישראל בידור" שהאתר השיק פריט חדש: דגל פלשתין. לאחר חיפוש מעמיק התגלה שאין אפשרות לרכוש באתר דגל ישראל, מה שסימל באופן חד משמעי את עמדתה של חברת האופנה. הידיעה התפשטה ועוררה סערה ברחבי הרשת, ובחברה החליטו להסיר את הפריט ולמחוק אותו לחלוטין מהאתר.

אלא שזה לא הכל. כל לקוחה קבועה יודעת שיום ראשון הוא יום ההזמנות בשיין, שכן המשלוחים יוצאים בחינם לכל רחבי העולם. אלא שחברת האופנה החליטה להמשיך בצעדים אנטישמיים מופגנים ולבטל את הטבת המשלוח בחינם - רק בישראל. מבדיקה שערכנו במספר מדינות שונות הטבת המשלוח נמשכת כרגיל ומוצעת לכלל הלקוחות.