קטלוג קריירה בבוקר רופאה אחר הצהריים דוגמנית

מה קורה כשעורכת דין, רופאת נשים מורה ואופטימיטריסטית מחליטות להיות דוגמניות? המעצבת יעל רוזמרין החליטה לכנס קבוצת נשים מצליחות מבין חברותיה ולהפוך אותן לדוגמניות לקולקציה החדשה שלה. איך יצא? כנסו ותראו

דניאל וייס 19/09/21 14:42 יג בתשרי התשפב

לנה ואירה סטודיו סימסיסטארס Simsisters, צילום: יעל רוזמרין
לנה ואירה סטודיו סימסיסטארס Simsisters, צילום: יעל רוזמרין

יעל רוזמרין היא מעצבת ובעלת מותג האופנה לנשים "יעל רוזמרין". המותג מייצר קולקציות נשיות, מחמיאות, בצבעים חיים וססגוניים ובעיקר נותן מענה לקשת רחבה של נשים לרכוש בגדים ולהרגיש נוח ומחמיא. לקראת הפקת הקוקלציה החדשה, החליטה רוזמרין כי היא לא תחפש דוגמנית כמו בכל הפקה אלא תגייס את החברות המצליחות שלה ממושב תקומה, בו היא גרה שלוש שנים, ותפרגן להן ביום צילומים עם בגדי הקולקציה החדשה. מטרת הצילומים הייתה להעביר לקהל הלקוחות כי הבגדים יושבים נהדר על כל אחת ולאו דווקא על דוגמניות. המסר עבר כאשר הוצגה כל דוגמנית עם הטייטל המקצועי שלה וגילה, כך יכולה כל אשה להרגיש הזדהות עם המותג וערכיו.

אז, בואו נראה איך יצא, התמונות והטייטלים שהוצמדו לתמונות הופיעו ברשתות החברתיות על מנת שבכל תמונה ניתן יהיה לדעת מי הדוגמנית, מה המקצוע שלה וכמה יפה יושב עליה הבגד...

למשל, אלו אורטל ואיילת. איילת היא אמא לשלושה והיא בת 37 מנהלת אגף מוניציפאלי במועצה אזורית שדות נגב. אורטל בת 37 גם היא אמא לשלושה והיא מנהלת כספים במתנס שדות נגב.

אורל ואיילת בבגדי יעל רוזמרין

אורל ואיילת בבגדי יעל רוזמרין צילום: לנה ואירה סטודיו סימסיסטארס Simsisters

בתמונה הבאה הדוגמניות הן גל וענבר, גל בת 41 אמא לשלושה ורופאה מומחית ביילוד וגניקולוגיה, פיזיוטרפיסטית ומאמנת כושר. ענבר בת 33 אופטימיטריסטית ועורכת וידאו ומצגות. 

גל וענבר לובשות יעל רוזמרין

גל וענבר לובשות יעל רוזמריןצילום: לנה ואירה סטודיו סימסיסטארס Simsisters

הדוגמניות הבאות הן דנה ושגית. דנה בת 39 אמא לארבעה, מנהלת רכש באינטל, שגית בת 43 אמא לארבעה, מנהלת יחידת מחקרים של מרפאת הסוכרת בסורוקה. 

דנה ושגית לובשות יעל רוזמרין

דנה ושגית לובשות יעל רוזמריןצילום: לנה ואירה סטודיו סימסיסטארס Simsisters

מיכל, בשמלה הירוקה היא אמא לארבעה, אחות בסורוקה ויועצת הנקה 

מיכל לובשת יעל רוזמרין

מיכל לובשת יעל רוזמריןצילום: לנה ואירה סטודיו סימסיסטארס Simsisters

רינת בת 33 היא אמא לשלושה ומטפלת ברפואה סינית 

רינת לובשת יעל רוזמרין

רינת לובשת יעל רוזמריןצילום: לנה ואירה סטודיו סימסיסטארס Simsisters

רעות אבני בת 35 היא אמא לארבעה, עורכת דין עצמאית בתחום הפלילי ובייצוג קטינים. בין השאר היא גם מתנדבת ביחידת כיבוי האש 

רעות לבושה בשמחת עמליה של יעל רוזמרין

רעות לבושה בשמחת עמליה של יעל רוזמריןצילום: לנה ואירה סטודיו סימסיסטארס Simsisters

הנשים כולן, חברות של המעצבת מהישוב תקומה שבדרום. הן כולן נשים קרייריסטיות, אמהות, ומלאות עשייה וכמו שעובר במסר של ההפקה, גם הן יכולות להיות דוגמניות. בכל מידה ובכל גיל. ובונוס לכל משתתפת, הדגמים נקראו על שם הדוגמנית שלבשה אותם ביום הצילום

"היום הזה ללא ספק היה הגשמת חלום לצילומים טבעיים עם חבורת נשים מהממות וחזקות לובשות את הבגדים שלי" כך מספרת יעל רוזמרין, מעצבת ובעלת המותג. "תמיד מבקשים לראות ׳נשים אמיתיות׳ בקטלוגים וזאת התשובה הכי טובה שיכולתי לתת". עוד ממשיכה רוזמרין, "כל אישה היא אמיתית, גם דוגמניות, אבל כאן מדובר בחברות שלי מהמושב, הכל צולם בקיבוץ כפר עזה ליד הבית, צוות הצילום גם נשי, הכי זורם ואותנטי שלנו".

הדוגמניות עם המעצבת יעל רוזמרין

הדוגמניות עם המעצבת יעל רוזמריןצילום: לנה ואירה סטודיו סימסיסטארס

כתבות נוספות

/
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר