מזיזים את השעונים ומתחדשים

לחורף עצמו אין שום סימן עדיין בשמיים או בתחזיות מזג האוויר, אבל שעון החורף מתקרב, וזו שעה יפה גם להצטייד בשעון יד חדש במתנה לעצמנו או למי שרוצים לצ'פר. יצרניות השעונים כבר נענו למשימה ושלחו לחנויות קולקציות חדשות.

חדשות כיפה נעמי גוטקינד-גולן 10/10/18 12:38 א בחשון התשעט

מזיזים את השעונים ומתחדשים
שעון טיסו, צילום: טיסו

סווטש למשל, שתמיד אפשר לסמוך עליה להיות חלוצת הטרנדים העכשוויים, מייצרת שעונים עם א. ציורי קנבס, ב. צבעי ניאון, ג. גוונים מטאליים. מי שרוצה להתאים את צבע שעון היד לצבע הבגדים, ימצא בסווטש שעונים ורודים וצהובים, כתומים, חומים ואדומים. אבל הכי בולטים הם אלה שנוצרו באמצעות שיתופי פעולה עם מוזיאונים לאומנות ועליהם העתקים של ציורים מפורסמים. עוד בקולקציה ניתן למצוא הדפסים גיאומטריים, פסים, נצנצים ואבני סברובסקי. טווח המחירים: 289-839 שקלים.

סווטש

סווטשצילום: סווטש

מותג השעונים גוצ'י משיק ברשת אימפרס לקראת הסתיו שעוני יוניסקס עם אלמנטים עיצוביים מעולם החי והטבע ורצועות להחלפה. גוף שעון עשויי פלדת על חלד כסופה או בציפוי מוזהב וחלק מהרצועות הן בעצם צמידים מפלדת אל חלד, עור או רצועת בד איכותיות ועמידות. גם בגוצ'י יש שעוני יד צבעוניים, צהובים, תכולים וירוקים, בשילוב דמות נמר או בד מפוספס, ויש גם סדרה עם לוח משובץ בשילוב חריטת דבורה על פלדה. המחיר ההתחלתי 1990 שקלים.

גוצ

גוצ'יצילום: גוצ'י

שעוני הסתיו של מותג השעונים D1 MILANO מלווים את השקת הקולקציה החדשה שמחירה ההתחלתי הוא 590 שקלים, במבצע של בקבוק מטיילים תרמי במתנה על כל רכישה, ששוויו 180 שקלים. המבצע בתוקף עד סוף אוקטובר.

צילום: מילאנו

ועוד מותג מפורסם, טיסו משיק שעוני האופנה לנשים בשם  Bella Ora Round, במראה עדין במיוחד בגווני שמנת, ורוד בהיר, כחול, שחור ואפילו אדום עז. החל מ-1400 שקלים, גם כן ברשת אימפרס.

את סיורי בחנויות השעונים אני מסיימת בחדשים של המעצב מייקל קורס ברשת חנויות פלאנט. באלה שלו פני שעון משובצים קריסטלים, ונמכרים כסט עם צמיד ב-999 שקלים.

צילום: מייקל קורס - פלאנט