כל הטרנדים החדשים בגזרת שמלות כלה!

עונת החתונות היא בדיוק הזמן הנכון לעשות סדר בטרנדים ובחידושים הכי מעניינים בתחום שמלות הכלה. מעצבות מובילות מהבלוג "כלות עם שיק", מציגות לכם את כל האפשרויות.

חדשות כיפה חדשות כיפה 05/06/18 12:24 כב בסיון התשעח

כל הטרנדים החדשים בגזרת שמלות כלה!
שמלה של אביטל ספורטה לבלוג כלות עם שיק, צילום: רועי חרזי

מי מאתנו לא חלמה מילדותה על שמלת הכלה אותה תלבש בחתונתה ותרגיש כנסיכה. הכל נראה כל כך ברור בחלום. אך כשמגיע הרגע, האפשרויות הרבות, העיצובים המרשימים והטרנדים הרבים שמתחלפים מציפים ומבלבלים. לפתע לא בטוח, קצרה או ארוכה, פרחונית או חלקה? ומי ידע ששמלה כבר לא חייבת להיות לבנה בכדי להיות עוצרת נשימה? עונת החתונות היא בדיוק הזמן הנכון לעשות סדר בטרנדים ולהציג את כל החידושים הכי מעניינים.

 

לא רק לבן

"העולם נחלק לשני סוגים של כלות", מספרת מעצבת שמלות הכלה אביטל ספורטה, "אלו המסורתיות ואלו שבועטות במוסכמות ומעזות. בימים אלו שבהן מסגרות רבות נפרצות, גם שמלות הכלה משתדרגות. נראה שהצבע הלבן המסורתי המזוהה כל כך עם שמלות הכלה נדחק מעט לפינה, כאשר גוונים עדינים ופסטליים של ורוד, אפרסק, פודרה ולילך הפכו לדבר החם הבא". 

שמלה של המעצבת מיה פוואה לבלוג כלות עם שיק

שמלה של המעצבת מיה פוואה לבלוג כלות עם שיקצילום: רותם ברק

 

האורך הנכון

אם בשבירת מוסכמות עסקינן, הרי שהגיע הזמן להיפרד לשלום מהבנאליות של השמלות הארוכות, ולתת לרוח הקייצית להתנופף מעל הכוכבות החדשות לעונה- השמלות הקצרות. הן שוברות שיגרה, קלילות, מגניבות ומאוד עדכניות. אם בעבר שמלות קצרות היו אופציה לשמלה שנייה בלבד, הרי שכיום שמלות מאורך ברך מרענן ועד מידי קלאסי צמוד וצר הפכו להיות מבוקשות ביותר גם כשמלה ראשונה ומרשימה ואין כבר צורך לטאטא את הרצפה עם שמלה מגושמת וגדולה.

 המעצבת מיה פוואה לבלוג כלות עם שיק

המעצבת מיה פוואה לבלוג כלות עם שיקצילום: רותם ברק

 

אפקט ה"וואו"

מיותר לציין כי שמלות כלה קצפתיות הן נחלת העבר. לדברי מעצבת שמלות הכלה והערב חן חוה, "אם בעבר ווליום השמלה היה הדבר המרשים ביותר בה וכלות התחרו בניהם של מי הגדולה וביותר, הרי שכיום אל שמלות הכלה נכנסו אלמנטים דקורטיביים שונים שיוצרים את אפקט ה"וואו" המתבקש. בין החידושים האופנתיים השונים ניתן למצוא שמלות מדליקות עם כיסים, שמלות בעלות קשירות בגב, כאלו קצרות מקדימה ובעלות שובל ארוך אחורי ועוד. יש לזכור כי די באלמנט בודד ודומיננטי אחד בשמלה, שכן ריבוי בהם עלול ליצור מראה עמוס ומקושקש".

שמלה פרחונית עם תחרה תלת מיימדית של המעצבת אביטל ספורטה לבלוג כלות עם שיק

שמלה פרחונית עם תחרה תלת מיימדית של המעצבת אביטל ספורטה לבלוג כלות עם שיקצילום: שי יחזקאל

 

השרוול גונב את ההצגה!

טרנד נוסף בשמלות הכלה שיוצר את אפקט ה"וואו", אך בהחלט זכאי לקטגוריה משלו הוא זה של השרוולים המיוחדים. כל פאשניסטה יודעת שבעת האחרונה בעולם האופנה הושם דגש רב על השרוולים. מעצבת שמלות הכלה והערה אלה עובד טוענת כי "בעיצוב הנכון בכוחם של אלו להוסיף נופך דרמטי לשמלה ולגנוב את ההצגה. בין האופציות היפות לעונת החתונות הנוכחית ניתן למצוא שרוולי תחרה עדינים המונחים על הזרוע בצורה קלילה ומיועד לכלות שמחפשות שמלה זורמת ונעימה במראה מעט כפרי ורך. אופציה נוספת היא שרוולי טול בצבע גוף המייצרים אשליה של עור גוף שעליו תחרה דמויית ציור, שרוולים א- סימטריים, שרוולי פעמון מנופחים המעניקים מראה נסיכותי ועוד".

שמלת כלה של המעצבת אלה עובד לבלוג כלות עם שיק

שמלת כלה של המעצבת אלה עובד לבלוג כלות עם שיקצילום: מייק מור

 

פרחוני- נדוש אך עדכני

"אומנם לא מדובר בטרנד חדש" טוענת עדי הירש בעלת מותג שמלות הכלה "עדילי", "אך טבעם של טרנדים הוא לשוב ולחזור בכל מספר עונות מחדש, כאשר אחד הטרנדים הבולטים לעונה הוא זה הפרחוני. פרחים על שמלת כלה יוצרים מראה הרמוני ונסיכותי. אלו באים לידי ביטוי בתחרות או בחרוזים עדינים ובדרך כלל נוצצים. הפרחים מובאים בצורה היפה ביותר כשהם לא מעמיסים על השמלה, אם כי מובאים בנגיעות עדינות על גבי השמלה עצמה או השרוולים".

המעצבת עדי הירש למותג עדילי לבלוג כלות עם שיק

המעצבת עדי הירש למותג עדילי לבלוג כלות עם שיקצילום: עדי פסדר

 

אולי בכלל לא שמלה?

את הטרנד הפרוע והמפתיע מכל שמרנו לסוף! "אם חשבתן שצבע שמלה שאינו לבן הוא בעיטה במוסכמות, הרי שמצפה לכן הפתעה!" מכריזה מעצבת שמלות הכלה מיה פוואה "יותר ויותר נשים מחליטות כיום לא להתחתן כלל עם שמלה! אז מה במקום? מסתבר שהאופציות הן רבות, החל מגלביות אתניות קלילות ומתנפנפות, דרך לבוש בעל שני חלקים המתכתבים בניהם, כדוגמת חצאית רחבה ומחוך אדוק ועד חליפת אוברול לבנה!" יש לזכור כי יש יהיו באולם כאלו שירימו גבה..

 

לסיכום, טרנדים בעולם האופנה תמיד הולכים ובאים, אך יום חתונה הוא מיוחד וכזה שיזכר  לעד, ולכן, הדבר החשוב ביותר הוא שהכלה תרגיש נפלא בשמלה או בבגד היפים ביותר לה לדעתה. מזל טוב!