איך הופכים את השמלה המוכרת לחדשה ומרעננת?

התשובה פשוטה: עונדים ביחד איתה תכשיט בולט, חדש ואחר מזה שראו עלינו בפעם הקודמת. האם זה דורש סכומים שמעל לתקציבנו? לא תמיד.

חדשות כיפה נעמי גוטקינד-גולן 16/12/18 12:26 ח בטבת התשעט

איך הופכים את השמלה המוכרת לחדשה ומרעננת?
צילום: shutterstock

אם תגיעו למשל לאחד מדוכני התכשיטים של רשת RONI KHAN  הממוקמים לא בתוך חנות אלא במעברים של קניוני גוש דן, מתל אביב וראשון לציון ועד מודיעין, תיתקלו בשרשרות, טבעות, עגילים וצמידים מאסיביים וגדולים ממתכת אל חלד בציפוי זהב או כסף, חלקם עם שילוב של עור ודמוי עור, רבים מהם משובצים באבנים צבעוניות או אבני זרקוניה נוצצים, במחירון הנע בין 40 ל-400 שקלים. מה שמרשים בהם, הודות לעיצוב והמגע העכשווי המובהק, זה שהם נראים יקרים בהרבה ממחירם. התבונה לבחור נכון, בתערוכות התכשיטים בעולם, שייכת לרוני קאהן בת ה-27, אשת עסקים צעירה שלמדה משפטים וחשבונאות, עד שהחליטה שתכשיטים מעניינים אותה יותר. "רציתי שכל אישה בכל גיל תגיע לדוכן ותוכל למצוא תכשיט שיראה כאילו עוצב במיוחד בשבילה, ובמחיר נוח, כדי שהיא תרצה ותוכל לחזור ולקנות", אומרת כהן. שני התכשיטים הנראים כאן, מתוך עשרות רבות שראיתי בדוכן שלה בקניון גבעתיים, מוכיחים שהיא לא רק נאה דורשת אלא גם יודעת לממש את היעדים שלה.

צילום: רוני קאהן

צילום: רוני קאהן

 

את מי שמעדיפה תכשיטים עדינים ולבה נוהה אחרי פנינים, שכידוע לעולם לא ייצאו מהאופנה, אני מפנה לרשת Impress שבאחרונה השיקה קולקציה במחירי השקה נוחים. למשל פנינים ב-390 שקלים, עגילי פנינה שמחירם הרגיל הוא 1958 שקלים ועכשיו נמכרים ב-890, ושרשרת פנינים ב-590 שקלים במקום 1298.

צילום: אימפרס

צילום: גיל נויהאוס

צילום: גיל נויהאוס

חשבון הבנק מרשה להוציא הרבה יותר? – קשה למצוא תכשיטים המושכים את העין וגונבים את ההצגה יותר מאלה שמעצב גיל נויהאוס. לדבריו, קולקציית סוף השנה שלו שואבת השראה מסוכריות הג'לי הצבעוניות, מסוכריות שמפזרים על עוגת יום הולדת ומסוכריות "קופצות". כאשר רואים את אחת הטבעות שלו, מבינים למה הוא מתכוון. נויהאוס הוא בעל מעמד בינלאומי, מציג את עיצוביו במקומות כמו שבוע האופנה בפאריס, ויש לו בוטיקים לתכשיטים בארץ ובעולם. כדי לרכוש אצלו רצוי לקבוע פגישה מראש: 03-6299962.