קיץ מרגש ברשת ווישוז: הקולקציה החדשה והמרעננת כבר בסניפים ובאתר

ווישוז, משיקה קולקציית קיץ חדשה, אביבית ומרעננת במיוחד. הקולקציה החדשה מביאה איתה ניחוחות של אביב ושובבות צעירה לצד דגמים שמביעים אמירה מכובדת ואלגנטית. בין הדגמים מככבים המותגים הבינלאומיים המובילים כמו: בלנסטון, קרוקס, הוקה ועוד

חדשות כיפה תוכן שיווקי בשיתוף ווישוז 18/04/24 20:12 י בניסן התשפד

קיץ מרגש ברשת ווישוז: הקולקציה החדשה והמרעננת כבר בסניפים ובאתר
הקולקציה החדשה, צילום: ווישוז

ווישוז, רשת ההנעלה הגדולה בישראל המייבאת את מיטב המותגים המובילים בעולם ומשווקת מותגי בית משיקה קולקציית קיץ חדשה, אביבית ומרעננת במיוחד. הקולקציה החדשה מביאה איתה ניחוחות של אביב ושובבות צעירה לצד דגמים שמביעים אמירה מכובדת ואלגנטית. בין הדגמים כמובן מככבים המותגים הבינלאומיים המובילים כמו: בלנסטון, קרוקס, הוקה ועוד.

הקולקציה החדשה

הקולקציה החדשה צילום: ווישוז

גילוי נאות: ישראל במקום השני במכירות הבלנסטון

מדינת ישראל נמצאת במקום השני בעולם בדירוג המכירות של נעלי הבלנסטון אחרי אוסטרליה, ארץ המוצא שלהן פר נפש. נתון שאומר הכל על החיפוש של ישראלים אחר נוחות ואיכות בלתי מתפשרת, הן באופן הנעילה והן במעטפת של הרגל לאורך היום כולו.

הקולקציה החדשה

הקולקציה החדשה צילום: ווישוז

טכנולוגיה חדשנית לבלימת זעזועים ועמידות בפני מים

לנעלי הבלנסטון יש טכנולוגיה ייחודית וחדשנית של בלימת זעזועים SPS על ידי חומרים איכותיים, עמידות בפני מים ועוד. דגם הדגל העונה מאופיין במגפי LUG BOOTS דגמי עבודה בעלי סוליית זיזים צ'אנקית שמספקת אחיזה מוגברת לכף הרגל והינה עמידה בפני החלקה. בעלי טכנולוגיית XRD בעקב לספיגת זעזועים אבסולוטית. הנעל הבטוחה והחזקה ביותר עם שדרוג אסתטי.

הקולקציה החדשה

הקולקציה החדשה צילום: ווישוז

מבחר עצום שצובע את החנויות בצבעוניות ושיק ייחודי

מדגמי הקרוקס קיים מבחר עצום שצובע את החנויות בצבעוניות ושיק ייחודי. הוקה, מותג הספורט הצומח ביותר בעולם משיק העונה דגמים חדשים כמו הTRANSPORT וARAHI 7 לצד דגמים מוכרים והאהובים על כולנו משכבר.

הרשת תחצה את רף ה-100 סניפים עד סוף שנה

בשנה האחרונה הרשת נמצאת בצמיחת שיא עם 18 סניפים חדשים בכל רחבי הארץ ותחצה את רף ה100 סניפים עד סוף שנה, נתון מרשים ומעורר השראה לכל הדעות. ווישוז מציעה נעליים לכל המשפחה באיכות שאין שנייה לה ועם המותגים הנחשקים בעולם כמו אלו שהוזכרו למעלה לצד מותגי הבית כמו סבנטיניין, אוסקר מייטי וקנדי לילדים ועוד.

בואו להנות מהקולקציה החדשה בסניפי הרשת הפרושים ברחבי הארץ או באתר האונליין


בשיתוף ווישוז