הצעות לחופש משחק ניווט סלולרי מטריף את המדינה

"יש לאן" – משחק ניווט סלולרי, טיול ופעילויות בעשרות אתרים בכל רחבי הארץ. ניווט ואתגר עצמאי, כייפי ומגבש לכל המשפחה

תוכן שיווקי 25/07/21 10:51 טז באב התשפא

לכל המשפחה, צילום: יח"צ 'יש לאן'
לכל המשפחה, צילום: יח"צ 'יש לאן'

"יש לאן", מיזם הניווט של ישראל, האפליקציה המקורית – פעילות משפחתית, מומלצת במיוחד, לטיול בטבע בשילוב משחק משימות וניווט. המשחקים של "יש לאן" פעילים בעשרות אתרים בכל רחבי הארץ, ממטולה עד אילת. בכל משחק, לאורך המסלול המטיילים מקבלים משימות, חידות ושאלות מרתקות דרך האפליקציה בנייד. משחק הניווט משלב אתגר, גיבוש משפחתי וכיף עם תוכן איכותי, ערכים וידיעת הארץ.

המשחק נועד למשפחות או לקבוצות. כאשר הניווט נעשה באופן עצמאי לפי המיקום שבוחרים בארץ וכמובן כל אחד בזמן שמתאים לו.(ישנם ניווטים שניתן לעשות גם בשעות החושך)

לקוח שמעוניין במשחק הניווט הסלולרי נכנס לאתר, בוחר את המקום בארץ, מבין עשרות אפשרויות ביניהם : זיכרון יעקב, רמת הגולן, נווה צדק, יער בן שמן, ועוד, ורוכש ערכה.
לאחר ההזמנה באתר, מקבלים למייל מפה, הנחיות וברקוד לסריקה באפליקציה. מאותו הרגע יכולים לצאת ולהתחיל לשחק ולנווט עם המשפחה באופן עצמאי באתר שנבחר בכל יום ובכל שעה שמתאימים מבלי שום צורך בהזמנת מקום או כל תיאום מראש.

משחק הניווט מזכיר קצת את משחקי סימני הדרך וחפש את המטמון שהיינו משחקים בתור ילדים, המשחק ידידותי למשתמש וקל לתפעול. משך הפעילות כשעה וחצי. בכל משחק כשמונה נקודות/ תחנות ובכל נקודה יש כארבע חידות או משימות. מכשיר טלפון או טאבלט ראשי מובילים את המשחק ובנוסף, קיימת גם אפשרות של שיתוף מסך כך שכל משתתף יכול לצפות במסך שלו.

בין הפיתוחים הייחודיים באפליקציה הם סיכום המסלול אותו עברנו במשחק על גבי מפה חיה, טבלת סיכום שבה המשתתפים יכולים לראות את המיקום שלהם ביחס לשאר משתתפי המשחק, סרטון מזכרת של התמונות שצולמו במשימות במשחק וכלי התצפית במציאות רבודה שבו ניתן לזהות את הישובים ונקודות העניין החשובות בסביבה וכך כל המשפחה לומדת להכיר ולזהות מקומות בארץ ולא רק את הנקודה שבה בחרה לשחק.

משפחות שמטיילות ביחד יכולות להזמין כמה ערכות ולהתחרות ביניהן. המסלולים, למרות שנבחר אותו אתר הניווט, יהיו מעט שונים. בסוף המשחק יכנסו המשתתפים לטבלת דירוג כשהציון שיקבלו הינו שיקלול של קצב ההתקדמות וממספר השאלות שענו נכון- הטוב ביותר מנצח!

טיפ מאיתנו- לתת בכל תחנה לאחד מהילדים להוביל את המשימות. זה מטיל עליהם אחריות, תורם להם לתחושת בגרות ושסומכים עליהם, ובעידן טכנולוגי, אוריינטציה וכיוונים הם כישורים שחשובים להתפתחות ילדים, לחבר בין תמונה לשטח, ולהבין היכן נמצאים במרחב.

המשחק אגב אינו מיועד רק למשפחות והוא יכול לשמש כפעילות גיבוש לקבוצות וארגונים. הפעילות מתבצעת בצוותים קטנים המתחרים ביניהם תוך כדי ניווט סלולרי בשטח, מענה על שאלות חשיבה וביצוע משימות הדורשות עבודת צוות קבוצתית וחשיבה יצירתית. עבור קבוצות גדולות ניתן להוסיף שאלות שהלקוח מחבר מה שרותם את המשתתפים למשחק ומכניס אליו אופן אישי.

"יש לאן" היא חברה למשחקי ניווט סלולריים מקוריים ומאתגרים המיועדים לוועדי עובדים, חברות, נוער, בתי ספר ומשפחות. המשחק הייחודי שפיתחנו מאפשרת לתפעל אירועי ניווט מגבשים וחווייתיים בזמן אמת עם עד מאות משתתפים. במשחקי הניווט למשפחות השתתפו עד היום למעלה מ-5,000 משפחות בואו גם אתם לקחת חלק. 

רוצים לדעת עוד פרטים על המשחק המגניב הזה? לחצו כאן

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר