ממשיכים בדרך יהודה הי"ד: הישיבה הגבוהה באיתמר במבצע גיוס תרומות לזכרו

לפני שבוע נרצח בפיגוע ירי יהודה גואטה הי"ד, כעת, הישיבה החלה במבצע התרמה לבניין ספרייה, כיתות לימוד ואוצר ספרים לעילוי נשמתו. "ממשיכים את אופיו המיוחד של יהודה אשר אהב את עם ישראל והאמין בדרך של תורת חיים"

תוכן שיווקי 09/05/21 14:42 כז באייר התשפא

ממשיכים בדרך יהודה הי"ד: הישיבה הגבוהה באיתמר במבצע גיוס תרומות לזכרו
יהודה גואטה הי"ד, צילום: באדיבות המשפחה

יהודה גואטה הי"ד נרצח בפיגוע ירי ע"י מחבלים בני בליעל בדרכו לישיבה הגבוהה באיתמר בה למד. כעת, הישיבה החליטה שלא לשקוט ולא לנוח - אלא להמשיך ביתר עוז בדרכו הייחודית של יהודה הי"ד. הישיבה החלה כעת במבצע התרמה לבניין ספרייה, כיתות לימוד ואוצר ספרים לעילוי נשמתו.

ראש הישיבה הרב יהושע ון דייק: "דווקא רגע אחרי הפיגוע הנורא בזמן בו אויבינו מבקשי רעתנו מבקשים להוריד את ראשנו ולגדוע את חיינו. ישיבת איתמר יוצאת למבצע התרמה בימי השבעה על תלמידנו האהוב יהודה גואטה הי"ד, שנרצח בידי בן עוולה בפיגוע בצומת תפוח. אנו רוצים להגביר ולחזק את דרכנו אותה ביקשו אויבינו לגדוע.

"בניין הספרייה, כיתות הלימוד ואוצר הספרים שמוקמים לזכרו ממשיכים את אופיו המיוחד של יהודה אשר אהב את עם ישראל והאמין בדרך של תורת חיים. בימים של רצון להחשיך, בימים של רצון לגדוע חיים ולכבות תורת חיים- אנו קמים ואומרים  יחד אנחנו בונים, יחד אנחנו מחזקים, יחד ממשיכים בדרך יהודה"

לתרומות לחצו כאן

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר