לראשונה: דירת 3 חדרים בלב בני ברק בשישים שקל לחודש

תוכן שיווקי 27/04/21 14:35 טו באייר התשפא

צילום: יח"צ
צילום: יח"צ

הגרלה היסטורית של מפעל חסד היסטורי. כל פעם שמגיעים למירון, לשפוך שיח אצל רשב"י, לבקש ישועה פרטית או כללית, רואים אותם. את מלאכי החסד עומדים על משמרתם לדאוג לכל יהודי שבא לרבי שמעון, שיהיה לו לב פנוי לתפילה ולא יהיה מוטרד מענייני אכילה ושתייה. עכשיו הגיע הזמן של כולנו להיות שותפים ולתת כתף. לעוסקים במלאכה הקדושה מלאכת הכנסת אורחים. סיפורי ישועות רבים התפרסמו, על הזכות הגדולה לה זוכים, אלו שמסייעים ותומכים ועוסקים בהכנסת אורחים אצל רשב"י הקדוש. 

עכשיו ההזדמנות שלכם, גם לזכות בישועה וגם בדירה. אתם תדאגו לאורחים ו'הכנסת אורחים' תדאג עבורכם לדירה. ולא סתם דירה אלא דירה במיקום המבוקש ביותר במגזר החרדי. דירה בלב של הלב של העיר החרדית הגדולה בישראל-בני ברק. דירת שלושה חדרים מהקבלן. דירה שאתם יכולים לקפוץ לראות. דירה שעומדת מושלמת ומחכה רק לכם. 

והזריזים הם כמו בכל פעם, נשכרים ומרווחים. והפעם בגדול. הרוכשים כרטיס הגרלה עד ליום כ"ב באייר תשפ"א (5.2.2021), נכנסים להגרלה   על רכב חדש ויוקרתי ניסאן סאנטרה 2021. 

הזדרזו ולחצו כאן>>>

חשבתם שסיימנו אז זהו שלא. רוצים להכפיל את סיכויי הזכייה שלכם? רוכשים חבילת כרטיסים ומכפילים את הסיכוי. ויש גם בונוס. יש דירה, אבל מה עם הריהוט? אם רכשתם חבילת כרטיסים אתם נכנסים להגרלת הבונוס על ריהוט קומפלט לכל הבית: חדר שינה, חדר ילדים, מערכת ישיבה לסלון, ושולחן סלוני + 6 כסאות. בונוסים מיוחדים לרוכשים חבילות כרטיסים ויש כמובן את החלק הרוחני: שמות התורמים והמסייעים יועברו לתפילה בציון הקדוש. רוכשי החבילות יזכו לקבל מזכרות יוקרתיות ושמותיהם יזכרו בעיתים המסוגלים.

בואו ותהיו שותפים בהכנסת אורחים אצל הרשב"י.  לרכישת כרטיסים  לחצו כאן>>>> 
 

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר