גם בקורונה במכון פוע"ה ממשיכים להכשיר רבנים ויועצות

למעלה מ-500 בוגרים סיימו השבוע את שנת הלימודים במרכז הלימוד של מכון פוע"ה והם מצטרפים לכ-7,000 הבוגרים שעברו במכון עד היום

בשיתוף מכון פוע"ה 02/08/20 12:13 יב באב התשפ

גם בקורונה במכון פוע"ה ממשיכים להכשיר רבנים ויועצות
סיום לימודים במכון, צילום: יחצ

מידי שנה משתתפים מאות גברים ונשים בקורסים של מכון פוע"ה בקבוצות הפרוסות מהצפון עד הדרום. בין הנושאים הנלמדים: יעוץ בקדושה לחיי אישות, יועצות לרפואה והלכה, פסיכותרפיה בפוריות, בודקות טהרה ועוד.

במהלך השנה וההנחיות המשתנות בשל התפרצות נגיף הקורונה, עברו הקורסים ללימודים מקוונים ובסיום השנה לא ויתרו על ממפגשי סיום וחלוקת תעודות בקבוצות קטנות (ע"פ הנהלים) בכל רחבי הארץ. טקסי הסיום לוו בהתרגשות רבה של הלומדים שהפכו לחלק ממשפחת הבוגרים של המכון המהווים כתובת ללימוד, הדרכה, ייעוץ וטיפול בתחומי המשפחה ברחבי הארץ.

תכניות הלימוד של מרכז לימוד פוע"ה מתקיימות ברחבי הארץ מתוך רצון להפיץ את הבשורה והקול המיוחד של המכון המחוייב להלכה ולמקצועיות.

הרב מנחם בורשטיין העומד בראש מכון פוע"ה אמר: "השנה בניגוד לשנים בהן טקס חלוקת התעודות ללומדים מכל הארץ התקיים בירושלים ברוב עם, ביקשתי מהדר פלג מנהלת מרכז הלימוד במכון שתצא למסע בין קורס לקורס להיפגש עם הלומדות והלומדים בשטח. היא ביקרה ברחובות, בטבריה, בירוחם,  ובירושלים ופגשה עשרות אנשים מלאי מוטיבציה ורצון לסייע ולתמוך בזוגות בכל שלבי החיים. גם לי היתה הזכות לפגוש כמה מהמסיימות ולהעניק להן תעודות".

הלומדים ספרו שהמפגש עם רוחב המידע והמקצועיות של רבני המכון הפעימו אותם, גם המרצים המקצועיים שנבחרו בקפידה היוו השראה. תוך כדי שנת הלימודים כבר החלו הלומדים לפנות אל רבני המכון ואל המרצים המקצועיים על מנת לקבל ייעוץ והכוונה בשאלות העולות בהדרכה או טיפול ביחידים וזוגות.

המסיימים מצטרפים לאלפי בוגרים של המכון ולקראת שנת תשפ"א נפתחות ללומדים הזדמנויות חדשות ללמוד בתכניות מקוונות כך שלומדים מכל רחבי הארץ יוכלו להצטרף. 

בתוך כך יצאו השבוע במכון פוע"ה לקמפיין גיוס המונים במכון פוע"ה על מנת להגדיל את משאבי המכון ולהצליח להגיע לעוד אלפי זוגות הזקוקים להדרכה וייעוץ בתחומים שונים.

קחו חלק, תנו חיים 

יש לכל אחד ואחת מאיתנו הזכות להיות שותף להוספת חיים ולהרחיב את תחומי הפעילות.

בזכות הסיוע שלך נוכל:

•להגדיל משמעותית את המענה במכון עם פתיחת קו נשות מקצוע בנושא אישות, פסיכותרפיה, אמצעי מניעה ושימור פוריות.

•להקים קרן סיוע כספי לזוגות במצוקה למימון טיפולי פוריות.

•לפתוח סניפים בצפון, בדרום ובמרכז, דבר שיקרב את המכון לעוד הרבה זוגות

•להתאים את מבנה המכון להיקף הגדל של מספר פגישות הייעוץ לזוגות. בתוך כך יצאו השבוע במכון פוע"ה לקמפיין גיוס המונים במכון פוע"ה על מנת להגדיל את משאבי המכון ולהצליח להגיע לעוד אלפי זוגות הזקוקים להדרכה וייעוץ בתחומים שונים.

קחו חלק, תנו חיים 

יש לכל אחד ואחת מאיתנו הזכות להיות שותף להוספת חיים ולהרחיב את תחומי הפעילות.

בזכות הסיוע שלך נוכל:

  • להגדיל משמעותית את המענה במכון עם פתיחת קו נשים מקצועי בנושא אישות, פסיכותרפיה, אמצעי מניעה ושימור פוריות.
  • להקים קרן סיוע כספי לזוגות במצוקה למימון טיפולי פוריות.
  • לפתוח סניפים בצפון, בדרום ובמרכז, דבר שיקרב את המכון לעוד הרבה זוגות
  • להתאים את מבנה המכון להיקף הגדל של מספר פגישות הייעוץ לזוגות.

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר